Оренда спецтехніки Hitachi

Модель: HITACHI ZX190W

0

В наявності


7 800 грн./смена (8 ч.) грн./зміна (8 год.)

..

Оренда спецтехніки Hitachi

Техніка Хитачі популярна та відома по всьому світу. Екскаватор hitachi в аренду - оголошення, актуальне у кожному місті. У чому ж особливість виробника та його продукції? Чому фірмовий агрегат завжди вигідний вибір.

Оренда екскаватора hitachi

Виробник Хітачі представив якісний будівельний та гірничий варіанти спецтехніки. Це різноманітні за функціоналом механізми з масою від 800 кг до 8000 кг. Обладнання з легкістю впорається з розробкою ґрунтів, навантаженням сипких та інших матеріалів, перевезеннями, дробленням та різким захопленням. Начіпні доповнення змінного типу: ківш, бурова установка та подібні елементи дозволяють розширити можливості обраної машини.

Які машини можна замовити?

Оренда спецтехніки в Україні в широкому виборі. Серед асортименту можна виділити найпопулярніші варіанти:

  • оренда гусеничного, колісного, плаваючого екскаватора Hitachi;
  • екскаватора jcb hitachi komatsu з підбором за розміром: маленькі, середні, великі;
  • окремий вид – гірнича спецтехніка для промисловості;
  • можливість замовлення автокрана, колісного навантажувача, самоскида від бренду.

Наша компанія Мінірент пропонує величезний каталог техніки від різних брендів. Екскаватор Хітачі в оренду затребуваний варіант, але також для виконання широкого ряду завдань актуальна оренда Bobcat, Manitou, Linde, SHANTUI та механізми інших компаній.

В нас можна знайти оптимальні рішення під конкретні запити клієнта. Комплексна послуга – робота техніки з досвідченим оператором у регіоні Київ та Київська область. Доступно замовляти та змінне обладнання для універсальних моделей.