Планування землі

Планування землі
21.04.2020 19:34:17
0
2069

Благоустрій присадибної ділянки, дороги, майданчики - питання не менш серйозний, ніж будівництво будинку. Перше, на що ми звертаємо увагу, так це на те, що ділянка не такий рівний, яким ми б хотіли його бачити.

МІНІРЕНТ уважно аналізуючи види виконуваних запитів по плануванню, вирівнюванню ділянок підготував кілька технічних рішень для виконання поставлених нашими клієнтами завдань. Планування можна здійснювати наступними видами будівельної техніки:

- гусеничний бульдозер Caterpillar D5G XL, який ефективний на середніх і великих майданчиках, роботі, як на відкритому грунті, так і всередині приміщення. 6-позиційний відвал дозволяє зробити якісно як укоси, так і рівні площі.

- гусеничний міні-навантажувач CAT 259 B3 незамінний помічник на присадибних майданчиках і в приватному будівництві. Міні-навантажувачі від МІНІРЕНТ обладнані змінними 3-х позиційними бульдозерної відвалами, що дозволяє за секунди перетворити навантажувач в бульдозер для виконання планування в важкодоступних місцях, паркінгах, всередині приміщення і навіть в багатоповерхових будівлях.

- міні-екскаватор з планувальним ковшом Caterpillar 305 виконує планування в вузьких місцях, місцях примикання до фасаду будівель, приватних ділянок, планування укосів. Спеціальний гідравлічний планувальний ківш, шириною 150 см і з перекосом до 45 градусів виконати найскладніші завдання на Вашому об'єкті.

- міні-навантажувач з щелепним ковшем - від навантажувача до планувальника 1 секунда. Щелепної ківш легко трансформується в відвал для планування. Може одночасно розвести грунт і спланувати його. Легким захопленням зверху може вибрати зайвий грунт і досипати в потрібному місці.

- екскаватор-навантажувач JCB 4cx або 3cx - універсальна машина, більше задіяна в дорожньому будівництві, хоча можливості даної машини обмежуються лише місцем необхідним для її роботи.

Яким би видом спецтехніки Ви не скористалися, МІНІРЕНТ не тільки забезпечить Ваc якісним обладнанням від провідних світових виробників (Caterpillar, JCB, Bobcat), а й вищим класів операторів - фахівців з планувань з багаторічним досвідом роботи.

Телефонуйте і ми надамо Вам комплексне рішення по необхідній техніці для планування. 

Коментарі:

Написати коментар

Увага: HTML символи заборонені!