Ландшафтні роботи

Ландшафтні роботи

Упорядкування території навколо будинку чи офісу потребує професійного підходу. Ландшафтні роботи на дачній ділянці - це не тільки проект від дизайнера, а й застосування спеціалізованої техніки, інструментів, а також правильні, поетапні роботи на ділянці.

Виконання ландшафтних робіт

Компанія "Minirent" пропонує широкий спектр послуг, серед яких послуга озеленення майданчика. З нашою технікою дизайн відрізнятиметься:

 • функціональністю;
 • практичністю;
 • естетичною привабливістю ділянки.

Проект розробляється розрахунку всіх особливостей пересування людей, машин, комфортним перебуванням.

Для ефективного проведення ландшафтного дизайну, грамотного проектування та наступних етапів знадобляться знання, техніка та інші ресурси.

За допомогою нашої команди територія перетвориться, створюється гармонійне зображення, з урахуванням побажань клієнта. Якщо ви зацікавлені в озелененні Київ, ціни нашої компанії прозорі, без прихованих націнок та додаткових витрат.

Виконання проекту складається з кількох важливих та послідовних етапів:

 1. Виїзд на ділянку. Перед проектною домовленістю. Багато завдань можна вирішити в офісі, але не ландшафтні роботи. Так, фахівець повинен вивчити ґрунт, сад, рельєф, провести зйомку, зібрати вихідний матеріал для підготовки до проектування дизайну.
 2. Створення ескізу та проекту. Ескіз – це індивідуальний варіант рішення дизайнерів з урахуванням побажань замовника. Обов'язково передається затвердження. Проект роботи складається з планів, креслень, схем, що є основою майбутнього ландшафту.
 3. Благоустрій території перед початком озеленення. Важливий етап, на якому спочатку й задіють різноманітну спецтехніку, обладнання для підготовки території. Автопарк компанії "Minirent" широкий та різноманітний, доступно замовити ландшафтні роботи Київ та по області для виконання завдань будь-якої складності (корчування коріння, прибирання сміття, вирівнювання ділянки, меліоративні роботи, проведення інженерних споруд тощо). Це культиватор, траншеєкопач, бульдозерний відвал, ковші. Всі машини є високофункціональними, від світових виробників.
 4. Озеленення майданчика. Ландшафтні роботи на ділянці передбачають, що на готовій до роботи дачній ділянці або біля будинку висаджують кущі, дерева, інші рослини за схемою дизайну. Живі рослини – це центральні об'єкти ландшафтного дизайну, дозволяють створити гармонійну картину та покращують санітарно-гігієнічні умови (захищають від пилу, шуму та інших негативних впливів).

На вартість ландшафтних робіт впливає безліч факторів, починаючи від обсягу території, кількості та видів обраних рослин, і закінчуючи орендними витратами на прокат необхідної спецтехніки. Рекомендуємо звернутися до компанії Мінірент для прискорення процесу озеленення та щоб надати професійного вигляду та ландшафтного дизайну території.

Яка вартість ландшафтних робіт?

Ціни на пейзажні завдання та ландшафтний дизайн можуть суттєво відрізнятись. В основу розрахунку беруть низку важливих критеріїв роботи:

 • рельєф;
 • стан ґрунту;
 • наповнення (малі архітектурні форми, рослина та ін);
 • Розміри ділянки.

Ландшафтний дизайн не обходиться без спеціалізованої техніки! Кожен варіант обумовлюється в індивідуальному порядку після виїзду фахівців на об'єкт. Оптимальний та затребуваний у більшості варіантів вибір для ландшафтного дизайну на об'єкті - міні-навантажувачі та міні-екскаватори.

У компанії Мінірент ви можете забронювати послугу "ландшафтні роботи ціна Київ", фахівці нашої команди гарантують якісне виконання поставлених завдань, узгодження дизайну перед проведенням кожного етапу на ділянці. Ми використовуємо техніку від світових брендів із досвідченими операторами, що дозволяє завершити озеленення прибудинкової території або ділянки біля офісу в короткі терміни та з професійним підходом на всіх етапах ландшафтних робіт.

Замовте послугу прямо зараз, і ми зв'яжемося з вами

Питання та відповіді

Коментарі:

Написати коментар

Увага: HTML символи заборонені!