Оренда спецтехніки GEHL

Модель: GEHL 4240E

1

5 500 грн./смена (8 ч.) грн./зміна (8 год.)

..

Модель: GEHL 7710

0

В наявності


4 600 грн./смена (8 ч.) грн./зміна (8 год.)

..

Модель: GEHL R220 HF

1

6 500 грн./смена (8 ч.) грн./зміна (8 год.)

..

Модель: GEHL V330 HF

1

7 200 грн./смена (8 ч.) грн./зміна (8 год.)

..

Оренда спецтехніки GEHL

Марка GEHL (ГЕЛЬ) - американська автовиробник, який з 1859 року випускає сільгосптехніку та міні-спецтехніку будівельного і промислового напрямку. Міні-навантажувачі та міні-екскаватори, навантажувачі з телескопічною стрілою і інші затребувані в дорожньо-будівельних, земельних і вантажно-розвантажувальних роботах види міні-техніки.

150 років бездоганної досвіду

Незважаючи на те, що в Україні марка GEHL не так поширена, на ринку міні-техніки Європи вона ділить лідируючі місця за популярністю з таким визнаним світовим лідером, як BOBCAT. Це безпосередньо свідчить про високу якість і надійність спецтехніки. Однак просто з надійною технікою та дорожньо-будівельним обладнанням лідером не станеш. Компанія GEHL постійно тримає високу планку на всіх напрямках:

 • розширюється асортимент;
 • постійна модернізація популярних моделей;
 • впровадження інженерних інновацій;
 • відповідальне ставлення до комфорту, ергономіки і безпеки оператора;
 • збільшення функціональності.

 

Понад 150 років успішного виробництва сільськогосподарської і ремонтно-будівельної спецтехніки - це багаті інженерно-конструкторські традиції і безцінний досвід роботи з найрізноманітнішими функціональними напрямами.

Асортимент міні-техніки GEHL

Спеціалізація компанії - постачання якісної і надійної міні-технікою невеликих будівельно-монтажних та дорожньо-ремонтних підприємств. Модельний ряд спецтехніки ГЕЛЬ охоплює земляні роботи різного призначення, дорожнє будівництво і вантажно-розвантажувальні процеси, пов'язані з перевалкою сипучих упакованих матеріалів або палетованих вантажів.

 • Міні-навантажувачі на гусеничному і колісному шасі.
 • Навантажувачі фронтальні, телескопічні і з бортовим поворотом.
 • Гусеничні екскаватори і міні-екскаватори.
 • Мікро-техніка і міні-самоскиди.
 • Автогрейдери.
 • асфальтоукладальники.

Всі моделі міні-техніки GEHL можна назвати універсальними завдяки великому вибору змінного навісного обладнання. Гідромолот, траншеєкопач, ямобур, вила для палет, збиральна щітка і інші види техніки дозволяють одним класичним міні-навантажувачем виконувати безліч операцій на одному об'єкті.

Крім відмінно зарекомендував себе в роботі універсального пристрою зміни і кріплення навісного обладнання All-Tach, інженерами компанії GEHL було розроблено і успішно впроваджено в нових серіях навантажувачів пристрій Power-A-Tach. Модернізована система дозволяє змінювати і закріплювати гідравлічне обладнання за допомогою всього одного натискання на кнопку.

Безшумний гідромолот GEHL Max (іноді продаються під брендом EDGE) - це найвідоміше і дуже популярне навісне обладнання для навантажувачів ГЕЛЬ. Висока потужність гидромолота доповнена зниженим рівнем гучності під час його роботи. Безшумність досягається завдяки вакууму між трьома пластиковими чохлами і закритим сталевим корпусом.

Міні-навантажувачі GEHL

Понад 35 років компанія ГЕЛЬ займає лідируючі місця в Європі і на американському ринку міні-навантажувачів. Модельний ряд такого виду міні-техніки дозволяє вибрати оптимальну потужність двигуна - від 21 до 99 кінських сил і один з восьми варіантів вантажопідйомності. Навантажувачі GEHL можна застосовувати на будь-яких роботах, де допустима задня навантаження.

Простота в управлінні у поєднанні з високим рівнем безпеки і комфорту оператора зробили міні-навантажувачі ГЕЛЬ дуже популярними на європейському континенті. Впроваджені інновації в дизайні вантажний стріли оптимізованої структури розширили огляд для оператора і дозволили збільшити зусилля відриву.

У всіх чотирьох моделях навантажувачів модернізованої 40-му серії GEHL встановлені сучасні двигуни DEUTZ2011 в чотирьох потужних варіантах - від 46-82 кінських сил.

 • Мотори оснащені автоматикою відключення при перегріванні і критичному зниженні тиску масла.
 • Двигуни відповідають нормам і стандартам екологічної безпеки по гучності і токсичності вихлопів.
 • У міні-навантажувачах 40-му серії інженерам вдалося домогтися збільшення вантажопідйомності і навантаження перекидання ковша.

У модельному ряду вантажно-розвантажувальної спецтехніки GEHL є і найпотужніший в усьому світі навантажувач - SL 7810 з вантажопідйомністю 1800 кг. Машини 7000-ої серії оснащені гідроциліндрами, бездоганно захищеними від протікання гідравлічної рідини і потрапляння води і бруду всередину. Завдяки цьому циліндри не потребують обслуговування.

Останні серії навантажувачів GEHL оснащені принципово новою конструкцією колісного і гусеничного шасі, а також більш зручною кабіни, яка стала ще більш зручною і безпечною. Машина плавно пересувається завдяки збільшеній базі шасі, а нове сидіння зі збільшеною спинкою встановлено на пружинну підвіску, яка гасить всі різкі поштовхи під час їзди. У модельному ряду міні-навантажувачів GEHL від SL 4840 передбачений клімат-контроль.