Оренда спецтехніки Terex

Модель: Terex TC35

1

5 200 грн./смена (8 ч.) грн./зміна (8 год.)

Г..

Оренда спецтехніки Terex

У виборі спецтехніки різного напрямку, багато користувачів віддають перевагу відомим брендам. Вигідним рішенням стане оренда екскаватора Terex та іншої техніки виробника. Ця американська компанія вже багато років утримує лідируючі позиції на ринку. Основний напрямок діяльності - випуск спецтехніки будівельного та промислового варіанту.

Спецтехніка Терекс: особливості

Замовляти більше різних машин на будмайданчиків, не завжди раціонально. Відмінний вибір – універсальна техніка, з можливістю кріплення різного навісного обладнання, що значно розширює функціонал. Екскаватор - навантажувач - найпопулярніший варіант від Terex, адже впорається з великим рядом землерийних завдань та навантаженням ґрунту, матеріалів. Серед користувачів користуються попитом: оренда 670, terex tfc 45 r, terex tw 150 та інших моделей бренду.

Також фірмова продукція представлена іншими типами техніки. Попит має:

  • оренда самоскида terex;

Вантажопідйомність цих машин на найвищому рівні.

Де вигідно замовити спецтехніку Terex у Києві та Київській області?

Наша компанія Мінірент дає можливість відчути всі переваги спецтехніки Терекс. Оператори виділяють хорошу продуктивність, надійність конструкції, комфортну кабіну та просте керування.

Terex demag оренда доступна на разове замовлення та довгостроковий договір. Робота техніки завжди ефективна, наша команда ретельно слідкує за станом машин, проводиться технічне обслуговування.

Менеджери Мінірент завжди готові допомогти знайти оптимальні рішення під конкретні завдання та особливості об'єкта. Це може бути оренда JCB, Hitachi, Shantui, Caterpillar та інших компаній.