Дорожні роботи

Дорожні роботи

У дорожніх роботах не обійтись без залучення спецтехніки. Багатьом фірмам не рентабельно купувати цілий автопарк машин різного призначення, вигідні орендувати їх. Компанія "Minirent" пропонує необхідну сучасну техніку, з якою будівництво доріг стане ефективнішим і швидшим! Також є варіанти проведення ремонтних робіт на дорогах, асфальтування майданчиків.

Чому варто замовити спецтехніку для дорожніх робіт?

Бажаєте, щоб дорожнє покриття прослужило довгі роки? Усі етапи робіт мають виконуватися якісно. У цьому допоможе наша спецтехніка:

  • Фрези;
  • Міні-навантажувачі;
  • Катки.

Так, за допомогою Фрези на базі міні-навантажувачі можна провести ремонт покриття доріг та ділянок асфальту. Ширина 50 см та глибиною 15 см – оптимальне рішення для нарізки шматків асфальту. Відходами є асфальтова крихта, що також надалі застосовується.

Будівництво доріг або ремонт не обходиться без очищення ділянки від сміття. Швидким та ефективним способом стане використання міні-навантажувача з обладнанням у вигляді бункерної або кутової дорожньої щітки.

Бункерну щітку використовують для зачистки всього майданчика. Зібрані маси потрапляють у спеціальний контейнер – бункер, що надалі вивозять я з території у відведене для сміття місце.

Кутова щітка робочий інструмент до навантажувача, що змітає сміття убік. За допомогою ковша надалі його можна зібрати та вивезти.

Види спецтехніки для дорожніх робіт

Дорожні роботи, поточний ремонт автошляхів, відсипання, розмітка та інші процеси важко проводити вручну. Для кожного етапу є продумані механізми. Виділяють такі види спецтехніки для дорожніх робіт:

  • Землерійні (бульдозер, екскаватор, грейдер);
  • Для укладання та обслуговування покриття (у тому числі ямковий ремонт): Фреза, асфальтоукладальник, ковзанка;
  • Транспортування (самоскиди).

Послуга оренди техніки на гусеничному ходу – рішення для несприятливих погодних умов. Конструкція шасі дозволяє рівномірно розподілити вагу, складний грунт і бездоріжжя не зупинять роботу.

Така техніка дозволяє виконувати роботу високого рівня складності.

Ціни на дорожні роботи

Вартість оренди спецтехніки для дорожніх робіт може суттєво відрізнятись, залежно який вид підбирається під конкретне завдання. Так, ціна буде відрізнятися виходячи з галузі застосування:

  • Будівництво, підготовчий земляний етап;
  • Відновлення асфальтового покриття, розширення полотна;
  • Облаштування майданчика, паркінгу, прибудинкової території.

Орендувати машини для робіт можна як із оператором, так і без нього. Вартість послуги менеджер зможе розрахувати за телефоном, для замовника індивідуально, з урахуванням усіх запитів та особливостей робіт.

Мінімальна вартість "дорожних робіт"  8900,00 грн
Знижка на виконання "дорожних робіт" від  300,00 грн
Середній час виконання "дорожних робіт"  4 години 
Мінімальна кількість техніки, задіяної при "дорожних роботах"  3
Мінімальний час оренди техніки при "дорожних роботах"  4 години 
Замовте послугу прямо зараз, і ми зв'яжемося з вами

Питання та відповіді

Коментарі:

Написати коментар

Увага: HTML символи заборонені!