Демонтаж бетону

Демонтаж бетону

Демонтаж бетону – поширена послуга серед оренди спецтехніки. Без спеціалізованих машин та обладнання виконати завдання практично неможливо. Компанія "Minirent" - вже багато років у сфері та може надати спецтехніку будь-якого призначення.

З технікою доступно:

  • Виконання демонтажу стін;

  • Ламання фундаменту;

  • Ламання будівель та конструкцій;

  • Знімання асфальтового полотна та підлогове покриття.

Демонтаж бетону Київ

"Minirent" - це спецтехніка та додаткове обладнання до неї, що впорається із завданнями будь-якої складності. Орендувати машини доступно у Києві та Київській області. Ціни на демонтаж бетону залежать від обсягів та специфіки робіт, термінів.

Оптимальним вибором для більшості видів робіт є застосування сучасних гідромолотів на базі екскаватора-навантажувача. Обладнання подолає залізобетон у будь-якому вигляді, стіна з цегли також не вистоїть під тиском техніки. Демонтажні роботи Київ з орендою техніки можна виконати швидше, якісніше, з оформленням послуги демонтажу, що включає роботу спеціалістів. 

Роботи з демонтажу бетону

Гідромолот – основна техніка для виконання завдання. За допомогою швидкого кріплення обладнання фіксується до екскаватора-навантажувача і може легко змінитись на ківш, який також затребуваний для зачистки ділянок, завантаження бою та завантаження його на самоскид.

Часто, перед будівництвом, розчищення ділянок, плануванням та іншими роботами варто знести старі будівлі, конструкції, частини огорожі. 

Мінірент пропонує в оренду гідромолоти від відомих виробників:

  • CAT H70 (енергія удару 1220 Дж);

  • CAT H65 (енергія удару 950 Дж.)

Для робіт у місцях з важким виїздом, обмеженим простором можна вибрати менш габаритну техніку, наприклад міні-навантажувач (Бобкат).

Серед популярных варіантів механізмів, для демонтажу також вибирають: екскаватори, самоскиди, бульдозеры і т. п.

Як оформити послугу та яка ціна демонтажу бетону?

Замовити спецтехніку для усунення перегородки, ремонту або зносу будівлі з фундаментом компанії Мінірент можна двома способами:

  • Заповнити заявку на веб-сайті;

  • По телефону за допомогою менеджера.

Наші фахівці готові допомогти з оптимальним вибором машини та додаткового обладнання у ній, визначення потрібної потужності залежно від поставлених завдань.

Також, у нас можна орендувати техніку вести з досвідченими операторами. У роботах саме професіоналізм управління технікою грає одну з ключових родів, як і її якість.

Команда компанії – це професіонали, які гарантують позитивні результати виконання поставлених завдань.

Бетонні роботи ціна Київ формується різними аспектами послуги. Розрахунок вартості відбувається індивідуально, залежить від обраного типу техніки, доповнень, роботи оператора, термінів та інших чинників. 

Маєте будівельний бізнес? Пропонуємо знижки на постійну співпрацю для вигідної оренди спецтехніки для демонтажних робіт.

Замовте послугу прямо зараз, і ми зв'яжемося з вами

Питання та відповіді

Коментарі:

Написати коментар

Увага: HTML символи заборонені!