Планування землі

Планування землі

Дача, сад, прибудинкова територія потребують ретельного дизайну території. Послуги з планування ділянки – один із затребуваних сервісів від компанії Мінірент. За допомогою спецтехніки зона стане рівною, готовою до благоустрою чи спорудження будівель. Планувальник ділянки – варіант вирішення багатьох майбутніх проблем, можливість продумати зонування, подальший ландшафтний дизайн території.

Планування земельної ділянки: яку спецтехніку вибрати?

Величезний автопарк машин з різним функціоналом – головна перевага компанії Minirent. Перед початком забудови обов'язково реалізується планування земельної ділянки, ціна на такі послуги є незначною порівняно з величезною користю, яку можна отримати від такого планування в майбутньому. Щоб реалізувати схему, передбачену планувальником, рекомендуємо взяти на прокат:

  • гусеничний бульдозер Caterpillar. Актуальний на заміській території великих та середніх розмірів. Відвал розміщується у шести позиціях, форма та рельєф будуть тішити око;
  • гусеничний міні-навантажувач CAT, підходить для виконання робіт у приватному будівництві. Можна обладнати трипозиційними відвалами для розширення можливостей та застосування у важкодоступних місцях, приміщеннях;
  • міні-навантажувачі зі щелепними ковшами. Ківш простими рухами перетворюється на відвал для реалізації функції вирівнювання та досипання землі;
  • екскаватори-навантажувачі від JCB – універсальне рішення, багатозадачна машина.

Планування ділянки міні-екскаватором вирішує кілька питань. По-перше, за допомогою цього пристрою можна вирівняти ландшафтні нерівності, зміцнити схили та реалізувати схему планування ґрунту на ділянці. Також бульдозер залучають до закладки саду, присадибних конструкцій – альтанки, гойдалки, щоб вирити яму для басейну. По-друге, без екскаватора не можливе планування території під будівництво, про що варто поговорити докладніше.

Планування земельної ділянки під будівництво будинку

Кваліфікований планувальник землі у компанії Мінірент завжди починає виконувати планування ділянки під будівництво з позначення місця головного об'єкту – будинку. Далі слід розмістити другорядні споруди, щоб розмістити всі складові плану забудови гармонійно та функціонально виправдано.

Грамотне співвідношення забудов біля виглядає так: 15% - житло, 20%-25% - другорядні господарські будівлі, садова чи садово-городня частина площі становить 50-60%.

Також рекомендуємо одразу передбачити зону відпочинку, навіть якщо реалізація цього блоку не стоїть у пріоритетних завданнях. Це допоможе ефективно розмістити на об'єкті і насадження та приміщення.

Дизайн території враховує всі її особливості. Приміром, планування ділянки бульдозером допоможе зміцнити схили, а низинної території необхідно передбачити дренажну систему. Іноді для вирівнювання ландшафту слід досипати ґрунт, або навпаки, - частково зняти шар ґрунту, і тут без допомоги міні-екскаватора не обійтися.

Наша команда зможе виконати послугу дизайну на найвищому рівні. Це не лише вирішення проблеми планування вузької земельної ділянки, нестандартна форма тощо, але й чітко виконаний дизайн-проект.

Будівництво будинку та інших потребує грамотно проведеного планування. Ідея будинку мрії має розпочинатися саме з підготовки майданчика і лише варто рити фундамент. Так, слід ознайомитись із характером ґрунту землі. Як приклад, високий рівень грунтових вод потягне додаткові роботи з дренажу. За розташуванням будівель - рекомендується вибирати височини, окремо розглядати майданчики під газон, штучні водоймища, сонячні місця для городу і т. п. Планування ділянки під забудову передбачає злагоджену роботу на всіх етапах, у тому числі й у процесі вибору компанії для прокату пристроїв. А в цій ніші команда Мінірент вважається однією з найкращих у Києві та Київській області.

Скільки коштує планування території земельної ділянки?

Фактично з кожним земельним об'єктом робота починається з вирівнювання земельної ділянки, ціна на такі послуги в компанії Мінірент більш ніж конкурентна. Ви можете ознайомитись із вартістю на сайті, але ми рекомендуємо звернутися до наших менеджерів, вони допоможуть розрахувати ціну індивідуально для вашого земельного об'єкту.

Також для швидкого та ефективного виконання рекомендуємо брати техніку на прокат із послугами операторів-водіїв, це професіонали з багаторічним досвідом, що знають особливості своїх машин та чітко виконують завдання. Завдяки цьому ви зможете виконати планування території швидко та якісно.

Замовте послугу прямо зараз, і ми зв'яжемося з вами

Питання та відповіді

Коментарі:

Написати коментар

Увага: HTML символи заборонені!