Прибирання території

Прибирання території

"Minirent" - компанія, що пропонує техніку різного призначення, зокрема й комунальний варіант. Прибирання території затребувана послуга як у місті, так і на будівництві. У нас можна оформити разове замовлення та підписати договір на регулярні роботи у певний період.

Механізоване прибирання території

Механізоване прибирання території – це поняття, що багато в чому залежить від сезону. Так, у літній та зимовий період техніка та завдання будуть відрізнятися.

Прибирання території спецтехнікою у зимовий час

Снігові завали, лід, ожеледиця – погіршують пересування, роботу підприємств, можуть стати причинами дорожньо-транспортних пригод. Очищення територій відбувається у таких випадках:

  • Забрати сніг;
  • Прибрати наледь;
  • Розподілити реагенти;
  • Розчистити прибудинкові майданчики, тротуари;
  • Вивезення снігових мас.

Для виконання ряду завдань ручний спосіб прибирання малоефективний. Підійде на невеликих ділянках біля будинку, якщо вулиця з обмеженнями на проїзд техніки.

Спецтехніка для прибирання: екскаватори - навантажувачі, фронтальні навантажувачі, трактори з можливістю встановити відвал, щітки та ківш для навантаження. При значному заледеніння використовують гідромолот.

Особливості механізованого прибирання території влітку

У теплу пору року для прибирання території важливо проводити такі дії:

  • Чищення доріг за допомогою щіток (бункерну з передачею сміття в спеціальну ємність, кутову - з відкиданням мас убік, що миє з подачею рідини);
  • Полив дороги та тротуарів для зменшення пилу;
  • Стрижка трави, газонів;
  • Прибирання листя та його утилізація восени.

Машина для прибирання має бути оснащена щітками, також застосовують трактори, поливомийні машини, екскаватори-навантажувачі. Наша організація допоможе сформувати комплексне рішення для виконання робіт з використанням декількох видів техніки для одного замовлення. Підхід дозволить отримати позитивний результат, місто, підприємство чи вулиця будуть максимально чистими та красивими.

Чому варто замовити збирання території від компанії Minirent?

Робота з очищення буде виконана вчасно та ефективно з використанням широкого автопарку техніки від Мінірент. У нас представлено як будівельні машини, так і прибиральні моделі з функціональним обладнанням. Оператори компанії – це професіонали з великим досвідом, що чітко виконують поставлені клієнтом завдання.

Оформити заявку на прибирання території можна за телефоном. Працюємо цілий рік, у різних погодних умовах. Менеджери підберуть оптимальні варіанти техніки, обумовлять терміни та складуть договір надання послуг. Для довгострокових замовлень діє система знижок!

Мінімальна вартість "прибирання території" 6900,00 грн
Знижка на виконання "прибирання території" від 200,00 грн
Середній час виконання "прибирання території" 4 години
Мінімальна кількість техніки, задіяної при "прибиранні території" 1
Мінімальний час оренди техніки при "прибиранні території"  4 години
Замовте послугу прямо зараз, і ми зв'яжемося з вами

Питання та відповіді

Коментарі:

Написати коментар

Увага: HTML символи заборонені!