Дорожні роботи

Дорожні роботи

Щоб провести якісний ремонт дорожнього покриття вам допоможе допоможе інструмент для дорожніх робіт. І без залучення спецтехніки не обійтись. Багато фірм не рентабельно купувати цілий автопарк машин різного призначення, вигідні орендувати їх. Компанія "Minirent" пропонує необхідну сучасну техніку, з якою будівництво доріг стане ефективнішим і швидшим! Також є варіанти проведення ремонтних робіт на дорогах, асфальтування майданчиків.

Чому варто замовити спецтехніку для дорожніх робіт?

Бажаєте, щоб дорожнє покриття прослужило довгі роки? Усі етапи робіт мають виконуватися якісно за допомогою спеціального обладнання. У цьому допоможе наша спецтехніка:

 • фрези;
 • міні-навантажувачі;
 • ковзанки.

Так, за допомогою фрези на базі міні-навантажувачі доступно провести дорожні ремонтні роботи та ремонт ділянок асфальту. Ширина 50 см та глибиною 15 см - оптимальне рішення для нарізування шматків асфальту. При такому ремонті відходами буде асфальтова крихта, що також застосовується для повторного використання в ремонті дорожнього покриття.

Будівництво доріг чи ремонт не обходиться і без очищення ділянки від сміття. Швидким та ефективним способом стане використання міні-навантажувача з обладнанням у вигляді бункерної або кутової щітки.

Бункерну щітку використовують для зачистки всього майданчика. Зібрані маси потрапляють у спеціальний контейнер - бункер, що надалі вивозять із території у відведене для сміття місце.

Кутова щітка робочий інструмент до навантажувача, що змітає сміття убік. За допомогою ковша надалі його можна зібрати та вивезти.

Види спецтехніки для дорожніх робіт

Дорожні роботи, поточний ремонт автошляхів, відсипання, розмітка та інші процеси складно проводити вручну. До кожного етапу є продумані механізми.

За призначенням виділяють такі види спеціальної техніки:

 1. Землерійне обладнання: екскаватор, грейдер, бульдозер, навантажувач фронтальний.
 2. Підготовчі пристрої: розпушувачі, машини для корчування.
 3. Ремонтна техніка: асфальтоукладальник, ковзанка, дорожня фреза.
 4. Машини для перевезення будматеріалів: автобетонозмішувачі, цементовоз, дробильна машина.
 5. Універсальна техніка: міні-навантажувач, самоскид, бульдозер.
 6. Вантажопідйомний транспорт: колісні та гусеничні крани.
 7. Пристрої для інфраструктурних споруд: бурильні установки, машини для дорожньої розмітки.

За способом пересування виділяють колісну та гусеничну спецтехніку. Колісний транспорт широко застосовується у завданнях, коли потрібно переміщати спецтехніку дорогами загального користування. Послуга оренди техніки на гусеничному ходу - рішення для укладання нового полотна, якщо початок дій збігається з несприятливими погодними умовами. Конструкція шасі дозволяє рівномірно розподілити вагу, складний грунт і бездоріжжя не зупинять процеси. Така техніка дозволяє виконувати завдання високого рівня складності.

Ціни на дорожні роботи

Якісно провести дорожні роботи у Києві та Київській області допоможе компанія Мінірент, яка надає широкий спектр спеціальної техніки на прокат.

Вартість оренди спецтехніки може суттєво відрізнятись, залежно який вид підбирається під конкретне завдання. Так, ціна буде відрізнятися виходячи з галузі застосування:

 • будівництво, підготовчий земляний етап;
 • оновлення асфальтового покриття; розширення полотна;
 • облаштування майданчика, паркінгу, прибудинкової території.

Для благоустрою присадибних майданчиків у котеджному містечку, на невеликих ділянках доріг, рекомендуємо вибрати послугу асфальтоукладач оренда Київ та регіон, так як якісна спецтехніка суттєво скоротить термін виконання завдання, а ефективно підібрані пристрої заощадять ваші гроші.

Орендувати машини можна як із оператором, так і без нього. Вартість послуги менеджер зможе розрахувати за телефоном, для замовника індивідуально, з урахуванням усіх запитів та особливостей операцій.

Замовте послугу прямо зараз, і ми зв'яжемося з вами

Питання та відповіді

Коментарі:

Написати коментар

Увага: HTML символи заборонені!