Оренда спецтехніки Case

Модель: Case CX18C

1

4 400 грн./смена (8 ч.) грн./зміна (8 год.)

..

Модель: Case 580 Super R

0

В наявності


5 800 грн./смена (8 ч.) грн./зміна (8 год.)

..

Модель: Case CX26С

1

4 800 грн./смена (8 ч.) грн./зміна (8 год.)

І..

Оренда спецтехніки Case

Американська фірма Case - випускає якісний, функціональний вид продукції, спецтехніку різного призначення.

Компанія Minirent дає можливість замовити послугу оренда спецтехніки вигідно та недорого у регіоні Київ, Київська область. Серед великого каталогу продукція із США вирізняється продуманістю можливостей, зручністю кабіни та управління.

Оренда екскаватора навантажувача Case

Американська фірма перша випустила ринку універсальну модель екскаватора-навантажувача, з якою її часто й асоціюють. Бренд на ринку ще з 1842 року і пройшов тривалий шлях, від виробництва молотарок, парових двигунів для сільськогосподарських машин. Екскаватор-навантажувач був представлений у 1957 році, після купівлі ще одного підприємства, зі спеціалізацією випуску зворотних лопат. Так, з'являється інтегрована модель навантажувача. Її конструкція складалася із самого трактора, ковша спереду та зворотної лопати в задній частині. Техніка швидко знайшла своїх шанувальників та можливість проявити себе у різних завданнях.

Вигідна оренда екскаватора, навантажувачів, тракторів Київ, Київська область

Оголошення про продаж спецтехніки не такі популярні, як її прокат. Покупка вимагає постійного вкладення фінансів на технічне обслуговування, ремонт, заправку, зберігання.

Мінірент - організація, що дає можливість здійснити послугу оренда фронтального навантажувача case Київ, та іншої фірмової техніки з такими перевагами:

  • Підбір моделі від професіоналів з урахуванням індивідуальних особливостей замовлення;
  • Досвідчений водій входить у послугу;
  • Оренда трактора case ціна доступна для багатьох підприємств та приватних осіб;
  • Вся техніка відмінної якості, високої продуктивності.

Потрібна оренда case cx290b, навантажувача case sr200. Також представлені інші виробники Bobcat, Manitou, Shantui, JCB і т. п. Це дає можливість знайти кращі машини для конкретних завдань.