Компанія «Мінірент» - один з лідерів на ринку прокату міні-техніки в Київській області. Великий автопарк компактної будівельної спецтехніки та обладнання для благоустрою міських територій дозволяє нам здавати в оренду міні-навантажувачі, міні-екскаватори та іншу міні-спецтехніку в Боярці і в інших містах столичного регіону для дорожньо-будівельних і земляних робіт.

Цілорічний прокат спецтехніки для роботи на будмайданчиках в Боярці

Надійність, простота в управлінні і легкість транспортування завдяки компактним розмірам - головні особливості міні-техніки таких провідних світових марок, як JCB (Великобританія), а також Caterpillar і BOBCAT (США). Подібна техніка успішно використовується по всьому світу комунальними службами та ремонтно-будівельними організаціями завдяки ряду своїх переваг.

  • Точність і акуратність виконання робіт - поряд з маневреністю це особливо важливо в умовах щільної міської забудови.
  • Екологічність і низьку витрату палива - економічність і безпечна робота поблизу житлових будинків.
  • Цілорічний режим роботи - погодні умови в Київській області можуть бути як дуже жаркими влітку, так і екстремально морозними взимку.

Важлива перевага міні-тракторів і техніки CAT, JCB і BOBCAT в їх ремонтопридатності і доступності запчастин. Навіть якщо взятий в оренду міні-навантажувач або міні-екскаватор раптово вийде з ладу, наша авторемонтна бригада моментально виїде в Боярку на об'єкт замовника і відновить працездатність спецтехніки, мінімізуючи простої.

Добова оренда міні-техніки

Компанія «Мінірент» працює з підприємствами і організаціями різної форми власності, а також з приватними особами, які бажають взяти в оренду спецтехніку для проведення дорожньо-ремонтних, земляних та інших будівельних робіт в Боярці. Для юридичних осіб надається повний пакет офіційної бухгалтерської документації.
Добова або довгострокова оренда міні-техніки - це просте і економічно обгрунтоване рішення більшості завдань, пов'язаних з дорожньо-будівельними і земельними роботами невеликого масштабу. Це може бути благоустрій комунальних територій загального користування, ремонт та асфальтування міських вулиць, заміна і прокладка підземних комунікацій, озеленення, прибирання снігу, розчищення доріг та ін. Прокат спецтехніки дозволяє швидко і якісно виконати всі роботи без масштабних витрат на купівлю, утримання та обслуговування техніки.

Професійний оператор і рішення нестандартних завдань

Вся спецтехніка, будь то міні-навантажувач, гусеничний або колісний міні-екскаватор, ямобур або культиватор для благоустрою територій, здається в оренду в комплексі з послугами професійного оператора. Завдяки нашому досвідченому водієві в рази збільшується якість, швидкість і безпеку виконання земляних та інших будівельних робіт.

  • Точність і висока швидкість виконуваних процесів - висока якість результату і мінімум часу оренди спецтехніки, а значить, і економія коштів.
  • Рішення складних завдань - нестандартні ситуації і обмежений простір ускладнюють процес, який під силу тільки досвідченому оператору міні-техніки.
  • Техніка безпеки - весь наш персонал навчений правилам охорони праці та атестований для безпечної експлуатації спецтехніки будь-якого виду.

Вся робота буде виконана швидко, акуратно і безпечно під чітким контролем і керівництвом замовника. Оператори-машиністи нашого прокату міні-спецтехніки успішно працюють на самих різних будівельних об'єктах в Боярці та області. Великий досвід роботи з сучасними технологіями дорожнього будівництва, благоустрою та прокладки підземних комунікацій дозволяє їм пропонувати замовникам нестандартні рішення складних завдань для економії коштів і поліпшення якості робіт.

Всі види будівельної міні-техніки

Ми володіємо одним з найбільших в Боярці парків спецтехніки самого різного призначення і потужності.

  • Навантаження й розвантаження - міні-навантажувачі для обробки палетованих і насипних вантажів, в т.ч. з телескопічними вилами і ковшами різного об'єму.
  • Дорожнє будівництво - видалення старого асфальту гідромолотом і фрезою, розчищення щітками, в т.ч. і з бункером для сміття, асфальтні та грунтові катки, трамбувальники і Шовнарезчик ручні.
  • Земляні роботи - міні- та міді-екскаватори гусеничні та колісні, ямобури і траншеєкопачі, планувальники грунту, бульдозери та культиватори.

Будівельні роботи, ремонт доріг та прокладання трубопроводів в населених пунктах пов'язані із стисненими умовами, в яких доводиться працювати спецтехніці. Компактність і маневреність у поєднанні з відносно малою вагою дозволяють виконувати будь-які підготовчі земляні та інші ремонтно-будівельні роботи за допомогою нашої орендованій міні-техніки точно, швидко і безпечно для навколишніх будівель і зелених насаджень.

Відновлення асфальтобетонного покриття на вулицях і пішохідних тротуарах після прокладки або заміни підземного трубопроводу проводиться за допомогою ручної дорожньо-ремонтної техніки. Також ми здаємо в прокат набір змінного навісного обладнання для міні-тракторів. Завдяки цьому ви можете взяти в оренду одну одиницю спецтехніки та виконати нею всі заплановані процеси.

Швидка доставка спецтехніки

Послуга оренди будівельної міні-техніки включає в себе і оперативну її доставку на будмайданчик клієнта в Боярці точно в обумовлений час. Компактність і відносна легкість техніки дозволяють транспортувати її на звичайних евакуатори, завдяки чому ми без праці долаємо завантажений столичний трафік і доставляємо спецтехніку по області в будь-який час дня.

Розрахунок вартості оренди міні-техніки прозорий і без будь-яких «підводних каменів», що важливо при складанні кошторисів. Оплата роботи оператора понад восьмигодинний зміни, вночі, у вихідні чи свята узгоджується в індивідуальному порядку.

10

років на ринку

24/7

робота цілодобово

️2700

клієнтів

️15870

виконаних робіт