10

років на ринку

24/7

робота цілодобово

️2700

клієнтів

️15870

виконаних робітПитання та відповіді


Мені потрібно викопати котлован під будинок яку техніку порадите?

Для подібних завдань зазвичай клієнти замовляють міні-екскаватор або екскаватор-навантажувач. Для того, щоб правильно підібрати вид екскаватора необхідно розуміти розміри ділянки, умови, вид і розмір котловану. Зв'язавшись з нашими менеджерами, Ви зможете отримати точну консультацію, щоб орендувати будівельну техніку в києві відповідно з поставленими задачами.

Планую побудувати басейн на ділянці з благоустроїм. Яку техніку краще використовувати для менших збитків?

Для такого типу умов та робіт ми радимо використовувати міні екскаватор на гумовій гусениці та міні навантажувач (бобкат) у парі. Міні екскаватор викопає котлован під басейн, а міні навантажувач вивезе ґрунт, спланує або завантажить на самоскид для вивезення. Зв'язавшись з нами, ви отримаєте необхідну детальну консультацію.

Ви можете вивезти сміття і чим його завантажити?

Компанія Мінірент надає послуги з вивезення будівельного сміття. Ми вивозимо машинами самоскидами від 5 до 40 тонн. Завантаження можна організувати міні-навантажувачем або екскаватором навантажувачем, а також можна організувати завантаження вручну, якщо у вас немає великої кількості сміття. Задля більш детальної відповіді, прошу зв'язатися з нами і ми підберемо рішення для вашого завдання.

Поширені запитання

Чи можна замовити техніку менше ніж на 8 годин?

Компанія Мінірент надає будь-які послуги спецтехніки від однієї години роботи. На деякі види послуг встановлено мінімальну вартість замовлення. Якщо Вам потрібні послуги спецтехніки, зв'яжіться з нашими менеджерами і вони запропонують оптимальне рішення та одразу проконсультують про вартість необхідної вам спецтехніки, навіть якщо замовлення менше, ніж на день.

 

Спецтехніка надається вже з водієм чи у клієнта будуть додаткові витрати від зазначених цін?

Вся техніка Компанії Мінірент надається клієнтам повністю обслуженою, заправленою та забезпечена досвідченим оператором (водієм). Вартість, про яку ви обговорюєте з менеджером, є остаточною і не має прихованих платежів. Якщо ви замовляєте техніку, якій необхідне транспортування, менеджер озвучить ціну привезення/вивезення техніки, що залежить від вашого місцезнаходження і попередить про це при замовленні.

 

 

Оренда будівельної спецтехніки

«Мінірент» - одна з провідних компаній з оренди спецтехніки в Києві. Власний парк компактних і маневрених машин різного призначення і потужності дає нам можливість надавати в прокат міні техніку для проведення ремонтно-будівельних та автодорожніх робіт.

Оренда будівельної техніки для роботи на об'єктах Києва в будь-який час року

У нашому автопарку тільки найкраща високопродуктивна техніка світових брендів: британський JCB і американські BOBCAT і Caterpillar. Ця міні техніка за кілька десятиліть заробила високий авторитет серед міських дорожньо-експлуатаційних та ремонтно-будівельних служб завдяки своїм головним технічних переваг.

 • Компактні розміри і маневреність в умовах щільної міської забудови.

 • Висока точність виконуваних операцій.

 • Економічність витрати палива.

 • Безаварійність при нормальних умовах експлуатації.

 • Всесезонність роботи машин, з індивідуальним підбором до кожного замовлення та типу робіт.

Такі позитивні характеристики дозволяють нам здавати техніку в оренду для роботи на будь-яких об'єктах Києва морозною зимою і спекотним літом, дощовою восени і паводкової навесні. Гусенична техніка справляється з усіма дорожніми умовами, навіть при затопленні території в ході весняної повені. Потужні гідроприводи екскаваторів, бульдозерів та іншої спецтехніки дають можливість без проблем виконувати земляні роботи на промерзлому ґрунті. При цьому хороша система охолодження забезпечує безперебійність роботи двигунів і гідравліки спецтехніки в умовах жаркого літньої спеки.

Оренда будівельної техніки - зручно, вигідно і доступно

Працюємо як з приватними замовниками, так і з юридичними особами з оформленням повного пакету документів для бухгалтерського обліку. При цьому спецтехніку можна взяти в оренду на будь-який термін, будь то кілька годин або днів для роботи як в Києві, так і в Київській області. Кожна одиниця орендованій спецтехніки здається напрокат з заповненим паливом баком і в комплексі з послугами професійного досвідченого оператора. Це дозволяє гарантувати цілісність машини і її навісних знарядь, а також ряд переваг для замовника.

 • Висока швидкість виконуваних операцій. Завдяки цьому скорочується час роботи спецтехніки на об'єкті і зменшується загальна вартість арени.

 • Відмінний результат. Для управління дорожньо-будівельної та іншої спеціальної технікою необхідні особливі навички і права, які замовник не завжди має.

 • Високий ККД і безпеку. Використання тільки спеціальних паливно-мастильних матеріалів дозволяє гарантувати високу ефективність спецтехніки та безвідмовність функціонування всіх її вузлів.

Вам не потрібно навчати робочий персонал водінню нашої спецтехнікою або самому освоювати тонкощі управління екскаватором, навантажувачем або дорожнім катком. Ми виконаємо всю роботу за вас під вашим пильним керівництвом.

Кваліфікований оператор - нестандартні рішення

Оренда будівельної техніки з досвідченим оператором - це не просто бездоганна виконана робота, а й нестандартні рішення в автодорожньому будівництві та благоустрої міських територій. Наші машиністи міні техніки працювали на багатьох об'єктах Києва та столичного регіону, де застосовувалися оригінальні рішення і нестандартні матеріали. Такий досвід і постійне підвищення кваліфікації дозволяє їм пропонувати замовнику нестандартні шляхи вирішення тих чи інших завдань. Подібний підхід - це скорочення загального кошторису ремонтно-будівельних робіт, підвищення продуктивності праці і поліпшення якості готового результату.

Від ручного трамбувальника до потужної гусеничної спецтехніки

За призначенням і потужності машин наш парк пропонованої в оренду спецтехніки один з найбільш широких в Києві. Ви можете взяти в прокат міні техніку практично будь-якого призначення.

 • Землерийна спецтехніка - гусеничні і колісні міні- та міді-екскаватори, ямобури, траншеєкопачі і культиватори.

 • Дорожньо-будівельна спецтехніка - фреза, гідромолот, катки асфальтні і грунтові, щітки, ручні швонарізчики і трамбувальники.

 • Вантажно-розвантажувальна спецтехніка - вилочні, бульдозерні, екскаваторні і телескопічні навантажувачі.

 • Прибирання снігу  – за допомогою снігоприбиральних машин, самоскидів, грейдерів, екскаваторів. Для незначних робіт можна вибрати міні екскаватор причіпний, для більших об'ємів і ділянок кілька потужних машин. Все це роботи потрібні для кожного підприємства в зимовий період, тому вигідно підписати договір на весь сезон.

 • Підземна прокладка трубопроводу або електричних комунікацій в умовах щільної міської забудови Києва вимагає не тільки акуратного риття траншеї із задіянням взятої в оренду екскаваторної спецтехніки, а й обов'язкового відновлення асфальтобетонного покриття. Це можна недорого і досить якісно зробити за допомогою, взятої в прокат в нашій компанії, річний дорожньо-ремонтної міні техніки. Ручним швонарізчиком ми акуратно виріжемо зону з асфальту під майбутню траншею на позначеному вами місці. Після завершення всіх земляних робіт і укладання комунікації під землю проводиться відновлення асфальтного дорожнього покриття. Для цього не потрібно везти масивний каток, а досить взяти напрокат ручної трамбувальник асфальтобетонних сумішей. Маючи великий досвід у таких дорожньо-ремонтних роботах, ми виконаємо всі ці процеси швидко, акуратно і з мінімальними витратами.

Чесні ціни на оренду будівельної техніки в Києві

Складання кошторису на будь-які дорожньо-ремонтні або земляні роботи - один з найважливіших підготовчих етапів, на основі якого проводиться виділення грошей і планування бюджету. Ми розуміємо важливість прогнозування ціни на оренду спецтехніки і пропонуємо максимально прозоре ціноутворення, щоб будь-який сметчик міг точно закласти в кошторис необхідну суму без необхідності коригування кошторисної документації по ходу виконання робіт. Замовляючи в компанії «Мінірент» послуги спецтехніки для роботи на об'єктах Києва та Київської області, ви можете детально ознайомитися з технічними характеристиками машин, їх продуктивністю і вартістю однієї робочої зміни. Тривалість стандартної зміни становить вісім годин. Спецтехніка Київ доступна і в інших варіантах. Так, оплата понаднормових годин і робота у вихідні обговорюється окремо при необхідності такого графіка. Транспортування спецтехніки також розраховується окремо. Колісні машини, в більшості варіантів переміщаються самостійно, крім важких, що заборонені для виїзду на певні дороги. А от гусеничне обладнання, через можливість порушення цілісності дорожнього покриття обов'язково транспортується за допомогою інших спецмашин. 

Оренда будівельної техніки в Києві від Мінірент - це підбір кращих варіантів функціональних механізмів від досвідченою команди.