Ландшафтні роботи

Ландшафтні роботи

Благоустрій території навколо будинку чи офісу потребує професійного підходу. Це не лише проект від дизайнера, а й застосування спеціалізованої техніки, інструментів, правильні, поетапні ландшафтні роботи на ділянці.

Виконання ландшафтних робіт

Компанія "Minirent" пропонує широкий спектр послуг, серед яких послуга проект ділянки по ландшафту, озеленення. З нашою технікою дизайн відрізнятиметься:

 • Функціональністю;

 • Практичністю проекту;

 • Естетичною привабливістю ділянки.

Проект розробляється до розрахунку всіх особливостей пересування людей, машин, комфортним перебуванням.

Для ефективного виконання ландшафтних робіт, грамотного проектування та наступних етапів знадобляться знання, техніка та інші ресурси.

За допомогою нашої команди ландшафт і територія перетвориться, створюється гармонійне зображення, з урахуванням побажань клієнта.

Виконання робіт складається з кількох важливих та послідовних етапів:

 • Виїзд на ділянку. Перед проектною домовленістю. Багато завдань можна вирішити в офісі, але не ландшафтні роботи. Так, фахівець повинен вивчити ґрунт, сад, рельєф, провести зйомку, зібрати вихідний матеріал для підготовки до виконання проекту;

 • Створення ескізу та проекту. Ескіз – це індивідуальний варіант рішення дизайнерів з урахуванням побажань замовника. Обов'язково передається на затвердження. Проект складається з планів, креслень, схем, що є основою майбутнього ландшафту;

 • Благоустрій території перед початком озеленення. Важливий етап, у якому спочатку і залучають різну спецтехніку, устаткування підготовки території. Автопарк компанії "Minirent" широкий і різноманітний, доступно замовити техніку для виконання завдань будь-якої складності (корчування коріння, прибирання сміття, вирівнювання ділянки, меліоративні роботи, проведення інженерних споруд тощо). Це культиватор, траншеєкопач, бульдозерний відвал, ковші. Всі машини є високо функціональними, від світових виробників;

 • Озеленення майданчика. На готовій до роботи дачній ділянці або біля будинку висаджують кущі, дерева, інші рослини за передбаченою схемою. Живі рослини – це центральні об'єкти дизайну, дозволяють створити гармонійну картину та покращують санітарно-гігієнічні умови (захищають від пилу, шуму та інших негативних впливів).

Яка вартість ландшафтних робіт?

Ціни на ландшафтні роботи можуть суттєво відрізнятись. В основу розрахунку беруть низку важливих критеріїв:

 • Рельєф;

 • Стан ґрунту;

 • Наповнення (малі архітектурні форми, рослина та ін.);

 • Розміри ділянки.

Без спеціалізованої техніки не обійтись! Кожен варіант обговорюється в індивідуальному порядку після виїзду фахівців на об'єкт. Оптимальний і затребуваний у більшості варіантів вибір - міні-навантажувачі та міні-екскаватори.

Послуги ландшафтного дизайнера - окрема вартість. Але завжди можна замовити комплексну послугу, що включає і цю роботу. Це гарантує високу якість виконання всіх завдань, контроль кожного етапу та ведення проекту спеціалістами з підбором кращих рішень відповідно до особливостей ділянки та побажань замовника.

Скільки коштує ландшафтний дизайн можна дізнатися у наших менеджерів. Ряд основних питань допоможе визначитися з кошторисом, підбором спеціальної техніки. Кожен проект це індивідуальний підхід професіональної команди для максимального результату, у співпраці з клієнтом.

Замовте послугу прямо зараз, і ми зв'яжемося з вами

Питання та відповіді

Коментарі:

Написати коментар

Увага: HTML символи заборонені!