Оренда будівельної спецтехніки з доставкою на будмайданчик замовника в Ірпінь - головне напрямку компанії «Мінірент». Наш великий парк самохідної техніки і ручного обладнання підходить для проведення більшості видів дорожніх, будівельно-ремонтних, земляних та озеленіння. Висока надійність, компактність і маневреність, чесні ціни та професійні машиністи - головні переваги наших послуг.

Оренда спецтехніки в Ірпені для підприємств і приватних осіб

Ми працюємо як з юридичними, так і з фізичними особами. Серед наших клієнтів виробничі підприємства, будівельно-монтажні організації і невеликі ремонтні бригади. Співпрацюємо і з комунальними службами Ірпеня та інших міст Київської області. Для юросіб оформляється повний пакет бухгалтерської документації.

Вартість оренди будівельної техніки з доставкою і послугами водія доступна навіть для пересічних приватних замовників. Ми працюємо на об'єктах будь-якої складності незалежно від обсягів робіт. Мінімальний термін оренди спецтехніки - восьмигодинний робочий зміна. Також ви можете взяти напрокат будь-яку нашу техніку для більш масштабного будівництва на протязі декількох тижнів або місяців.

Спецтехніка провідних світових виробників

Ми віддаємо перевагу тільки авторитетним маркам будівельної спецтехніки, які зарекомендували себе як надійне, потужне, маневрений і високоточне обладнання для будівництва доріг та інфраструктурних об'єктів, ландшафтних робіт, навантаження і розвантаження, екскавації грунту, його планування і культивації.

  • Американські міні-навантажувачі та універсальні міні-трактори Bobcat, CAT, Gehl і Mustang.
  • Британські екскаватори і екскаватори-навантажувачі JCB.
  • Французькі телескопічні навантажувачі Manitou.
  • Японська будівельна спецтехніка Toyota.

Крім того, в нашому парку доступні в оренду автовишки та автокрани на базі шасі українських, російських, білоруських і китайських тягачів.

Всесезонність, безвідмовність і маневреність спецтехніки

Всі наші машини підходять для всесезонного використання, будь то сильні морози взимку, спекотне літо, топках бруд восени або весняні паводки. Незалежно від технологічного процесу будівництва орендована у нас техніка працює на повну потужність в будь-яких кліматичних умовах.

Регулярно проводиться планове техобслуговування всієї спецтехніки в наших власних майстерень і на сертифікованих СТО - це гарантія якісної безпечної експлуатації взятої напрокат техніки і відсутності простоїв на вашій будівельному майданчику.

Від аварійних ситуацій не застрахована навіть найнадійніша будівельна техніка. Якщо взята в оренду спецтехніка все-таки раптово вийшла з ладу, наша сервісна бригада оперативно виїде до вас на об'єкт в Ірпені і в найкоротший термін усуне несправність завдяки наявності запасу автозапчастин, сучасного ремонтно-діагностичного обладнання та високої кваліфікації майстрів. Це зведе до мінімуму відхилення від графіка в технологічному процесі будівництва і виключить ваші збитки від простою.

Прокат спецтехніки з досвідченими машиністами

У нас ви можете не просто взяти в оренду техніку для виконання якихось окремих процесів або комплексних робіт з будівництва та благоустрою, а й скористатися послугами наших професійних водіїв. Досвід і постійна робота з різними сучасними будівельними технологіями дозволяє виконувати будь-які завдання акуратно, точно і швидко без шкоди якості готового результату.

Робота на будівельній техніці пов'язана з потенційною небезпекою для самого оператора, оточуючих людей, будівель, зелених насаджень і ЛЕП. Всі наші машиністи досконально володіють кожної з доступною до оренди техніки, володіють необхідними практичними навичками дотримання техніки безпеки і атестовані в акредитованих навчальних центрах з охорони праці.

Вам не потрібно шукати кваліфікованого екскаваторника або досвідченого водія автонавантажувача, атестованого кранівника або оператора автовишки. Надаючи в оренду спецтехніку, ми не тільки доставляємо її на місце виконання будівельних робіт в Ірпені, але і надаємо досвідченого машиніста з правом керування цього виду техніки.

Види спецтехніки та послуг

Компанія «Мінірент» - це практично повний спектр найбільш затребуваних в Ірпені і в інших містах столичного регіону послуг із застосуванням взятої в оренду будівельної техніки.

  • Будівництво та ремонт автомобільних доріг, міських вулиць, площ і пішохідних тротуарів, видалення старого бетонного покриття та асфальту, ямковий ремонт із застосуванням фрези, гідромолота і ручного Шовнарезчик, грунтових і асфальтних котків.
  • Прокладка водо- і газопроводів, зливових стоків і каналізації, теплотрас, кабелів зв'язку та електропостачання, монтаж підземних септиків із застосуванням компактних і маневрених міні-екскаваторів.
  • Ландшафтне будівництво планувальником грунту і культиватором. Створення штучних водойм екскаваторами і навантажувачами з вивезенням витягнутої землі самоскидами. Копання ям для саджанців дерев, опор зборів і ліхтарних стовпів ямобур або траншеєкопача.
  • Прибирання територій і міських вулиць Ірпеня від снігу, Антиожеледний відсіву, опалого листя та сміття міні-тракторами з бульдозерної лопатою, оснащеної гумовим лезом для запобігання пошкодження дорожнього покриття, механізованими щітками з бункерами і без них, а також навантажувачами для вивезення зібраного сміття і снігу.

Ви також можете взяти в оренду навантажувач міні-навантажувач для розвантаження палетованих вантажів, а також автонавантажувач ковшового типу, в тому числі з телескопічною стрілою і з щелепним ковшем, для перевалки сипучих будматеріалів і сухих відходів. Екскаватор-навантажувач допоможе вирішити відразу два завдання - виїмка грунту і його навантаження в самоскид, який теж можна взяти у нас в оренду.

10

років на ринку

24/7

робота цілодобово

️2700

клієнтів

️15870

виконаних робіт