Вантажні роботи

Вантажні роботи

Потрібно перемістити значний вантаж? Без спеціалізованої техніки не обійтись. Послуги з розвантаження на найвигідніших умовах пропонує компанія "Minirent". У нас доступно замовити як великі навантажувачі, так і телескопічні варіанти, міні техніку та моделі для складських приміщень, що швидко та ефективно виконають вантажні та розвантажувальні роботи. Оренда спецтехніки від Minirent це можливість отримати функціональну машину для вантажно-розвантажувальних завдань у Києві та Київській області на вигідних умовах.

Навантажувально-розвантажувальні роботи

Послуги навантаження розвантаження не можна реалізувати без ефективно підібраного обладнання. Наші фахівці допоможуть визначити оптимальні варіанти, щоб, організація робіт була виконана на високому рівні!

Автопарк компанії має низку переваг:

  • міцність та надійність експлуатації. Вся вантажна та розвантажувальна техніка проходить ретельне технічне обслуговування та виїжджає на замовлення у повній готовності;
  • універсальність та маневреність. Машини легко адаптуються, рухливі, можуть використовуватися як у закритих приміщеннях, так і на відкритих просторах (склад, будівництво та ін.). Керуються плавно на будь-якій швидкості, з мінімальним діаметром повороту для оптимальної маневреності вантажних та розвантажувальних робіт;
  • комфорт керування. У нас можна замовляти машини з досвідченим оператором або "холодною орендою", з керуванням своїми фахівцями. Кабіни продумані, з опаленням, вентиляцією, добрим оглядом. У більшості моделей продумано систему захисту від перекидання.
  • вартість вантажно-розвантажувальних робіт прозора, без прихованих націнок та додаткових платежів. Паперова складова процесу прокату доступна і без зайвої тяганини.

Послуги вантажних робіт

Вантажно-розвантажувальні роботи це той сегмент завдань, який широко поширений у різних сферах, як будівельної спрямованості, так і у сфері продажів, комунальному господарстві, послугах доставки вантажу, дорожньо-транспортних роботах і т.д. Для реалізації таких завдань компанія "Minirent" пропонує навантажувач із ковшем з параметрами від 0,3 до 1,5 м. куб. та висотою підйому до 3,5 м.

Кваліфіковані менеджери Мінірент виходячи з запитів клієнта підберуть машини для будівництва, садівництва, прибирання, складських приміщень, торгівлі та ін.

Мінірент. Це дозволяє надати вибір користувачам, інформацію про можливості техніки, зокрема і нестандартних ситуацій. Великий досвід у вантажно-розвантажувальній сфері дозволяє з навідних питань визначити ідеальний навантажувач для реалізації вантажно-розвантажувальні роботи, вартість яких формується з урахуванням ваги, параметрами стріли та розташуванням для конкретних справ.

У нас зібрана найкраща техніка для вантажних та розвантажувальних завдань світових виробників: CAT, JCB, BOBCAT. Плануючи розвантаження Київ та Київської області, ми рекомендуємо вибирати техніку для вирішення одразу кількох процесів, тому що на ряд пристроїв є можливість кріплення додаткового обладнання вил, ковша та ін.

Ціна вантажних та розвантажувальних робіт залежить від того, який вид техніки підібраний, термінів, обсягу робіт, наявність оператора, чи потрібний вантажник та інших факторів. Розрахунок послуги навантаження та розвантаження проводиться менеджерами в індивідуальному порядку, телефоном або з приїздом клієнта на офіс.

Замовте послугу прямо зараз, і ми зв'яжемося з вами

Питання та відповіді

Коментарі:

Написати коментар

Увага: HTML символи заборонені!