Ландшафтні роботи

Ландшафтні роботи
09.04.2020 18:49:06
0
2042

МІНІРЕНТ пропонує безліч ефективних рішень в сфері озеленення і ландшафтних робіт.

Міні-навантажувачі МІНІРЕНТ легко використовують навісне обладнання: культиватор, траншеєкопач, бульдозерний відвал, ковші різних розмірів - що дозволяє в найкоротші терміни виконати всі необхідні роботи при мінімальних витратах і високою якістю.

У нашому парку представлена ​​техніка провідних світових виробників - Caterpillar, JCB, Bobcat. Ми використовуємо тільки оригінальне навісне обладнання, що дозволяє виконувати роботи швидше і якісно.

Міні-навантажувач - ідеальний механізм для роботи, як в місті, так і за його межами в обмежених умовах: невеликі клумби, дитячі майданчики, робота між деревами, в парковій зоні, робота на готових ділянках і т.д. Будівництво об'єктів для озеленення - ключова функція міні-техніки.

МІНІРЕНТ готовий запропонувати для своїх Клієнтів як колісні міні-навантажувачі для роботи на майданчиках так і гусеничні міні-навантажувачі для роботи на легких грунтах, таких як наприклад пісок.

Саме гусеничний міні-навантажувач має мінімальний тиск на грунт, що дозволяє використовувати його на готових газонах з мінімальним збитком для нього.

Також варто відзначити універсальність міні-екскаваторів, які представлені на сайті МІНІРЕНТ. Викопати ставок або басейн, виконати якісну планування зможе і гусеничний міні-екскаватор, який використовуючи спеціальне навісне обладнання - планувальний гідравлічний ківш з перекосом зможе виконати найскладніші завдання для ландшафтного дизайну.

МІНІРЕНТ завжди знайде техніку для реалізації ваших завдань.

Коментарі:

Написати коментар

Увага: HTML символи заборонені!