Оренда Екскаватор-навантажувач JCB 3CX
На складі
Рейтинг:

Оренда Екскаватор-навантажувач JCB 3CX

  • TOP
  • Оренда Екскаватор-навантажувач JCB 3CX

Оренда Екскаватор-навантажувач JCB 3CX

Назва виробникаJCB

Модель3CX

Максимальна глибина копання (м)4,24/5,46

Вага (кг)8070

Ширина (м)2,35

Довжина (м)5,62

Висота (м)2,87

Потужність (kW/к.с.)62,5/85

Ширина ковша (см)30, 40, 60, 80, 90

Максимальна висота вивантаження (м)3,33/4,22

Об'єм екскаваторного ковша (м куб)0,33

Об'єм навантажувального ковша (м куб)1,1

Тип приводу4x4 з блокуванням диференціала

Тип стрілителескопічна

Можливість комплектації додатковим обладнаннямКівш, вила, гідромолот, паук, вузький ківш

На складі 7900
7 900 грн./смена (8 часов) грн./зміна (8 годин)

Всі ціни вказані без ПДВ. ТОВ «Мінірент» залишає за собою право змінювати ціни і наявність техніки, зазначену на сайті і не несе відповідальності за друкарські помилки і помилки на сайті. Ціни вказані в гривнях. Фото техніки, розміщені на сайті, можуть відрізнятися від техніки, яка здається в оренду. Зазначені ціни не включають транспортування. Ціна може відрізнятися в залежності від характеру робіт, часу виконання роботи і т.п.

Количество смен арендыКількість змін оренди
  • Виробник: JCB (Джи Сі Бі)
  • Артикул: Петушок, тройка, jbc jbs jsb jvc, Джи Си Би, 3СХ, ДжиСиБи, трактор, МТЗ, Борекс, Беларусь, ЮМЗ, ДжВиСи, ДжиВиСИ, ДжСиБи, Дж си би, петух, Экскаваторпогрузчик, ескаваторнавантажувач, Экскаватор-погрузчик, ескаватор-навантажувач, Экскаватор погрузчик, ескаватор навантажувач, три сх, 3cx, с обратной лопатой, ДжіВіСі

Характеристики:

Назва виробника
JCB
Модель
3CX
Максимальна глибина копання (м)
4,24/5,46
Вага (кг)
8070
Ширина (м)
2,35
Довжина (м)
5,62
Висота (м)
2,87
Потужність (kW/к.с.)
62,5/85
Ширина ковша (см)
30, 40, 60, 80, 90
Максимальна висота вивантаження (м)
3,33/4,22
Об'єм екскаваторного ковша (м куб)
0,33
Об'єм навантажувального ковша (м куб)
1,1
Тип приводу
4x4 з блокуванням диференціала
Тип стріли
телескопічна
Можливість комплектації додатковим обладнанням
Ківш, вила, гідромолот, паук, вузький ківш

Якщо ви ще нічого не знаєте про спецтехніку англійської компанії JCB, то найкращий спосіб познайомитись з її перевагами – оренда екскаватора JCB 3CX. Київ для цього цілком підходить, тут є широке поле для діяльності такого обладнання. Та й не лише Київ – в інших містах України теж знайдеться чимало завдань, які потребують вирішення.

Чому саме оренда JCB 3CX?

Компанія JCB наділила своє дітище такою кількістю переваг, що оператор, який познайомився з нею, буде здивований – як це йому раніше не спало на думку така чудова ідея як оренда екскаватора JCB 3CX! Тим більше, що таку машину дуже часто можна побачити не лише на будівельних майданчиках, а й у процесі виконання завдань із іншої області.

Яку користь може принести оренда JCB 3CX у Києві?

Ця машина вміє виконувати безліч операцій завдяки використанню різноманітних видів змінного навісного обладнання. Конструкційні особливості техніки дозволяють робити заміну максимально швидко. Крім того, оренда екскаватора навантажувача JCB 3CX плюс набір навісного обладнання обійдеться набагато дешевше за оренду кількох менш універсальних машин.

На що машина здатна?

Екскаватор виконує такі завдання:

  • Навантажувально-розвантажувальні роботи.
  • Перевезення вантажів.
  • Ландшафтні роботи
  • Землеробні роботи.
  • Прибирання території.
  • Підготовка тимчасових доріг тощо.

На машину можна навісити ківш шириною від 30 до 90 см, вила, наприклад для роботи на складі, павука, фрезу, бур та багато іншого. На неї можна встановити навіть гідромолот – якщо вас цікавить оренда JCB 3CX з гідромолотом, компанія MiniRent із задоволенням надасть вам цю послугу.

Ця машина може копати траншеї, ями та котловани глибиною понад 4 метри, планувати насипи та укоси, носити, возити, бурити, різати і взагалі робити все, що може знадобитися у будівельній галузі, у комунальному господарстві, на сільгоспроботах тощо. А якщо у списку ви не побачили потрібну вам функцію, то у компанії MiniRent можна замовити відповідне навісне обладнання.

Особливості екскаватора-навантажувача

Для оператора важливою деталлю є комфортні умови – регульоване анатомічне крісло, кондиціювання та обігрів. А також хороша герметизація кабіни – пилу всередині не буде, а рівень шуму не перевищить 73 дБ.

Функціонування всіх вузлів JCB 3CX забезпечує дизельна силова установка потужністю 85 л. (62,5 кВ). Якщо цього недостатньо, то підійде оренда екскаватора навантажувача JCB 3CX Super. У нього встановлений потужніший дизель і є ще одна приємна особливість - на повороті у машини повертаються не тільки передні, але і задні колеса, що робить Супер більш маневреним.

5 відгуків на Оренда Екскаватор-навантажувач JCB 3CX

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!