Про компанію

Команда МІНІРЕНТ рада вітати Вас на нашому сайті!

Вже більше 10-ти років наша команда займається наданням послуг спецтехніки у м. Києві та Київській області. На сьогоднішній день, парк машин представлений в сегменті будівельної техніки, складської техніки та будівельного обладнання в тому числі в сфері прокату інструменту, також пропонується оренда комунальної техніки (техніки для прибирання територій, машин для прибирання снігу в зимовий період), а також вантажно-розвантажувальними машинами в оренду .

Наша команда почала свою роботу ще в 2008 році і стала активно розвиватися на ринку будівельних послуг у Києві. Вже через кілька років визначилися основні напрямки в діяльності компанії. Послуги екскаватора-навантажувача JCB, оренда міні-навантажувача Бобкат і оренда міні-екскаваторів. Так як в основному, в перші роки роботи, ми концентрувалися на наданні послуги спецтехніки малого і середнього класу, тому, коли стало питання про створення бренду - нашої компанії, було обрано назву «МІНІРЕНТ», яке повністю відображало основні сфери діяльності нашої компанії.

МІНІРЕНТ - це зареєстрований товарний знак в сфері надання будівельних послуг, послуг оренди спецтехніки.

І, як логічне завершення процесу формування структури компанії, вже в 2013 році була створена компанія з однойменною назвою - ТОВ «МІНІРЕНТ».

На сьогоднішній день, сфера діяльності компанії Мінірент охоплює не тільки послуги міні-техніки, а також і великих машин: ми пропонуємо в оренду катки, ущільнювачі ґрунту, повноповоротні колісні і гусеничні екскаватори, бульдозери, фронтальні навантажувачі, самоскиди. При цьому кожна одиниця техніки обладнана максимальним спектром навісного обладнання: гідромолоти, різні ківші, вила, кранові установки, культиватори, фрези і багато іншого.

Всі наші напрямки та велика частина спецтехніки в оренду представлена ​​на цьому сайті в розділі Каталог. Якщо Вам необхідно вирити котлован, вивезти сміття або виконати будь-яку іншу роботу, і Ви сумніваєтеся у виборі тієї чи іншої будівельної техніки в оренду - перейдіть в розділ необхідної послуги і подивіться варіанти необхідних екскаваторів або навантажувачів, які можу виконати поставлені Вами завдання.

Також ми готові надати повну консультацію, якщо Ви зв'яжитесь з нами зручним для Вас способом.

Якщо Ви прийняли рішення замовити техніку в оренду у Мінірент -  Ви однозначно зможете оцінити наші переваги:

  • Вся техніка перебувати в наявності і в великому асортименті, що дозволить Вам заощадити час на пошук техніки, а також не залежати від можливих простоїв і «нестиковок», які можуть виникнути при замовленні техніки в різних місцях.
  • Вся спецтехніка може надаватися СІМ днів на тиждень і 24 ГОДИНИ на добу.
  • Наші послуги надаються разом з досвідченими фахівцями, які вміють виконувати поставлені Вами завдання.
  • Також Ви можете скористатися готовим рішенням, і замовити необхідну послугу.

Ми вдячні, за інтерес, до нашої компанії, і сподіваємося на постійну співпрацю!