Оренда будівельної міні-техніки в Броварах та інших містах Київської області доступна в компанії «Мінірент». Великий парк міні-тракторів, навантажувачів типу бобкат, дорожньо-будівельної техніки та ручного обладнання для ремонту доріг в поєднанні з чесними цінами і високою надійністю спецтехніки - наші головні конкурентні переваги.

Прокат спецтехніки для будівельних і дорожньо-ремонтних робіт в Броварах

Пропонуючи в оренду кращі світові марки міні-техніки, ми гарантуємо безвідмовну, економну і високоточну роботу при дотриманні правил безпечної експлуатації будівельної спецтехніки. У нашому автопарку машини таких провідних виробників, як:

 • американські CAT, Bobcat і Gehl;
 • англійська JCB;
 • французький Manitou;
 • японський Toyota.

Крім того, ми пропонуємо в оренду міні-спецтехніку та інших відомих марок, що заслужили високий авторитет завдяки технічним перевагам своєї міні-спецтехніки:

 • компактність;
 • маневреність;
 • малу вагу;
 • простота в управлінні;
 • безперебійна експлуатація в самих екстремальних умовах.

Міні- та міді-екскаватори, міні-навантажувачі, бульдозери та іншу дорожньо-ремонтну, будівельну та землерийну спецтехніку, доступну в подобову оренду в нашій компанії, можна без проблем експлуатувати морозної засніженій взимку, жарким літом або в умовах топкою бруду в осінньо-весняний період.

Міні-техніка до водієм-оператором

Вся техніка здається в оренду з послугами машиністів. Досвідчений водій-оператор - це гарантія якісної, швидкої та безпечної роботи незалежно від умов праці. Будь-яка спецтехніка несе в собі потенційну небезпеку робочим, самому машиністу і всього навколишнього. Наші оператори пройшли навчання правилам техніки безпеки і атестовані відповідно до державних вимог охорони праці.

Крім гарантій безпеки, прокат міні-техніки з машиністом - це економія, прискорення процесу і поліпшення якості готового результату.

 • Швидко, але без шкоди якості виконує всі процеси досвідчений машиніст. Весь процес виконується за менший час, а значить, і вартість оренди техніки буде меншою.
 • Обмежені умови в містах - це додатковий ускладнює фактор, подолати який без відповідних навичок, знань і досвіду неможливо.
 • Неординарні рішення складних будівельних завдань готові запропонувати наші досвідчені водії-машиністи спецтехніки.

Економте свій час і гроші разом зі спеціалізованим прокатом міні-техніки «Мінірент» і нашими першокласними машиністами.

Прокат спецтехніки вигідніше її покупки і змісту

Нечасті або сезонні дорожньо-будівельні, ремонтні, навантажувальні та інші земляні роботи вигідно виконувати за допомогою орендованої спецтехніки відповідного типу. Це в рази вигідніше покупки і тривалого простою з технічним обслуговуванням цілого парку техніки, яка буде експлуатуватися від випадку до випадку.

Ми працюємо з будь-якими підприємствами і організаціями в Броварах, а також з підприємцями та пересічними приватними замовниками. Оренда будівельної міні-техніки для юридичних осіб оформляється з видачею відповідних бухгалтерських документів.

Всі види будівельних та земляних робіт

За різноманітністю функціональних можливостей наш парк доступною в оренду будівельної міні-техніки один з найбільших в Броварах. У нас можна взяти напрокат практично будь-яку спецтехніку.

 • Міді-і міні-екскаватори на колесах або гусеницях.
 • Бульдозер, планувальник грунту і культиватор.
 • Ямобур і траншеекопатель.
 • Міні-навантажувачі вилочні і ковшові, в т.ч. і телескопічні.
 • Фреза для асфальту і гідромолот.
 • Щітки, включаючи з бункером для сміття, і снігоприбиральна техніка.
 • Ковзанки асфальтні і грунтові.

Крім самохідної техніки, ви можете взяти в оренду ручні Шовнарезчик для акуратного розрізу і розкриття асфальтового покриття, а також трамбувальники для укладання асфальтобетону на траншеях і під час ямкового ремонту доріг.

Наша техніка призначена не тільки для будівельних і дорожньо-ремонтних робіт, але і для проведення благоустрою прибудинкових та інших прилеглих територій, озеленення та ландшафтного будівництва в паркових зонах. Прибирання доріг від снігу взимку, Антиожеледний посипання навесні та опалого листя восени - ще один напрямок оренди нашої спецтехніки.

Вся техніка експлуатується під всесезонне режимі. Незалежно від температури повітря і стану грунту ми доставимо вам в Бровари взяту в оренду міні-техніку для проведення запланованих будівельних, підготовчих земельних або дорожньо-ремонтних робіт.

Швидка доставка міні-техніки точно в обумовлений час

Компактні розміри і порівняно невелика вага дають можливість швидко і відносно недорого доставляти міні-трактори прямо на будмайданчик замовника, будь вона в Броварах або в будь-якому іншому місті Київської області. Спецтехніка доставляється з заправленим паливним баком в повністю готовому для роботи вигляді.

Завдяки своїй компактності і легкості така техніка транспортується на звичайних автомобільних евакуатори. На відміну від масивних платформ для важкої спецтехніки, такий вид транспортування не обмежений завантаженістю дорожнього трафіку. Це дозволяє нам доставляти орендовану будівельну техніку в Бровари навіть в період максимального завантаження вуличного трафіку столиці.

Прозоре ціноутворення

Чесний тариф, ніяких прихованих доплат і повністю прозорий розрахунок загальної вартості оренди міні-техніки з доставкою на будівельний об'єкт в Броварах - це не просто передбачуваність витрат замовника, але і точність складання кошторисної документації.

Робоча зміна триває вісім годин. Це мінімальний час оренди спецтехніки і послуг машиніста. Оплата роботи оператора понад восьмигодинний зміни, а також у святкові та вихідні дні узгоджується індивідуально.

10

років на ринку

24/7

робота цілодобово

️2700

клієнтів

️15870

виконаних робіт