Планування землі

Планування землі

Дачна ділянка, сад, прибудинкова територія потребує ретельного планування території. Планування землі - одна із затребуваних послуг від компанії Мінірент. За допомогою спецтехніки зона стане рівною, готовою до благоустрою чи спорудження будівель. Планування – варіант вирішення багатьох майбутніх проблем, можливість продумати зонування, подальший ландшафтний дизайн ділянки.

Планування земельної ділянки: яку спецтехніку вибрати?

Величезний автопарк машин з різним функціоналом – головна перевага компанії Minirent. Щоб схема ділянки виправдала очікування, рекомендуємо взяти в оренду:

  • Гусеничний бульдозер Caterpillar. Актуальний на заміську ділянку, великі та середні території. Відвал розміщується у шести позиціях, форма та рельєф будуть тішити око;
  • Гусеничний міні-навантажувач CAT, підходить для виконання робіт у приватному будівництві. Можна обладнати трипозиційними відвалами для розширення можливостей та застосування у важкодоступних місцях, приміщеннях;
  • Міні-навантажувачі зі щелепними ковшами. Ківш простими рухами перетворюється на відвал. Функції вирівнювання та досипання землі;
  • Екскаватори-навантажувачі від JCB – універсальне рішення, багатозадачна машина.

Планування земельної ділянки під будівництво будинку

Наша команда зможе виконати послугу планування на найвищому рівні. Це не лише вирішення проблеми планування вузької земельної ділянки, нестандартна форма тощо. Але й чітко виконаний дизайн-проект.

Будівництво будинку та інших потребує грамотно проведеного планування. Ідея будинку мрії має розпочинатися саме з підготовки майданчика і лише тоді фундаменту. Так, слід ознайомитись із характером ґрунту землі. Як приклад, високий рівень грунтових вод потягне додаткові роботи з дренажу. За розташуванням будівель - рекомендується вибирати височини, окремо розглядати майданчики під газон, штучні водоймища, сонячні місця для городу тощо.

Скільки коштує планування території земельної ділянки?

Вартість основних послуг компанії Мінірент вказано на сайті, є варіант взяти в оренду лише техніку. Але для швидкого та ефективного виконання рекомендуємо наш штат операторів-водіїв, це професіонали з багаторічним досвідом, що знають особливості своїх машин та чітко виконують завдання.

Ціна залежить від розмірів ділянки, рельєфу, видів задіяної техніки, термінів. Як правило, менеджери прорахують її індивідуально.

Мінімальна вартість "планування землі" 5200,00 грн
Знижка на виконання "планування землі" від 200,00 грн
Середній час виконання "планування землі" 4 години
Мінімальна кількість техніки, задіяної при "плануванні землі"  1
Мінімальний час оренди техніки при "плануванні землі" 4 години
Замовте послугу прямо зараз, і ми зв'яжемося з вами

Питання та відповіді

Коментарі:

Написати коментар

Увага: HTML символи заборонені!