Ландшафтні роботи

Ландшафтні роботи

Благоустрій території навколо будинку чи офісу потребує професійного підходу. Це не лише проект від дизайнера, а й застосування спеціалізованої техніки, інструментів, правильні, поетапні ландшафтні роботи на ділянці.

Виконання ландшафтних робіт

Компанія "Minirent" пропонує широкий спектр послуг, серед яких послуга озеленення. З нашою технікою дизайн відрізнятиметься:

 • Функціональністю;
 • Практичністю;
 • Естетичною привабливістю ділянки.

Проект розробляється до розрахунку всіх особливостей пересування людей, машин, комфортним перебуванням.
Для ефективного виконання ландшафтних робіт, грамотного проектування та наступних етапів знадобляться знання, техніка та інші ресурси.
За допомогою нашої команди територія перетвориться, створюється гармонійне зображення, з урахуванням побажань клієнта.

Виконання робіт складається з кількох важливих та послідовних етапів:

 1. Виїзд на ділянку. Перед проектною домовленістю. Багато завдань можна вирішити в офісі, але не ландшафтні роботи. Так, фахівець повинен вивчити ґрунт, сад, рельєф, провести зйомку, зібрати вихідний матеріал для підготовки до проектування;
 2. Створення ескізу та проекту. Ескіз – це індивідуальний варіант рішення дизайнерів з урахуванням побажань замовника. Обов'язково передається на затвердження. Проект складається з планів, креслень, схем, що є основою майбутнього ландшафту;
 3. Благоустрій території перед початком озеленення. Важливий етап, у якому спочатку і залучають різну спецтехніку, устаткування підготовки території. Автопарк компанії "Minirent" широкий і різноманітний, доступно замовити техніку для виконання завдань будь-якої складності (корчування коріння, прибирання сміття, вирівнювання ділянки, меліоративні роботи, проведення інженерних споруд тощо). Це культиватор, траншеєкопач, бульдозерний відвал, ковші. Всі машини є високофункціональними, від світових виробників;
 4. Озеленення майданчика. На готовій до роботи дачній ділянці або біля будинку висаджують кущі, дерева, інші рослини за передбаченою схемою. Живі рослини – це центральні об'єкти дизайну, дозволяють створити гармонійну картину та покращують санітарно-гігієнічні умови (захищають від пилу, шуму та інших негативних впливів).

Яка вартість ландшафтних робіт?

Ціни на ландшафтні роботи можуть суттєво відрізнятись. В основу розрахунку беруть низку важливих критеріїв:

 • Рельєф;
 • Стан ґрунту;
 • Наповнення (малі архітектурні форми, рослина та ін.);
 • Розміри ділянки.

Без спеціалізованої техніки не обійтись! Кожен варіант обговорюється в індивідуальному порядку після виїзду фахівців на об'єкт. Оптимальний і затребуваний у більшості варіантів вибір - міні-навантажувачі та міні-екскаватори.

Мінімальна вартість "ландшафтних робіт"  6500,00 грн
Знижка на виконання "ландшафтних робіт" від  200,00 грн
Середній час виконання "ландшафтних робіт"  4 години
Мінімальна кількість техніки, задіяної при "ландшафтних роботах"  1
Мінімальний час оренди техніки при "ландшафтних роботах"  4 години
Замовте послугу прямо зараз, і ми зв'яжемося з вами

Питання та відповіді

Коментарі:

Написати коментар

Увага: HTML символи заборонені!