Дорожні роботи

Дорожні роботи
21.04.2020 19:40:57
0
1483

При створенні нових об'єктів необхідно і підведення нових доріг, створення паркінгів - МІНІРЕНТ пропонує для своїх Клієнтів необхідну техніку в сфері дорожнього будівництва.

Також особливу увагу хочемо звернути техніку МІНІРЕНТ, яка виробляє ремонти доріг, асфальтобетонного покриття будь-якого виду. Це фрези, міні-навантажувачі, катки.

Фреза Caterpillar 205B на базі міні-навантажувача легко виконає ремонт асфальтного покриття, як на дорозі, так і майданчику. Ширина фрези 50 см, що дозволяє швидко робити необхідні нарізи асфальту для подальшого асфальтування. Фреза залишає після себе асфальтні крихту, яка застосовується для подальшого використання. Фрези від МІНІРЕНТ виробляють нарізи глибиною до 15 см.

Також перед нанесенням дорожньої розмітки або укладання нових шарів асфальту є необхідність чистки асфальтного покриття від різного сміття і залишків. Єдиним ефективним рішенням є залучення міні-навантажувача з бункерній або кутовий дорожньої щіткою.

Бункерну щітку слід використовувати при необхідності очищення всієї території без залишків. Все сміття потрапляє в спеціальний бункер, який вивозитися або вивантажується в самоскид для вивозу сміття.

Кутова дорожня щітка змітає сміття на сторону без збору в бункер. Після чистки кутовий щіткою необхідно проводити додатковий паркан сміття ковшем міні-навантажувача.

МІНІРЕНТ готовий запропонувати вигідні рішення в сфері ремонту та будівництва доріг.

Коментарі:

Написати коментар

Увага: HTML символи заборонені!