Послуги спецтехніки

Планування землі

Планування землі

Дача, сад, прибудинкова територія потребують ретельного дизайну території. Послуги з планування ділянки – один із затребуваних сервісів від компанії Мінірент. За допомогою спецтехніки зона стане р..

21.04.2022
0
5446
Встановлення септика

Встановлення септика

Установка септика є важливим етапом будівництва, адже каналізація є обов'язковим елементом для нормальної життєдіяльності людей. Монтаж септика це пристрій локальної очисної системи, що збирає та ..

21.04.2022
0
4462
Ландшафтні роботи

Ландшафтні роботи

Упорядкування території навколо будинку чи офісу потребує професійного підходу. Ландшафтні роботи на дачній ділянці - це не тільки проект від дизайнера, а й застосування спеціалізованої техніки, і..

09.04.2022
0
5018
Вантажні роботи

Вантажні роботи

Потрібно перемістити значний вантаж? Без спеціалізованої техніки не обійтись. Послуги з розвантаження на найвигідніших умовах пропонує компанія "Minirent". У нас доступно замовити як великі навант..

21.04.2020
0
4868
Будівництво водоймів

Будівництво водоймів

У ландшафтному дизайні приватних домоволодінь, парків, баз відпочинку часто є фонтан, струмок, озеро, створені своїми руками. Пристрій водойм допомагає ділянці набути більш цікавого зовнішнього ви..

21.04.2020
0
3353
Прокладка труб і кабелів

Прокладка труб і кабелів

Будівництво без інженерних споруд неможливо, основою процесів є проведення кабелів і труб під землею. Скільки коштує прокладання трубопроводу? Відповісти на це питання важко, не розібравшись з наб..

21.04.2020
0
4275
Демонтаж бетону

Демонтаж бетону

Демонтаж бетону – поширена послуга серед оренди спецтехніки. Без спеціалізованих машин та обладнання виконати завдання практично неможливо. Компанія "Minirent" - вже багато років у сфері та може н..

21.04.2020
0
5726
Викорчовування пнів

Викорчовування пнів

Для проведення низки робіт з будівництва та благоустрою території виникає потреба у викорчовуванні дерев. Іноді корінь може досягти значних розмірів, вручну його не видалити, застосування спеціалі..

21.04.2020
0
5430
Прибирання снігу

Прибирання снігу

Від якості та своєчасності прибирання вулиць від снігу і очищення від нього пішохідних тротуарів залежить життя як невеликого міста, так і великого мегаполісу. Транспортний колапс, аварії, які зап..

21.04.2020
0
20559
Прибирання території

Прибирання території

"Minirent" - компанія, що пропонує техніку різного призначення, зокрема й комунальний варіант. Прибирання території затребувана послуга як у місті, так і на будівництві. У нас можна оформити разов..

21.04.2020
0
4453
Дорожні роботи

Дорожні роботи

Щоб провести якісний ремонт дорожнього покриття вам допоможе допоможе інструмент для дорожніх робіт. І без залучення спецтехніки не обійтись. Багато фірм не рентабельно купувати цілий автопарк маш..

21.04.2020
0
4280
Завантаження і вивіз сміття

Завантаження і вивіз сміття

Важко уявити будівництво, роботи з монтажу чи озеленення майданчика без появи сміття. Перед фірмами часто стоїть завдання зібрати та вивезти будсміття та інші види. Компанія Мінірент дає можливіст..

21.04.2020
0
4819

"Minirent" - компанія, що пропонує послуги спецтехніки для виконання завдань у різних сферах. Регіон обслуговування Київ та Київська область. Автопарк широкий, сучасний, всі машини проходять регулярне обслуговування, робота виконується на найвищому рівні.

Послуги оренди спецтехніки

Наш асортимент послуг широкий, задовольнить майже всі запити клієнтів. Серед основних варіантів замовляти спецтехніку в оренду:

 • Будівельні роботи;
 • Навантажувально-розвантажувальні роботи;
 • Ландшафтні роботи;
 • Вивіз сміття;
 • Демонтаж бетону;
 • Дорожні роботи;
 • Прибирання території;
 • Прокладання труб та кабелів;
 • Прибирання снігу;
 • Корчування пнів;
 • Будівництво водойм;
 • Встановлення септика;
 • Планування землі;
 • Інші (за запитом).

Важко уявити будівельний бізнес чи дорожні роботи без спеціалізованих машин. Купувати величезний автопарк нерентабельно, оптимальним вибором буде взяти екскаватор, бульдозер, коток, навантажувач та інші варіанти функціональної техніки з додатковим обладнанням. Ціна на довгострокові договори нижча, що підтверджує вигоду такого рішення.

Переваги послуги з оренди спецтехніки від Мінірент

Серед великої кількості фірм, що пропонують подібний спектр послуг, нашими перевагами є:

 • Великий досвід у сфері. Наші менеджери допоможуть підібрати оптимальний варіант машини та обладнання до нього, пропонуватимуть вигідний вибір для отримання швидкого та ефективного результату;
 • Усі роботи виконуються у домовлені терміни;
 • Автопарк компанії Мінірент – це сучасні моделі спецтехніки від відомих світових виробників. Ми постійно оновлюємо моделі, стежимо за технічним станом, купуємо додаткове обладнання для розширення можливостей;
 • Разом із технікою у штаті компанії є професійні оператори. Вони з легкістю виконують складні завдання, працюють у важкодоступних місцях, знають усі особливості та функціонал своїх машин;
 • Високий сервіс та індивідуальний підхід до кожного замовника. Ми враховуємо всі побажання клієнта за результатами та термінами. Ціна розраховується в залежності від того, який вид техніки підібраний, складності завдання, разового та довгострокового співробітництва та ін;
 • Кількість машин дозволяє надавати послуги декільком клієнтам одночасно, виконувати комплекс завдань на одному об'єкті та у найшвидші терміни.

Оренда та послуги спецтехніки від Мінірент допоможуть вирішити низку завдань у будівельній, комунальній сфері, прибиранні та благоустрої ділянки. Наша команда готова допомогти! Замовити послуги можна на сайті та за телефоном!