Оренда Самоскид Камаз 20 т
На складі
Рейтинг:

Оренда Самоскид Камаз 20 т

Оренда Самоскид Камаз 20 т

Назва виробникаКамаз

Об'єм кузова (м куб)12

Висота борту (м)2,6

Вантажопідйомність (тонн)20

Кількість осей (шт.)3

Додаткова інформаціяЦіна за ходку вивезення сміття, грунту або перевезення матеріалів розраховуватися індивідуально. Просимо уточнювати у менеджера.

На складі 6900
6 900 грн./смена (8 часов) грн./зміна (8 годин)

Всі ціни вказані без ПДВ. ТОВ «Мінірент» залишає за собою право змінювати ціни і наявність техніки, зазначену на сайті і не несе відповідальності за друкарські помилки і помилки на сайті. Ціни вказані в гривнях. Фото техніки, розміщені на сайті, можуть відрізнятися від техніки, яка здається в оренду. Зазначені ціни не включають транспортування. Ціна може відрізнятися в залежності від характеру робіт, часу виконання роботи і т.п.

Количество смен арендыКількість змін оренди
  • Артикул: камаз

Характеристики:

Назва виробника
Камаз
Об'єм кузова (м куб)
12
Висота борту (м)
2,6
Вантажопідйомність (тонн)
20
Кількість осей (шт.)
3
Додаткова інформація
Ціна за ходку вивезення сміття, грунту або перевезення матеріалів розраховуватися індивідуально. Просимо уточнювати у менеджера.

Якщо організація не має власного парку автотехніки, компанія Мінірент пропонує скористатися такою послугою, як оренда самоскида 20 тонн. Наша спеціалізована техніка активно застосовуються в Києві та Київській області для перевезення будматеріалів, ґрунту, будівельного та побутового сміття, а також інших сипучих матеріалів.

Основні характеристики

Оренда самоскида 20 тонн особливо вигідна тоді, коли потрібна важка тривісна вантажна автомашина. Дана спецтехніка має велику вантажопідйомність і має кузов об'ємом 12 кубів. Висота борту складає 2,6 метри.

Оренда самоскида 20 тонн. Особливості

Спецтехніку можна орендувати позмінно (тривалість зміни 8 годин), але є можливість замовити її для вирішення разових завдань. При цьому вартість ходки розраховується додатково.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!