Прибирання снігу

Прибирання снігу

Від якості та своєчасності прибирання вулиць від снігу і очищення від нього пішохідних тротуарів залежить життя як невеликого міста, так і великого мегаполісу. Транспортний колапс, аварії, які запізнилися на роботу люди, зірвані поставки життєво важливих товарів - все це прямі збитки кожного підприємства і всього міста через вчасно не прибраного і не вивезеного снігу.

Механізована чистка вулиць від снігу

Прибирання снігових завалів лопатою можлива лише в масштабах приватного котеджу або під'їзду біля багатоквартирного будинку. Великі площі прилеглої території, вулиці, проспекти і міжквартальні проїзди таким способом не розчистити. Механізоване прибирання снігу спеціальною технікою - оптимальний для таких випадків варіант у співвідношенні швидкості, якості та вартості очищення. Продуктивність таких робіт в рази вище ручної розчистки.

Механічне прибирання снігу виконується за допомогою міні-тракторів типу бобкат, оснащених необхідним навісним обладнанням:

 • механізована щітка;
 • вантажна ковшовая лопата;
 • бульдозерний відвал з безпечним гумовим лезом.

Такі бобкат дуже маневрені через свої компактних габаритних розмірів. Це дозволяє проводити механізоване чистку вулиць, тротуарів, дворів і паркінгів від снігу навіть у вкрай скрутних умовах. Складна геометрія лінії бордюрів або звивисті доріжки не проблема для цієї міні-спецтехніки.

Використання такої специфічної техніки носить сезонний характер, тому купувати її на баланс підприємства не раціонально. Оренда снігоприбиральної техніки в комплексі з послугами професійного водія-оператора - оптимальне з економічної точки зору рішення.

Послуги з прибирання та вивезення снігу в Києві

Орендувати в Києві снігоприбиральну техніку з досвідченим оператором ви можете в компанії «Мінірент». Великий вибір моделей міні-тракторів бобкет тільки авторитетних світових марок, оперативність подачі машин в будь-яку точку столиці і Київської області, чесні ціни і прозорий розрахунок повної вартості - наші головні конкурентні переваги.

В комплексну послугу з прибирання снігу входять:

 • очищення прилеглих територій, вулиць і тротуарів механізованої щіткою;
 • безпечний для асфальтобетонного та плиткового покриття збір снігових мас в замети і відвали міні-бульдозером;
 • навантаження снігу міні-навантажувачами і вивіз його самоскидами.

Наш парк включає в себе не тільки міні-трактори з навісним обладнанням, а й великотоннажні вантажні машини з відкритим причепом кузовом. Це дозволяє виконувати не просто прибирання, а й вивезення снігу на полігон.

Марки спецтехніки для прибирання і вивезення снігу

Ми володіємо всією необхідною технікою для механізованої чистки вулиць і тротуарів від снігу, його прибирання в відвали і навантаження в самоскиди з подальшою утилізацією. У нашому парку представлена ​​надійна спецтехніка провідних марок:

 • англійські JCB;
 • французькі Manitou;
 • японські Toyota;
 • американські Bobcat і Caterpillar.

Міні-бульдозери, навантажувачі та інша техніка цих виробників зарекомендувала себе, як бездоганно працює в умовах жаркого літа і морозної сніжної зими, в т.ч. і на вулицях Києва.

Крім того, ми володіємо власним автопарком самоскидів широкого спектру вантажопідйомності. Серед нашого парку тільки авторитетні марки вантажних автомобілів:

 • Ford Cargo;
 • КАМАЗ;
 • МАЗ;
 • Renault;
 • Scania.

Також для прибирання снігу на порівняно невеликій площі ви можете взяти напрокат з водієм-оператором міні-самоскид дампер іспанської марки AUSA. Самоскиди, так само як і вся снігоприбиральна техніка, знаходяться в ідеальному технічному стані, що дозволяє гарантувати їх безперебійну роботу.

Технічні особливості та переваги снігоприбиральної техніки

 • Механізована щітка дозволяє виконувати безпечну для дорожнього асфальтного покриття чистку від снігу. Це ще більш важливо для прибирання територій, покритих тротуарною плиткою, яка може бути пошкоджена або висмикнута бульдозером.
 • Під час прибирання снігу і збору його у відвали ми використовуємо невеликі, але маневрені і потужні міні-бульдозери. Ріжуча контактна кромка бульдозерної лопати захищена спеціальною високоміцної гумою достатньої жорсткості для збору снігових мас, але при цьому делікатній для тротуарної плитки та асфальту.
 • Маневреність міні-навантажувачів дозволяє прибирати сніг навіть в умовах щільної забудови і на вузьких пішохідних доріжках. Лопата навантажувача може бути як ковшового, так і щелепної конструкції.
 • Для вивезення снігу ми використовуємо самоскиди вантажопідйомністю від 5 до 40 тонн. Невеликий, але маневрений міні-самоскид дампер дозволить вивезти з прибудинкової території зібраний сніг в умовах обмеженого простору.

Умови і вартість вивезення снігу

Снігопад непередбачуваний у своїй тривалості, обсязі та часу доби. Ми надаємо свої послуги механізованого прибирання і вивезення снігу з вулиць Києва цілодобово без вихідних і перерв.

Така робота повинна проводитися оперативно і злагоджено, тому ми швидко і точно в обумовлений з замовником час подаємо до місця проведення снігоприбиральних робіт техніку і самоскиди, будь то ранній ранок або глибока ніч.

Ціна прибирання, навантаження та вивезення снігу залежить від обсягів виконуваних робіт і видів задіяної спецтехніки. У вартість включені послуги водіїв самоскидів і операторів снігоприбиральної техніки, але не входять транспортні витрати на подачу спецтехніки на об'єкт замовника.

Працюємо як з юридичними, так і з фізичними особами. Для підприємств та організацій можливий безготівковий розрахунок з наданням повного пакету документів для бухгалтерії.

Ціни на наші послуги доступні і для пересічних приватних замовників, які можуть замовити прибирання і вивезення снігу зі своєю прибудинкової території у дворах багатоквартирних будинків в Києві, вулиць дачного або коттеджного селища, а також фермерського подвір'я в Київській області.

Мінімальна вартість "прибирання снігу" 5900,00 грн
Знижка на виконання "прибирання снігу" від 200,00 грн
Середній час виконання "прибирання снігу"  4 години
Мінімальна кількість техніки, задіяної при "прибиранні снігу" 1
Мінімальний час оренди техніки при "прибиранні снігу"  1 година
Замовте послугу прямо зараз, і ми зв'яжемося з вами

Питання та відповіді

Коментарі:

Написати коментар

Увага: HTML символи заборонені!