Встановлення септика

Встановлення септика
21.04.2020 19:23:50
0
1731

Під час будівництва будинку, садиби, дачі необхідно в першу чергу вирішити питання природних людських потреб, утилізацію нечистот, а саме будівництво септика.

Септик за своєю суттю є локальною очисної установкою, призначеної для збору і очищення господарських і побутових стоків від приватних житлових будинків, при відсутності централізованої каналізації. Він є ключовим елементом будь-якої автономної каналізації. В основному виконується у вигляді декількох споруд, які змонтовані окремо і з'єднуються між собою переливними трубами. Перша секція, як правило, робиться повністю герметична, що забезпечує затримку твердих фракцій нечистот і повністю виключає їх потрапляння в грунт. У другій секції проходить гравітаційне відстоювання і доочищення. А третя секція виконує функцію природного фільтра.

Для нормального функціонування автономної каналізації потрібно правильно прорахувати всі нюанси (кількість проживаючих осіб, тип ґрунту, місцевість, інженерні комунікації та ін.), Які будуть гарантувати безперебійну роботу септика. Основною вимогою довговічності є сертифіковане якість матеріалів, з яких будується майбутнє очисну споруду, відповідно від них залежить вся подальша робота локального очисної споруди. Фахівці компанії Мінірент використовують тільки перевірені і підтверджені сертифікатами якості матеріали, за які несуть відповідальність і можуть гарантувати безвідмовність в свої функціональні обов'язки на протязі багатьох років.

Правильне розміщення очисної споруди - це запорука вашого здоров'я і комфорту, яке так важливо при відпочинку на дачі або заміському будинку. Адже при монтажі септика важливо врахувати відстані до будівель, колодязів, джерел, водойм. Від будинку до септика може бути не менше 5 метрів, а септик розташовують на такій відстані, щоб вода, яка після очистки приходить в грунт, не впливала і не порушила стійкість фундаменту Вашого будинку і не затоплювали підвал, погріб. Наші фахівці прорахують до дрібниць, щоб в майбутньому Вам не довелося проводити реконструкцію очисної споруди.

Завдяки власному парку будівельної техніки та досвідчених операторів, процес підготовки, розмітки, копання траншеї і котловану, монтажу конструкції проводиться в мінімальні терміни, що дозволяє якісно і швидко побудувати локальне очисну споруду.

При будівництві будинку, садиби, дачі або навіть простий майданчику обов'язково необхідно вирішити питання з каналізацією та іншими стічними водами. У цьому питанні Вам зможуть допомогти фахівці компанії Мінірент, які виконають установку септика, прокопали траншею під каналізаційні труби, проведуть врізку в будинок.

Септик - це очисна споруда, яке використовується для очищення побутових і стічних вод. Септик - це ключовий елемент будь-якої автономної каналізації.
Фахівці Мінірент виконають повний комплекс будівельно-монтажних робіт по установці септика, прокладки труб, підбору правильного рішення для різних типів грунту (пісок, суглинок, супісок, інше).

Телефонуйте нам за телефоном 063 868 17 17 і отримаєте консультацію з виїздом на місце для оцінки та складання кошторису робіт.

Коментарі:

Написати коментар

Увага: HTML символи заборонені!