Вантажні роботи

Вантажні роботи

Потрібно перемістити значний вантаж? Без спеціалізованої техніки не обійтись. Послуги вантажно-розвантажувальних робіт за вигідними умовами пропонує компанія "Minirent". У нас доступно замовити як великі навантажувачі, так і телескопічні варіанти, міні техніку та моделі для складських приміщень. Оренда спецтехніки від Minirent - це можливість отримати функціональну машину в Києві та Київській області на вигідних умовах.

Навантажувально-розвантажувальні роботи

Вантажоперевезення та розвантаження неможливе без ефективно під обраного обладнання. Наші спеціалісти допоможуть підібрати оптимальні варіанти, організація робіт буде виконана на найвищому рівні!

Автопарк компанії має ряд переваг:

• Міцність та надійність експлуатації. Вся техніка проходить ретельне технічне обслуговування та виїжджає на замовлення у повній готовності;

• Універсальність та маневреність. Машини легко адаптуються, рухливі, можуть використовуватись як у закритих приміщеннях, так і на відкритих просторах (склад, будівництво та ін.). Керуються плавно на будь-якій швидкості, з мінімальним діаметром повороту для оптимальної маневреності;

• Комфорт керування. У нас можна замовляти машини з роботою досвідченого оператора або "холодною орендою", з керуванням своїми спеціалістами. Кабіни продумані, з опаленням, вентиляцією, добрим оглядом. У більшості моделей продумано систему захисту від перекидання.

Послуги вантажних робіт Київ

Виконання складних завдань у навантаженні, розвантаженні поширене у різних сферах. Для їх виконання компанія "Minirent" пропонує навантажувач із ковшем з параметрами від 0,3 до 1,5 м. куб. та висотою підйому до 3,5 м.

Менеджери Мінірент, виходячи з запитів клієнта, підберуть машини для будівництва, садівництва, прибирання, складських приміщень, торгівлі та ін. Аналіз застосування дозволяє надати вибір для користувачів, інформацію про можливості техніки, у тому числі і для нестандартних ситуацій. Великий досвід у сфері дозволяє з приводу наведених питань визначити ідеальний навантажувач у співвідношенні з вагою, параметрами стріли та розташуванням для конкретних робіт.

У нас зібрано кращу техніку про роботу світових виробників: CAT, JCB, BOBCAT. Крім цього, є можливість кріплення додаткового обладнання вил, ковша та ін.

Ціна вантажних робіт залежить від того, який вид техніки підібраний, термінів, обсягу робіт, наявність оператора, чи потрібен вантажник та інших факторів. Розрахунок послуги проводиться менеджерами в індивідуальному порядку, телефоном або з приїздом клієнта на офіс.

Мінімальна вартість "вантажних робіт"  3400,00 грн
Знижка на виконання "вантажних робіт" від  150,00 грн
Середній час виконання "вантажних робіт"  3 години
Мінімальна кількість техніки, задіяної при "вантажних роботах"  
Мінімальний час оренди техніки при "вантажних роботах"  3 години
Замовте послугу прямо зараз, і ми зв'яжемося з вами

Питання та відповіді

Коментарі:

Написати коментар

Увага: HTML символи заборонені!