Відновлювальні дорожньо-ремонтні, земляні та інші сезонні будівельні роботи, пов'язані з виїмкою грунту, прокладанням підземних трубопроводів і електрокабелів, озелененням і благоустроєм міських територій Бориспіля економічно більш раціонально виконувати взятої в оренду спецтехнікою. Компанія «Мінірент» - це один з найбільших в Київській області парків універсальної техніки для будівництва і ремонту доріг. Наші особливі переваги - чесні прозорі ціни і бездоганне технічний стан сучасних машин.

Оренда спецтехніки з доставкою в Бориспіль

У нашому автопарку ви зможете підібрати всю необхідну самохідну техніку і ручне обладнання для проведення земляних та ландшафтних робіт, будівництва та ремонту міських вулиць, площ та тротуарів, впорядкування прибудинкових територій, висадки дерев та вивезення вилученого нашими екскаваторами грунту.

Парк техніки нашої компанії дозволяє виконувати практично будь-які ремонтно-будівельні та виробничі процеси на будмайданчиках і інфраструктурних об'єктах, де необхідно задіяти взяту напрокат самохідну спецтехніку.

 • Автонавантажувачі вилки і телескопічні, міні-навантажувачі ковшові - навантаження і розвантаження палетованих вантажів, перевалка сипучих будматеріалів, твердого палива, вторсировини і будівельного сміття.
 • Бульдозери та екскаватори, в т.ч. міні- та міді-класу, на колісному або гусеничному шасі - всі види земляних робіт (котловани під фундамент, траншеї під трубопровід і кабельні комунікації, монтаж септиків, будівництво штучних водойм та ін.).
 • Ямобури і траншеєкопачі - копка ям і траншей під установку заборів, ліхтарних стовпів і висадку саджанців дерев і чагарників, в т.ч. і ручним мотобур.
 • Гідромолот і фреза на базі міні-трактора - розтин старих асфальтових і бетонних покриттів, в т.ч. і ручними Шовнарезчик.
 • Ковзанки асфальтні і грунтові - ущільнення свежеуложенного асфальту і грунту під ним перед нанесенням асфальтобетонного покриття, ямковий ремонт доріг за допомогою ручної віброплити та віброногі.
 • Механізовані щітки і міні-бульдозери з прогумованим лезом лопати - прибирання доріг, вулиць та пішохідних зон Борисполя від снігу, Антиожеледний крихти, листя і сміття.
 • Автокран і автовишка - кранова розвантаження великогабаритних вантажів, висотні фасадні роботи, монтаж обладнання на фасадах і зовнішньої реклами.

Крім самохідної спецтехніки та ручного дорожньо-будівельного обладнання, ви можете взяти в оренду самоскид вантажопідйомністю від 5 до 40 тонн.

Вся доступна в оренду спецтехніка доставляється на автомобільних платформах безпосередньо на будівельний об'єкт замовника в Борисполі. Компактність і відносна легкість універсальних міні-тракторів і міні-навантажувачів дозволяє нам транспортувати їх на звичайних евакуатори, що спрощує доставку навіть в пікові години максимальної завантаженості доріг столичного регіону.

Тільки авторитетні марки спецтехніки

Компанія «Мінірент» надає в оренду будівельну техніку виключно авторитетних світових виробників, машини та навісне обладнання яких бездоганно експлуатується в самих екстремальних умовах по всьому світу.

 • Міні-навантажувачі Bobcat, Mustang, Caterpillar (CAT) і Gehl (США);
 • Універсальні міні-трактори JCB (Великобританія);
 • Телескопічний навантажувач Manitou (Франція);
 • Ручне обладнання STIHL (Німеччина) і Masalta (КНР);
 • Будівельна спецтехніка Toyota (Японія).

Американська марка Bobcat (Бобкат) стала буквально прозивним ім'ям для цілого класу міні-навантажувачів, міні-бульдозерів і універсальних міні-тракторів, які ви можете взяти у нас в оренду з додатковим змінним навісним обладнанням. Така універсальність робить невелику компактну самохідну техніку справжнім комбайном, здатним вирішувати практично всі підготовчі земляні та будівельні роботи, в т.ч. і навантаження витягнутого грунту в самоскид або розвантаження палетованих і сипучих будматеріалів.

Професійне управління технікою - безпека і висока швидкість роботи

Оренда спецтехніки в нашій компанії передбачає надання послуг досвідченого водія-машиніста, який досконально знає всі функції і максимальні можливості орендованого будівельного обладнання. Це дозволяє забезпечити високу швидкість обробки вантажів, екскавації або інших ремонтно-будівельних процесів без шкоди якості.

Навіть компактна будівельна і вантажопідйомна міні-техніка несе в собі потенційну небезпеку, тому управляти нею можуть тільки кваліфіковані оператори. Наші машиністи досконально володіють технікою безпеки при експлуатації подібної спецтехніки та пройшли державну атестацію в акредитованих навчальних центрах з охорони праці.

Вам не потрібно шукати хороших екскаваторників або операторів навантажувачів, що володіють правом керування такою технікою. Взявши у нас в оренду будівельну спецтехніку, ви отримуєте її безпосередньо на своїй будмайданчику в Борисполі в чітко обумовлений час в комплексі з послугами досвідченого кваліфікованого водія-оператора.

Мінімальний час оренди техніки - 8 годин. Робота машиніста в нічний час, в свята і вихідні оплачується за окремо обумовленим тарифу. У зазначену вартість оренди не входить транспортні витрати на доставку спецтехніки в Бориспіль.

Регулярне техобслуговування - безвідмовність в експлуатації

Вся наша техніка проходить регулярне планове технічне обслуговування на сертифікованих СТО та в наших власних майстерень відповідно до рекомендацій автовиробника. Своєчасна заміна витратних матеріалів і зношених деталей - запорука безвідмовної служби навіть в найскладніших експлуатаційних умовах.

Взявши у нас в оренду будівельну спецтехніку, ви можете бути впевнені в бездоганності її експлуатації в рамках заявленої потужності, продуктивності і вантажопідйомності. Якщо ж позаштатна ситуація все ж станеться, наша сервісна бригада оперативно виїде до вас в Бориспіль для моментального усунення несправності і мінімізації простою на будмайданчику.

10

років на ринку

24/7

робота цілодобово

️2700

клієнтів

️15870

виконаних робіт