Добова або тривала оренда будівельної спецтехніки з доставкою в Українку від компанії «Мінірент» - це економічно більш раціональна альтернатива купівлі дорогого обладнання при нечастому або сезонному його використанні. Ремонт підземного водопроводу або каналізації, прокладка електричного кабелю або вивантаження скупчився вторсировини - все це завдання, які правильніше вирішувати за допомогою взятої напрокат вантажної, землерийної або дорожньо-ремонтної техніки.

Оренда будівельної спецтехніки провідних світових марок з доставкою в Українку

Наш парк міні-техніки для будівництва, спецтехніки для дорожніх робіт, благоустрою та озеленення, а також вантажопідйомної і вантажно-розвантажувальної техніки складається виключно з марок, які заслужили високий авторитет завдяки надійності і безвідмовності в роботі по всьому світу. Серед таких виробників:

  • Американські міні-трактори універсального застосування Bobcat, Caterpillar, Gehl і Mustang.
  • Англійські міні- та міді-екскаватори JCB.
  • Французькі міні-навантажувачі з телескопічною стрілою Manitou.
  • Японська будівельна техніка Toyota.

Автокрани і автовишки на базі тягачів вітчизняного, російського, білоруського та китайського виробництва також можна взяти в подобову або більш тривалу оренду для роботи на будівельних об'єктах в Українці і в інших містах Київської області.

Для підприємств, комунальних служб і приватних осіб

Ми працюємо з підприємствами та організаціями всіх форм власності, включаючи комунальні служби. Оренда спецтехніки для юридичних осіб оформляється повним пакетом бухгалтерської документації.

Доступні тарифи і простота замовлення на прокат будівельної техніки з її транспортуванням в Українку дозволяють скористатися нашими послугами навіть невеликим ремонтним бригадам і рядовим приватним замовникам. Просто вкажіть дату оренди, кількість змін і адреса доставки на сторінці обраної вами спецтехніки в каталозі на нашому сайті.

Всі види техніки і змінного навісного обладнання

Автопарк нашої компанії - це рішення більшості будівельних, дорожніх, земляних та інших робіт з благоустрою територій за допомогою доступної в оренду компактної і маневреної техніки різної функціональності і потужності.

  • Дорожні ремонтно-будівельні роботи. Прокладка нових і ремонт існуючих автомобільних доріг, міських площ і вулиць, пішохідних тротуарів і дворових проїздів. Зняття старого асфальту і бетону фрезами, гідромолотом і ручними Шовнарезчик. Укладання асфальтобетонного покриття із застосуванням ковзанок і ямковий ремонт ручними віброплита.
  • Земляні роботи. Виїмка грунту гусеничними і колісними міні- та міді-екскаваторами під фундамент будівель, септики автономної каналізації, підземні трубопроводи і електромережі. Формування штучних водойм.
  • Ландшафтне будівництво. Планування і культивація грунту міні-тракторами, копка ям і траншей під саджанці дерев і чагарників ямобур і траншеєкопач, а також ручними мотобурами.
  • Благоустрій міських територій. Копання ям під ліхтарі, опори ЛЕП та паркани. Розрівнювання грунту і вивезення сміття після будівництва орендованій спецтехнікою і самоскидами.
  • Механізоване прибирання снігу, сміття і Антиожеледний посипання на дорогах і вулицях Українки і в інших містах столичного регіону. Прибирання проводиться за допомогою міні-тракторів з механізованої щіткою і бункером для збору сміття, а також міні-бульдозерами зі спеціальною грубою лопатою.
  • Кранові і висотні роботи. У нашому автопарку також доступні в подобову та більш тривалу оренду автокрани і автовишки в різних варіантах вантажопідйомності і довжини стріли.

Крім того, ви можете замовити оренду міні-навантажувача вилочного типу для упакованих на палети вантажів, в т.ч. і з телескопічною стрілою для розвантаження в умовах ускладненого під'їзд до безпосереднього місця проведення робіт.

Ковшові навантажувачі з ковшами різного об'єму, в т.ч. і щелепного виду, дозволяють перевалювати сипучі будматеріали, відходи і вторсировину, тверде паливо і витягнутий грунт. Вивозити такі сипучі матеріали можна на самоскидах, які ви також можете орендувати у нас з доставкою на будмайданчик в Українку.

Досвідчені машиністи - швидка, якісна і безпечна робота

Надаючи в оренду будівельну спецтехніку, ми забезпечуємо замовників кваліфікованими водіями-операторами, які досконально володіють всім нашим самохідним і ручним устаткуванням. Вам не потрібно шукати ні кваліфікованого екскаваторника, ні досвідченого оператора навантажувача, ми надамо вам досвідчених машиністів, які виконають всю роботу швидко і якісно під вашим керівництвом.

Будь-яка будівельна техніка несе в собі потенційну небезпеку під час роботи. Дилетантське управління навантажувачами, міні-тракторами, бульдозерами, екскаваторами і особливо автовишками може привести до непоправного збитку як оточуючим, так і самому оператору. Всі наші машиністи досконально володіють технікою безпеки при управлінні подібними машинами, про що свідчать посвідчення про атестацію в акредитованих навчальних центрах з охорони праці.

Відмінний технічний стан і чесні ціни на оренду техніки

Вся наша спецтехніка проходить регулярне планове техобслуговування з обов'язковою заміною витратних матеріалів і відпрацювали свій ресурс деталей відповідно до рекомендацій автовиробника. Це дозволяє гарантувати безвідмовність в роботі на повну потужність. У випадках, якщо орендована техніка все ж вийде раптово з ладу, наша сервісна служба оперативно прибуде до вас на об'єкт і усуне несправність.

Наше ціноутворення прозоро і не таїть в собі ніяких прихованих доплат. Зазначений на сайті тариф включає в себе мінімальний час оренди (8 годин) без урахування доставки будівельної техніки в Українку. Оплата понаднормової роботи і у вихідні обмовляється індивідуально.

10

років на ринку

24/7

робота цілодобово

️2700

клієнтів

️15870

виконаних робіт