Завантаження і вивіз сміття

Завантаження і вивіз сміття

Важко уявити будівництво, роботи з монтажу чи озеленення майданчика без появи сміття. Перед фірмами часто стоїть завдання зібрати та вивезти будсміття та інші види. Компанія Мінірент дає можливість замовити машину для вивезення будівельного сміття на вигідні умови в Києві та Київській області. Ціни на експорт мотлоху різних категорій можуть відрізнятися, але нам вдалося поєднати недорого та якісно.

Послуга вивезення сміття

Чим масштабніше проведення робіт, проект, тим більше бруду, залишків матеріалів доводиться забирати з території. Звичайні машини не впораються із завданням, а ось із застосуванням спецтехніки можна усунути проблему і за лічені години провести вивіз будівельного сміття. Хлам не збиратиметься у великих кількостях, якщо укласти договір на вивезення постійного обслуговування.

Для виконання робіт у нас можна орендувати:

  • Великий навантажувач з ковшем JCB або Caterpillar – оптимальний вибір для широких ділянок;
  • Колісний міні-навантажувач Бобкат для майданчиків із важкодоступних заїздом, складських приміщень, придворових ділянок;
  • Міні-навантажувачі зі щелепним ковшем. Допоможуть зібрати мотлох нестандартних параметрів.

У колісне замовлення також входить вивіз самоскидом. Його підбирають за обсягом робіт, в автопарку є машини від 10 до 30 тонн.

Вивіз будівельного сміття та утилізація будь-якої кількості мас також не стане проблемою, організація уклала договори з різними майданчиками та регіонами по всій території області.

Замовити вивіз сміття від компанії Мінірент

Наші послуги експорту лахміття - це можливість комплексного обслуговування, вирішення всіх питань щодо організації, транспортування, у нас є свій персонал, оператор та інші перевірені методи ефективного виконання замовлення. Вивіз будівельного сміття можна провести швидко та без турбот підписавши договір оренди.

Головні переваги від компанії:

  • Суворе дотримання термінів та інших домовленостей;
  • функціональна техніка, що проходить регулярне технічне обслуговування;
  • Вантажимо і вивозимо як побутове сміття, так і будівельне (залишки бетону, арматури, фундаменту тощо);
  • Консультації менеджерів у підборі оптимального варіанта машин;
  • Весь Київ та Київська область – діапазон оренди нашої спецтехніки;
  • Професійні та досвідчені оператори, водії, вантажник;
  • Високий рівень сервісу, орієнтація на клієнта та його запити.

Ціни на вивіз будівельного сміття можуть відрізнятись, залежно від кількості, типу, бруду, особливостей майданчика та ін. Менеджери підберуть оптимальні рішення за запитами клієнта та індивідуально розрахують вартість робіт.

Замовте послугу прямо зараз, і ми зв'яжемося з вами

Питання та відповіді

Коментарі:

Написати коментар

Увага: HTML символи заборонені!