10

років на ринку

24/7

робота цілодобово

️2700

клієнтів

️15870

виконаних робітПитання та відповіді


Мені потрібно викопати котлован під будинок яку техніку порадите?

Для подібних завдань зазвичай клієнти замовляють міні-екскаватор або екскаватор-навантажувач. Для того, щоб правильно підібрати вид екскаватора необхідно розуміти розміри ділянки, умови, вид і розмір котловану. Зв'язавшись з нашими менеджерами, Ви зможете отримати точну консультацію, щоб орендувати будівельну техніку в києві відповідно з поставленими задачами.

Планую побудувати басейн на ділянці з благоустроїм. Яку техніку краще використовувати для менших збитків?

Для такого типу умов та робіт ми радимо використовувати міні екскаватор на гумовій гусениці та міні навантажувач (бобкат) у парі. Міні екскаватор викопає котлован під басейн, а міні навантажувач вивезе ґрунт, спланує або завантажить на самоскид для вивезення. Зв'язавшись з нами, ви отримаєте необхідну детальну консультацію.

Ви можете вивезти сміття і чим його завантажити?

Компанія Мінірент надає послуги з вивезення будівельного сміття. Ми вивозимо машинами самоскидами від 5 до 40 тонн. Завантаження можна організувати міні-навантажувачем або екскаватором навантажувачем, а також можна організувати завантаження вручну, якщо у вас немає великої кількості сміття. Задля більш детальної відповіді, прошу зв'язатися з нами і ми підберемо рішення для вашого завдання.

Поширені запитання

Чи можна замовити техніку менше ніж на 8 годин?

Компанія Мінірент надає будь-які послуги спецтехніки від однієї години роботи. На деякі види послуг встановлено мінімальну вартість замовлення. Якщо Вам потрібні послуги спецтехніки, зв'яжіться з нашими менеджерами і вони запропонують оптимальне рішення та одразу проконсультують про вартість необхідної вам спецтехніки, навіть якщо замовлення менше, ніж на день.

 

Спецтехніка надається вже з водієм чи у клієнта будуть додаткові витрати від зазначених цін?

Вся техніка Компанії Мінірент надається клієнтам повністю обслуженою, заправленою та забезпечена досвідченим оператором (водієм). Вартість, про яку ви обговорюєте з менеджером, є остаточною і не має прихованих платежів. Якщо ви замовляєте техніку, якій необхідне транспортування, менеджер озвучить ціну привезення/вивезення техніки, що залежить від вашого місцезнаходження і попередить про це при замовленні.

 

Спецтехніка прокат користується попитом не лише у будівельних компаній. Існує широкий спектр процесів, де спеціальні пристрої потрібні на приватних територіях, або для вирішення завдань різних компаній та галузей все частіше вибирають оренду техніки в Києві.

«Мінірент» – одна з провідних компаній, які здійснюють найм спецтехніки в Києві та Київській області. Власний парк компактних та маневрених машин в оренду різного призначення та потужності дає нам можливість надавати у прокат міні техніку для проведення ремонтно-будівельних та автодорожніх завдань на великих об'єктах, а також у приватній забудові.

Оренда будівельної техніки для роботи на об'єктах Києва будь-якої пори року

У нашому автопарку на прокат Київ представлено лише найкраще високопродуктивне обладнання та спецтехніка світових брендів: британський JCB та американські BOBCAT та Caterpillar. Ці міні-пристрої за кілька десятиліть здобули високий авторитет серед міських дорожньо-експлуатаційних та ремонтно-будівельних служб завдяки своїм головним технічним перевагам.

 • Компактні розміри та маневреність техніки в умовах щільної міської забудови.
 • Висока точність виконуваних операцій.
 • Наявність додаткових навісних пристроїв, сумісних із різними моделями техніки.
 • Економічність витрат палива.
 • Безаварійність за нормальних умов експлуатації спецтехніки.
 • Всесезонність експлуатації обладнання.

оренда спецтехніки Київ

Такі позитивні характеристики дозволяють нам здійснювати оренду техніки для земляних робіт на будь-яких об'єктах Києва та Київської області морозною зимою та спекотним літом, дощовою осінню та паводковою весною. Оренда гусеничних машин справляється з усіма дорожніми умовами, навіть при затопленні території під час весняної повені. Потужні гідроприводи екскаваторів, бульдозерів та інших гаджетів дають можливість без проблем виконувати земляні завдання на промерзлому ґрунті. При цьому хороша система охолодження спецтехніки забезпечує безперебійність роботи двигунів та гідравліки обладнання в умовах гарячої літньої спеки. Фактично вся техніка, що надається в прокат у Києві разом із послугами досвідчених операторів, які якісно та оперативно виконують усі поставлені завдання відповідно до вимог замовника та існуючих норм та правил безпеки.

Оренда будівельної техніки – зручно, вигідно та доступно

Команда компанії Мінірент (Київ) надає послуги оренди спецтехніки як приватним замовникам, так і юридичним особам з оформленням повного пакета документів для бухгалтерського обліку. При цьому доступне оформлення оренди землерийної техніки на будь-який термін, чи то кілька годин або днів для зайнятості як у Києві, так і в Київській області. Кожна одиниця орендованих пристроїв здається на прокат із заповненим паливом баком та в комплексі з послугами професійного досвідченого оператора. Це дозволяє гарантувати цілісність техніки та її навісних знарядь, а також низку переваг для замовника.

 • Висока швидкість операцій, що виконуються. Завдяки цьому скорочується час задіяності обладнання на об'єкті та зменшується загальна вартість оренди спецтехніки.
 • Відмінний результат. Для управління дорожньо-будівельною та іншою спеціальною технікою необхідні спеціальні навички та права, які замовник не завжди має.
 • Високий ККД та безпека. Використання в техніці на прокат тільки спеціальних паливно-мастильних матеріалів дозволяє гарантувати високу ефективність обладнання та безвідмовність функціонування всіх її вузлів.

Вам не потрібно навчати робочий персонал водінню спецтехніки або самому освоювати тонкощі керування екскаватором, навантажувачем або дорожнім катком. Ми виконаємо всі завдання за вас під чітким керівництвом. Локація оренди - Київ та область.

Кваліфікований оператор – нестандартні рішення

Оренда будівельної техніки з досвідченим оператором – це не просто бездоганне виконане завдання, а й нестандартні рішення в автодорожньому будівництві та благоустрої міських територій.

Наші машиністи міні техніки на прокат були задіяні на багатьох об'єктах Києва та столичного регіону, де застосовувалися оригінальні рішення та нестандартні матеріали. Такий досвід застосування техніки та постійне підвищення кваліфікації дозволяє їм пропонувати замовнику нестандартні шляхи вирішення тих чи інших завдань, ефективне використання спецтехніки (Київ). Подібний підхід – це скорочення загального кошторису ремонтно-будівельних завдань, підвищення продуктивності праці та покращення якості готового результату. Щоб досягти якісного результату від угоди "оренда спецтехніки недорого", рекомендуємо прислухатися до порад наших фахівців як до менеджерів у процесі оформлення договору прокату, так і до операторів безпосередньо на об'єкті під час виконання ремонту.

оренда будівельної техніки Київ

Від ручного трамбувальника до потужної гусеничної спецтехніки

Оренда - це сучасна послуга, що дозволяє знайти як популярні машини, так і ручний інструмент. За призначенням та потужністю техніка нашого парку в оренду пристроїв один із найбільш широких у Києві. Ви можете взяти в прокат міні-техніку практично будь-якого призначення.

 • Землерійна спецтехніка – гусеничні та колісні міні- та міді-екскаватори, ямобури, траншеєкопачі і культиватори.
 • Оренда Дорожньо-будівельних машин – фреза, гідромолот, катки асфальтні і грунтові, щітки, ручні швонарізчики і трамбувальники.

 • Вантажно-розвантажувальні машини – вилкові, бульдозерні, екскаваторні та телескопічні навантажувачі, трактор півень оренда.

 • Прибирання снігу  – бульдозери, екскаватори, самоскиди та оренда іншої техніки у Києві.

Підземне прокладання трубопроводу або електричних комунікацій в умовах щільної міської забудови Києва вимагає не тільки акуратного копання траншеї із залученням взятого в оренду екскаваторного обладнання, а й обов'язкового відновлення асфальтобетонного покриття. Це можна недорого і досить якісно зробити за допомогою взятої в прокат в нашій компанії ручної дорожньо-ремонтної міні техніки. Ручним швонарізачем на прокат ми акуратно виріжемо зону з асфальту під майбутню траншею на вказаному місці. Мінітрактор оренда допоможе організувати безпосередньо сам процес укладання, з доставкою необхідних матеріалів та прибиранням будівельних відходів. Після завершення всіх підземних процесів та укладання комунікації під землю провадиться відновлення асфальтового дорожнього покриття. Для цього не потрібно брати в оренду масивну ковзанку, а достатньо взяти на прокат у Києві ручний трамбувальник асфальтобетонних сумішей. Маючи великий досвід у таких дорожньо-ремонтних процесах, ми виконаємо всі ці процеси швидко, акуратно та з мінімальними витратами.

Чесні ціни на оренду спецтехніки

Складання кошторису на послугу оренда техніки та будь-які дорожньо-ремонтні чи земляні завдання – один із найважливіших підготовчих етапів, на основі якого проводиться виділення грошей та планування бюджету. Ми розуміємо важливість прогнозування ціни на оренду спецтехніки та пропонуємо максимально прозоре ціноутворення, щоб будь-який кошторисник зміг точно закласти в кошторис необхідну суму без необхідності коригування документації під час виконання поставлених завдань. Замовляючи техніку в компанії «Мінірент» послуги оренди пристроїв для зайнятості на об'єктах Києва та Київської області, ви можете детально ознайомитись з технічними характеристиками техніки, їх продуктивністю та вартістю однієї робочої зміни. Тривалість стандартної зміни складає вісім годин. Оплата понаднормового годинника прокату та зайнятість у вихідні обумовлюється окремо за необхідності такого графіка. Транспортування техніки також розраховується окремо. Раннє бронювання прокату спецтехніки допомагає зафіксувати ціни та гарантовано отримати потрібне обладнання у Києві та Київській області, точно у терміни.

Прокат техніки від Мінірент чудова можливість отримати будівельні машини, дорожньо-ремонтну, комунальну та іншу техніку на найвигідніших умовах оренди. Каталог машин широкий та різноманітний. Представлено машини від відомих брендів, технічне обслуговування проводиться вчасно, перед виїздом оренди на об'єкт обов'язковий огляд. Це гарантія якості та ефективності обладнання на прокат, що допоможе ефективно виконати широкий спектр завдань. Функціонал розширює навісне обладнання, тому одна одиниця техніки отримує більше можливостей, а це економія фінансів на оренду.