Демонтаж бетону

Демонтаж бетону

Демонтаж бетону – поширена послуга серед оренди спецтехніки. Без спеціалізованих машин та обладнання виконати завдання практично неможливо. Компанія "Minirent" - вже багато років у сфері та може надати спецтехніку будь-якого призначення.

З технікою є:

  • Виконування демонтажу стін;
  • Ламання фундаменту;
  • Ламання будівель та конструкцій;
  • Знімання асфальтового полотна та підлогове покриття.

Демонтаж бетону Київ

"Minirent" - це спецтехніка та додаткове обладнання до неї, що впорається із завданнями будь-якої складності. Орендувати машини доступно у Києві та Київській області. Ціни на демонтаж бетону залежать від обсягів та специфіки робіт, термінів.

Оптимальним вибором для більшості видів робіт є застосування сучасних гідромолотів на базі екскаватора-навантажувача. Обладнання подолає залізобетон у будь-якому вигляді, стіна з цегли також не вистоїть під тиском техніки.

Роботи з демонтажу бетону

Гідромолот – основна техніка для виконання завдання. За допомогою швидкого кріплення обладнання фіксується до екскаватора-навантажувача і може легко змінитись на ківш, який також затребуваний для зачистки ділянок, завантаження бою та завантаження його на самоскид.

Мінірент пропонує оренду гідромолоти:

  • CAT H70 (енергія удару 1220 Дж);
  • CAT H65 (енергія удару 950 Дж.)

Для робіт у місцях з важким виїздом, обмеженим простором можна вибрати менш габаритну техніку, наприклад міні-навантажувач (Бобкат).

Як оформити замовлення послуги та яка ціна демонтажу бетону?

Замовити спецтехніку для усунення перегородки, ремонту або зносу будівлі з фундаментом компанії Мирент можна двома способами:

  • Заповнити заявку на веб-сайті;
  • По телефону менеджери.

Наші фахівці готові допомогти з оптимальним вибором машини та додаткового обладнання у ній, визначення потрібної потужності залежно від поставлених завдань.

Також, у нас можна орендувати техніку вести з досвідченими операторами. У роботах саме професіоналізм управління технікою грає одну з ключових родів, як і її якість.

Команда компанії – це професіонали, які гарантують позитивні результати виконання поставлених завдань.

Розрахунок вартості індивідуально, залежить від обраного типу техніки, доповнень, роботи оператора, термінів та інших чинників. Маєте будівельний бізнес? Пропонуємо знижки на постійну співпрацю для вигідної оренди спецтехніки.

Мінімальна вартість "демонтажу бетону"  7900,00 грн
Знижка на виконання "демонтажу бетону" від  300,00 грн
Середній час виконання "демонтажу бетону"  4 години
Мінімальна кількість техніки, задіяної при "демонтажі бетона" 1
Мінімальний час оренди техніки при "демонтажі бетона"  4 години
Замовте послугу прямо зараз, і ми зв'яжемося з вами

Питання та відповіді

Коментарі:

Написати коментар

Увага: HTML символи заборонені!