Будівництво водоймів

Будівництво водоймів

У ландшафтному дизайні приватних домоволодінь, парків, баз відпочинку часто є фонтан, струмок, озеро, створені своїми руками. Ділянка набуває цікавого зовнішнього вигляду. Але це не тільки декоративний прийом, часто це проектування та будівництво штучних водойм для розведення риби, що потребує певних знань. Створення таких варіантів неможливо без застосування спецтехніки. Компанія Minirent надає послугу та машини в оренду на найвигідніших умовах, у Києві та Київській області.

Чим особливо будівництво штучної водойми?

Клієнти нашої компанії часто з побоюванням ставляться до ідеї водойм, бояться створювати їх самотужки. Але саме дача, заміська ділянка – оптимальне місце для споруд.

Наші спеціалісти допоможуть розрахувати всі нюанси. Так, наприклад, можна продумати багато практичних функцій:

  • Розводити рибу. Глибина не менше 2,5 м для безпечної зимівлі риби на дні;
  • Проводити полив саду та городу;
  • Купання. Вимагає більших розмірів.

Як відбувається будівництво штучних водойм?

Будівництво штучних ставків та водойм краще довіряти професіоналам. Пристрій - процес трудомісткий, що вимагає як знань, так і техніки. Наші фахівці можуть провести розробку котловану, комплексу земляних робіт для будь-якого виду штучної водойми.

Для робіт використовують:

  • Екскаватор;
  • Самоскид для вивезення ґрунту з території.

При цьому, не варто турбуватися про молоді дерева, озеленення ділянки, будівлі. Наш автопарк складається із багатьох варіантів міні-техніки. Компактні габарити дозволяють не нашкодити навколишнім елементам, без проблем в'їхати у ворота, проїхати по доріжках, без їхньої диформації завдяки легкій вазі машин. Газони та клумби також не отримають шкоди.

Замовити послугу в компанії Мінірент

Найчастіше для створення водойм, на вже впорядкованих ділянках менеджери Мінірент підбирають міні-екскаватор Caterpillar 305E або міні-навантажувач Caterpillar 259 ВЗ. Цей вид техніки легкий, компактний та маневрений. Відмінна прохідність та при цьому висока продуктивність допоможуть здійснити проект у вказаний у домовленостях термін.

Скільки коштуватиме послуга? Кнопка ставка екскаваторів вивіз ґрунту, проектні роботи - ціна залежить від конкретного завдання чи комплексного підходу. Розрахувати вартість можна у менеджерів по телефону, в облік беруть розмір, конфігурацію, щільність ґрунту, необхідність його навантаження та вивезення з ділянки.

Мінімальна вартість "будівництва водоймів"  7900,00 грн
Знижка на виконання "будівництва водоймів" від  300,00 грн
Середній час виконання "будівництва водоймів"  8,0 годин
Мінімальна кількість техніки, задіяної при "будівництві водоймів" 1
Мінімальний час оренди техніки при "будівництві водоймів"  4 години
Замовте послугу прямо зараз, і ми зв'яжемося з вами

Питання та відповіді

Коментарі:

Написати коментар

Увага: HTML символи заборонені!