10

років на ринку

24/7

робота цілодобово

️2700

клієнтів

️15870

виконаних робіт

Оренда спецтехніки

«Мінірент» - одна з провідних компаній з оренди спецтехніки в Києві. Власний парк компактних і маневрених машин різного призначення і потужності дає нам можливість надавати в прокат міні техніку для проведення ремонтно-будівельних та автодорожніх робіт.

Оренда спецтехніки для роботи на об'єктах Києва в будь-який час року

У нашому автопарку тільки найкраща високопродуктивна спецтехніка світових брендів: британський JCB і американські BOBCAT і Caterpillar. Ця міні техніка за кілька десятиліть заробила високий авторитет серед міських дорожньо-експлуатаційних та ремонтно-будівельних служб завдяки своїм головним технічних переваг.

 • Компактні розміри і маневреність в умовах щільної міської забудови.
 • Висока точність виконуваних операцій.
 • Економічність витрати палива.
 • Безаварійність при нормальних умовах експлуатації.
 • Всесезонність роботи спецтехніки.

Такі позитивні характеристики дозволяють нам здавати спецтехніку в оренду для роботи на будь-яких об'єктах Києва морозною зимою і спекотним літом, дощовою восени і паводкової навесні. Гусенична техніка справляється з усіма дорожніми умовами, навіть при затопленні території в ході весняної повені. Потужні гідроприводи екскаваторів, бульдозерів та іншої спецтехніки дають можливість без проблем виконувати земляні роботи на промерзлому ґрунті. При цьому хороша система охолодження забезпечує безперебійність роботи двигунів і гідравліки спецтехніки в умовах жаркого літньої спеки.

Оренда спецтехніки - зручно, вигідно і доступно

Працюємо як з приватними замовниками, так і з юридичними особами з оформленням повного пакету документів для бухгалтерського обліку. При цьому спецтехніку можна взяти в оренду на будь-який термін, будь то кілька годин або днів для роботи як в Києві, так і в Київській області. Кожна одиниця орендованій спецтехніки здається напрокат з заповненим паливом баком і в комплексі з послугами професійного досвідченого оператора. Це дозволяє гарантувати цілісність машини і її навісних знарядь, а також ряд переваг для замовника.

 • Висока швидкість виконуваних операцій. Завдяки цьому скорочується час роботи спецтехніки на об'єкті і зменшується загальна вартість арени.
 • Відмінний результат. Для управління дорожньо-будівельної та іншої спеціальної технікою необхідні особливі навички і права, які замовник не завжди має.
 • Високий ККД і безпеку. Використання тільки спеціальних паливно-мастильних матеріалів дозволяє гарантувати високу ефективність спецтехніки та безвідмовність функціонування всіх її вузлів.

Вам не потрібно навчати робочий персонал водінню нашої спецтехнікою або самому освоювати тонкощі управління екскаватором, навантажувачем або дорожнім катком. Ми виконаємо всю роботу за вас під вашим пильним керівництвом.

Кваліфікований оператор - нестандартні рішення

Оренда спецтехніки з досвідченим оператором - це не просто бездоганна виконана робота, а й нестандартні рішення в автодорожньому будівництві та благоустрої міських територій. Наші машиністи міні техніки працювали на багатьох об'єктах Києва та столичного регіону, де застосовувалися оригінальні рішення і нестандартні матеріали. Такий досвід і постійне підвищення кваліфікації дозволяє їм пропонувати замовнику нестандартні шляхи вирішення тих чи інших завдань. Подібний підхід - це скорочення загального кошторису ремонтно-будівельних робіт, підвищення продуктивності праці і поліпшення якості готового результату.

Від ручного трамбувальника до потужної гусеничної спецтехніки

За призначенням і потужності машин наш парк пропонованої в оренду спецтехніки один з найбільш широких в Києві. Ви можете взяти в прокат міні техніку практично будь-якого призначення.

 • Землерийна спецтехніка - гусеничні і колісні міні- та міді-екскаватори, ямобури, траншеєкопачі і культиватори.
 • Дорожньо-будівельна спецтехніка - фреза, гідромолот, катки асфальтні і грунтові, щітки, ручні Шовнарезчик і трамбувальники.
 • Вантажно-розвантажувальна спецтехніка - вилочні, бульдозерні, екскаваторні і телескопічні навантажувачі.

Підземна прокладка трубопроводу або електричних комунікацій в умовах щільної міської забудови Києва вимагає не тільки акуратного риття траншеї із задіянням взятої в оренду екскаваторної спецтехніки, а й обов'язкового відновлення асфальтобетонного покриття. Це можна недорого і досить якісно зробити за допомогою, взятої в прокат в нашій компанії, річний дорожньо-ремонтної міні техніки. Ручним Шовнарезчик ми акуратно виріжемо зону з асфальту під майбутню траншею на позначеному вами місці. Після завершення всіх земляних робіт і укладання комунікації під землю проводиться відновлення асфальтного дорожнього покриття. Для цього не потрібно везти масивний каток, а досить взяти напрокат ручної трамбувальник асфальтобетонних сумішей. Маючи великий досвід у таких дорожньо-ремонтних роботах, ми виконаємо всі ці процеси швидко, акуратно і з мінімальними витратами.

Чесні ціни на оренду спецтехніки

Складання кошторису на будь-які дорожньо-ремонтні або земляні роботи - один з найважливіших підготовчих етапів, на основі якого проводиться виділення грошей і планування бюджету. Ми розуміємо важливість прогнозування ціни на оренду спецтехніки і пропонуємо максимально прозоре ціноутворення, щоб будь-який сметчик зміг точно закласти в кошторис необхідну суму без необхідності коригування кошторисної документації по ходу виконання робіт. Замовляючи в компанії «Мінірент» послуги спецтехніки для роботи на об'єктах Києва та Київської області, ви можете детально ознайомитися з технічними характеристиками машин, їх продуктивністю і вартістю однієї робочої зміни. Тривалість стандартної зміни становить вісім годин. Оплата понаднормових годин і робота у вихідні обмовляється окремо при необхідності такого графіка. Транспортування спецтехніки також розраховується окремо.