Викорчовування пнів

Викорчовування пнів
21.04.2020 19:53:54
0
2227

При виконанні різних робіт необхідність видалення дерев виникає досить часто. Всім відомо як пристрою садів, альтанок і невеликого будівництва заважають пні і коріння, що залишилися в землі. Коріння іноді досягають великих розмірів і їх не так і просто видалити. Фахівці МІНІРЕНТ видалять пні, коріння будь-яких обсягів у зручний для Вас час, швидко і недорого.

МІНІРЕНТ виробляє роботи, як в зонах міських зелених насаджень, так і на територіях заміських ділянок. Якщо спиляти невелике дерево досить просто, то викорчувати його корінь може виявитися неможливим без залучення спеціальної техніки.

Корчування дерев актуально тоді, коли потрібно звільнити територію з метою подальшого будівництва на ній будинку, дачі та інших споруд, а також при необхідності видалення старих і сухих дерев, а також дерев, що знаходяться в аварійному стані.

Корчування проводитися шляхом обкапиванія необхідного дерева з наступним його видаленням. Такі роботи можна проводити залученням екскаватора навантажувача Caterpillar 428F або міні-екскаватора Caterpillar 305.

Якщо пні досить великого діаметра, то перед їх корчуванням пні необхідно роздрібнити. Тут найбільш оптимальним є залучення міні техніки Бобкет зі спеціальним навісним обладнанням.

Телефонуйте  і отримаєте професійну консультацію фахівців МІНІРЕНТ.

Коментарі:

Написати коментар

Увага: HTML символи заборонені!