Короткострокова або тривала оренда будівельної спецтехніки різної потужності і функціональності доступна в Обухові в компанії «Мінірент». Один з найбільших автопарків техніки для будівництва, земляних і навантажувально-розвантажувальних робіт в Київській області, а також відмінний технічний стан тільки сучасного обладнання авторитетних марок і чесний розрахунок вартості - наші головні конкурентні переваги.

Оренда будь-якої будівельної спецтехніки з водієм і доставкою в Обухів

Ми працюємо з усіма містами і населеними пунктами столичного регіону, доставляючи орендовану техніку безпосередньо до місця проведення робіт в точно обумовлений з замовником час. Компактні розміри міні-техніки дозволяють транспортувати її в Обухів навіть в умовах максимальної завантаженості дорожнього руху в передмістях столиці.

Компанія «Мінірент» - це не просто оренда будівельної спецтехніки, а й комплекс послуг із забезпечення безпечної експлуатації орендованої техніки. Вам не потрібно шукати кваліфікованого екскаваторника, досвідченого оператора міні-навантажувача або машиніста асфальтного катка. Наші водії-оператори будівельної спецтехніки досконально володіють усіма її функціональними можливостями і строго дотримуються техніки безпеки при виконанні тих чи інших технологічних процесів.

Будь-яка механізована самохідна техніка будівельного або вантажопідйомного призначення несе в собі потенційну небезпеку під час роботи. Для управління таким обладнанням необхідні не тільки досвід і знання пристрою машини, а й практичні навички дотримання техніки безпеки.

Всі наші машиністи пройшли атестацію в акредитованих центрах з охорони праці. Це гарантія для людей і майна на будмайданчику безпечної експлуатації будь-якої взятої у нас в оренду будівельної і навантажувально-розвантажувальної спецтехніки. Крім того, завдяки професіоналізму і досвіду наших операторів всі роботи виконуються швидко, але без шкоди якості.

Всі види дорожньо-будівельних, земляних і навантажувально-розвантажувальних послуг

Наш автопарк будівельної спецтехніки дозволяє вибрати і взяти напрокат практично будь-який вид самохідної техніки для екскавації, укладання нових і ремонту старих автомобільних доріг, прокладки або заміни підземних комунікацій, благоустрою прилеглих територій і виробничих майданчиків, озеленення та ландшафтного будівництва.

  • Земляні роботи - виїмка грунту під фундамент, трубопровід, септик і штучні водойми гусеничними або колісними екскаваторами, в т.ч. міді-і міні-екскаваторами, розрівнювання і планування грунту міні-бульдозерами і планировщиками, погрузка витягнутої землі в самоскиди екскаваторами-навантажувачами.
  • Озеленення, садово-паркове будівництво та благоустрій - копка ям для ліхтарних стовпів, парканів і висадки дерев, а також траншей під чагарники ямобур і траншеєкопач, в т.ч. і ручним мотобур. Культивація під висів газонних трав.
  • Дорожні роботи - будівництво та ремонт, у т.ч. ямковий, автомобільних доріг і міських пішохідних зон Обухова за допомогою асфальтних фрез на базі міні-тракторів типу бобкат, бульдозерів, гідромолота, ковзанок і ручних виброплит.
  • Прибирання територій і автодоріг від снігу і Антиожеледний відсіву механізованими щітками з бункером для сміття або без нього. Прорезиненная лопата безпечно для дорожнього покриття розчищає вулиці і тротуари від снігу та скупчився сміття.
  • Висотні роботи на автовишку і з використанням автокранів на базі вітчизняних, російських, білоруських і китайських тягачів.

Ви також можете взяти у нас в оренду з доставкою в Обухів міні-навантажувачі вилочного або ковшового типу, в т.ч. і з телескопічною стрілою. Щелепної ківш навантажувача дозволяє спростити і підвищити продуктивність навантаження сипучих будматеріалів, вторсировини і твердих відходів. Для вивезення ґрунту, сміття та інших сипучих матеріалів ви можете орендувати самоскид вантажопідйомність 5-40 тонн.

Тільки кращі світові марки

Ми надаємо в оренду виключно надійну спецтехніку авторитетних виробників:

  • Американські міні-трактори Bobcat, Gehl, CAT та Mustang;
  • Англійські міні-навантажувачі JCB і французькі Manitou;
  • Німецьке ручне обладнання STIHL;
  • Японська техніка Toyota.

Спецтехніка цих марок заслужила високий авторитет серед будівельних і виробничих компаній по всьому світу завдяки компактності, маневреності, точності управління і надійності під час експлуатації в самих екстремальних умовах. Всесезонність використання - ще одне техніко-експлуатаційне перевага нашої будівельної техніки. Ви можете використовувати орендоване обладнання морозної взимку або жарким літом.

Бездоганна технічний стан

Своєчасно проведене техобслуговування згідно рекомендованого виробником календарного плану - запорука бездоганної служби спецтехніки. Вся наша самохідна і ручна будівельна техніка знаходиться у відмінному технічному стані завдяки регулярному ТО і своєчасної заміни зношених запчастин. Це виключає раптові поломки і відмови під час роботи на вашій будмайданчику.

Наявність власної мобільної сервісної служби і постійного запасу автозапчастин дозволяє оперативно реагувати на будь-які позаштатні ситуації. Якщо ж поломка все-таки відбулася, ми відразу відправимо до вас на об'єкт в Обухів майстрів з необхідним ремонтно-діагностичним обладнанням і запасом деталей, щоб моментально усунути несправність і звести до мінімуму простої.

Чесні ціни і прозорий розрахунок вартості оренди техніки

Розрахунок вартості прокату будівельної або вантажної техніки в нашій компанії повністю прозорий і не таїть в собі ніяких прихованих доплат. Прозорість ціноутворення дозволяє точно розрахувати будівельний кошторис і запланувати загальновиробничі витрати без непередбачених витрат.

У каталозі вказана ціна за восьмигодинний робочий зміну без урахування доставки взятої напрокат техніки в Обухів. Оплата понаднормової роботи або у вихідні дні оплачується за індивідуально обумовлюються тарифу.

10

років на ринку

24/7

робота цілодобово

️2700

клієнтів

️15870

виконаних робіт