Прибирання території

Прибирання території
21.04.2020 19:44:07
0
1754

Одним з напрямків спецтехніки представленої на сайті МІНІРЕНТ - це міні-техніка комунального призначення.

Міні-навантажувачі від МІНІРЕНТ, обладнані кутовий дорожньої щіткою або бункерній щіткою, ідеально підходять для чищення великих і малих територій, парковок, логістичних складів, територій виробництв і різних терміналів.

Особливо активно використовують щітку для очищення території в зимовий час: від снігу, від обмерзання, після посипання території сіллю. Конструкція щітки робить мінімальним можливість пошкодження будь-якого покриття.

Бункерну щітку слід використовувати при необхідності очищення всієї території без залишків. Все сміття потрапляє в спеціальний бункер, який вивозиться або вивантажується в самоскид для вивозу сміття. Така чистка актуальна після зими, в літній час і восени. Багато клінінгових компаній вже постійно користуються послугами нашої техніки по прибирання територій в літній час.

Кутова дорожня щітка змітає сміття на сторону без збору в бункер. Після чистки кутовий щіткою необхідно проводити додатковий паркан сміття ковшем міні-навантажувача.

Залежно від забрудненості покриття і його типу ми можемо використовувати щітку з поліпропілену (пластик) або комбіновану щітку, основна частина якої також виготовлена ​​з пластику, але є чергування з металевими «вусами». Такий вид щітки набагато ефективніше вибирає бруд з пористого покриття або покриття з не гладкою поверхнею.

МІНІРЕНТ готовий запропонувати вигідні рішення в сфері прибирання території.

Коментарі:

Написати коментар

Увага: HTML символи заборонені!