Демонтаж бетону

Демонтаж бетону
21.04.2020 19:56:44
0
1887

Демонтаж стін, ломка фундаментів, ломка будівель і конструкцій, демонтаж асфальтного покриття, заміна старої підлоги - це основні напрямки в демонтажі від МІНІРЕНТ.

Сучасні гідромолоти на базі екскаваторів навантажувачів від провідного виробника Caterpillar швидко якісно зламають необхідні бетонні або цегляні конструкції.

МІНІРЕНТ пропонує своїм Клієнтам гідромолот CAT H70 з енергією удару 1220 Дж або CAT H65 з енергією удару 950 Дж.

Перевагою замовлення гідравлічного молота на базі екскаватора-навантажувача є універсальність застосування його на будівельному майданчику. Завдяки пристрою швидкої заміни гидромолота на ківш 0,33 м куб, гідромолот перетворюється в екскаватор і легко виробляє необхідну розкопки фундаменту або обкапиваніе необхідного для демонтажу бетону.

Часто разом з демонтажем Клієнти МІНІРЕНТ користуються послугою вивозу сміття, а саме продуктів демонтажу. У такому випадку саме екскаватор-навантажувач, маючи повноцінний навантажувальний ковш до 1,2 м куб, завантажити продукти демонтажу на самоскид будь-якого тоннажу. Залежно від умов МІНІРЕНТ пропонує користуватися 10-ти, 20-ти, 25-ти або 30-ти тонними самоскидами.

При демонтажі в важкодоступних місцях ми пропонуємо використовувати міні-навантажувачі (Бобкат).

Скористайтеся досвідом фахівців МІНІРЕНТ в комплексі з сучасними технічними рішеннями в сфері демонтажу, і переконатися в ефективності роботи механізмів МІНІРЕНТ. Телефонуйте  і отримаєте консультацію, відповідно до Ваших потреб.

Коментарі:

Написати коментар

Увага: HTML символи заборонені!