Завантаження і вивіз сміття

Завантаження і вивіз сміття
21.04.2020 19:38:26
0
1904

При проведенні будь-яких будівельних робіт, робіт з озеленення або будь-якого ремонту з'являтися необхідність зібрати і вивезти сміття. МІНІРЕНТ готовий запропонувати комплексне рішення по утилізації сміття.

Під час навантаження сміття на невеликих площах або у важкодоступних місцях, наприклад в паркінгах, дворах житлових будинків, в центрі міста найбільш правильно рішення буде задіяти колісний міні-навантажувач (Бобкат) зі стандартним або збільшеним ковшем (до 1 м куб) для легких вантажів.

На великих майданчиках пропонуємо використовувати навантажувач з ковшем від 1,2 м куб Сaterpillar або JCB. В такому випадку скоротитися час завантаження самоскида, що підвищить ефективність вивезення.

Особливу увагу хочемо звернути на міні-навантажувачі з щелепним ковшем або на навантажувачі з щелепним ковшем. Ці машини незамінні саме при роботі зі сміттям. Сміття не буває стандартних розмірів, і захоплення зверху за принципом грейфера дозволяє зібрати і захопити все сміття і мінімізувати необхідність ручного завантаження машини.

В комплекс з вивезення сміття також входить робота самоскидів. Залежно від умов МІНІРЕНТ пропонує користуватися 10-ти, 20-ти, 25-ти або 30-ти тонними самоскидами.

З усіх питань телефонуйте і ми знайдемо рішення Ваших завдань.

Коментарі:

Написати коментар

Увага: HTML символи заборонені!