Довгострокова або подобова оренда будівельної спецтехніки від компанії «Мінірент» - це просте і економічно доцільне рішення нечастих або сезонних завдань з озеленення та благоустрою територій, прокладання та заміну підземних трубопроводів, асфальтування та ремонту доріг в Вишневому та інших містах Київської області. Великий вибір різноманітної по функціональності техніки і її відмінний технічний стан, кваліфіковані машиністи і чесні ціни на прокат будь-якої техніки для будівництва та дорожньо-ремонтних робіт - наші головні переваги.

Добова оренда спецтехніки в Вишневому

Парк техніки нашої компанії включає практично всі види самохідного і ручного обладнання для будівництва і ремонту автодоріг, для проведення земляних робіт, навантаження і розвантаження сипучих матеріалів і палетованих вантажів, а також їх транспортування самоскидами різної вантажопідйомності. Ми пропонуємо в оренду спецтехніку тільки провідних світових виробників:

  • Bobcat, CAT, Gehl і Mustang (США);
  • JCB (Великобританія);
  • Manitou (Франція);
  • Toyota (Японія).

Марка Bobcat став родоначальником цілого класу універсальної міні-техніки, яку незалежно від виробника тепер в усьому світі називають саме бобкат. Надійність, компактність, неймовірна маневреність, універсальне застосування завдяки змінному навісного обладнання - все це технічні переваги, характерні доступною в оренду в нашій компанії спецтехніки перерахованих марок.

  • Міні-навантажувачі та автонавантажувачі (вилочні, ковшові і телескопічні).
  • Екскаватори, в т.ч. міні- та міді-класу на гусеничному і колісному шасі.
  • Гідромолоти, ямобури, траншеєкопачі.
  • Фрези на міні-тракторі і ручні Шовнарезчик для різання асфальту і бетону.
  • Котки і асфальтні, ручні трамбувальники.
  • Щітки для очищення доріг і прибирання снігу, в т.ч. з бункером для збору сміття.

Проста і швидка зміна навісного обладнання дозволяє кардинально змінювати функціонал міні-трактора типу бобкат. Всі змінні робочі органи також доступні у нас в оренду. Крім того, ви можете взяти напрокат для роботи в Вишневому автокран і автовишка, а також самоскиди для вивезення вилученого грунту і транспортування сипучих будівельних матеріалів.

Професійні оператори міні-техніки

Вам не потрібно шукати досвідченого машиніста спецтехніки, кваліфікованого екскаваторника або атестованого кранівника. Оренда будь-якої будівельної і вантажопідйомної техніки в нашій компанії надається разом з послугами професійних водіїв-операторів.

Наші водії та машиністи спеціально навчені роботі на наданої в прокат міні-техніці, кранах і автовишка. Будівельна спецтехніка під час роботи несе в собі потенційну небезпеку. Оператор повинен володіти не тільки досвідом управління обладнанням, а й практичними навичками по техніки безпеки, підтвердженими державною атестацією. Будь орендованій у нас технікою керують тільки досвідчені машиністи, атестовані в акредитованих центрах з охорони праці.

Крім того, оренда будівельної техніки з водієм від «Мінірент» - це прискорення робочого процесу без шкоди якості та безпечна робота навіть в умовах міської забудови Вишневого без шкоди оточуючим будівлям і зеленим насадженням. Досвід наших машиністів і доскональне володіння всіма функціями і можливостями наданої напрокат спецтехніки дозволяє приймати нестандартні рішення найскладніших завдань на будівельному майданчику.

Бездоганна робота без відмов і простою

Вся наша будівельна і вантажопідйомна техніка регулярно проходить планове техобслуговування згідно з рекомендованим виробником календарним планом. В процесі ТО замінюються зношені деталі і витратні матеріали, при цьому ми використовуємо тільки оригінальні запчастини. Завдяки цьому ми впевнено гарантуємо безвідмовну експлуатацію будь-орендованій у нас техніки навіть в найскладніших умовах морозної взимку або спекотним літом.

Наявність запасу автозапчастин та витратних матеріалів дозволяє нашій сервісній службі моментально реагувати на аварійні ситуації, оперативно виїжджаючи в Вишневе на будмайданчик замовника для швидкого ремонту, якщо непередбачена ситуація все ж трапилася. Завдяки цьому робота на вашому об'єкті не буде простоювати, а технологічний процес будівництва не порушиться.

Оренда техніки - вигідно і зручно

Будівництво автомобільних доріг або об'єктів міської інфраструктури, благоустрій територій та озеленення парків, прибирання снігу взимку і розчищення навесні вулиць від Антиожеледний відсіву, погрузка і вивезення вилученого грунту або ремонт фасадів за допомогою автовишки - все це нечасті, але необхідні процеси, які економічно доцільно виконувати з допомогою, взятої в оренду, техніки. Спецтехніка доставляється нами в Вишневе безпосередньо на місце проведення робіт.

Прокат будівельної техніки позбавляє від необхідності заморожувати великі кошти комунальних служб або підприємств, чий виробничий процес не пов'язаний безпосередньо з використанням даного виду спецтехніки. Навіть простий машин на стоянці вимагає проведення регулярного техобслуговування і охорони, що ще більше збільшує загальновиробничі витрати.

Чесні ціни - передбачувані витрати

Вартість оренди спецтехніки з її доставкою на будівельний об'єкт замовника в Вишневому розраховується за прозорою схемою, виходячи із зазначеного в каталозі на сайті тарифу без прихованих доплат. Це дозволяє кошторисникам максимально точно запланувати витрати і скласти кошторисну документацію.

Робоча зміна машиніста - 8 годин. Це мінімальний час, на яке можна взяти напрокат міні-техніку або ручне устаткування. Робота в нічний час, у вихідні дні і в свята оплачується за індивідуально обумовленому тарифу.

10

років на ринку

24/7

робота цілодобово

️2700

клієнтів

️15870

виконаних робіт