Прибирання території

Прибирання території
21.04.2020 19:44:07
0
2428

"Minirent" - компанія, що пропонує техніку різного призначення, зокрема й комунальний варіант. Прибирання території затребувана послуга як у місті, так і на будівництві. У нас можна оформити разове замовлення та підписати договір на регулярні роботи у певний період.

Механізоване прибирання території

Механізоване прибирання території – це поняття, що багато в чому залежить від сезону. Так, у літній та зимовий період техніка та завдання будуть відрізнятися.

Прибирання території спецтехнікою у зимовий час

Снігові завали, лід, ожеледиця – погіршують пересування, роботу підприємств, можуть стати причинами дорожньо-транспортних пригод. Очищення територій відбувається у таких випадках:

  • Забрати сніг;
  • Прибрати наледь;
  • Розподілити реагенти;
  • Розчистити прибудинкові майданчики, тротуари;
  • Вивезення снігових мас.

Для виконання ряду завдань ручний спосіб прибирання малоефективний. Підійде на невеликих ділянках біля будинку, якщо вулиця з обмеженнями на проїзд техніки.

Спецтехніка для прибирання: екскаватори - навантажувачі, фронтальні навантажувачі, трактори з можливістю встановити відвал, щітки та ківш для навантаження. При значному заледеніння використовують гідромолот.

Особливості механізованого прибирання території влітку

У теплу пору року для прибирання території важливо проводити такі дії:

  • Чищення доріг за допомогою щіток (бункерну з передачею сміття в спеціальну ємність, кутову - з відкиданням мас убік, що миє з подачею рідини);
  • Полив дороги та тротуарів для зменшення пилу;
  • Стрижка трави, газонів;
  • Прибирання листя та його утилізація восени.

Машина для прибирання має бути оснащена щітками, також застосовують трактори, поливомийні машини, екскаватори-навантажувачі. Наша організація допоможе сформувати комплексне рішення для виконання робіт з використанням декількох видів техніки для одного замовлення. Підхід дозволить отримати позитивний результат, місто, підприємство чи вулиця будуть максимально чистими та красивими.

Чому варто замовити збирання території від компанії Minirent?

Робота з очищення буде виконана вчасно та ефективно з використанням широкого автопарку техніки від Мінірент. У нас представлено як будівельні машини, так і прибиральні моделі з функціональним обладнанням. Оператори компанії – це професіонали з великим досвідом, що чітко виконують поставлені клієнтом завдання.

Оформити заявку на прибирання території можна за телефоном. Працюємо цілий рік, у різних погодних умовах. Менеджери підберуть оптимальні варіанти техніки, обумовлять терміни та складуть договір надання послуг. Для довгострокових замовлень діє система знижок!

Коментарі:

Написати коментар

Увага: HTML символи заборонені!