Будівництво водоймів

Будівництво водоймів
21.04.2020 20:02:25
0
1371

Штучні водойми, фонтани, водоспади, струмки вже настільки міцно увійшли в наше життя, що без них часом уже неможливо представить ландшафтний дизайн приватних домоволодінь.

Штучний ставок на ділянці служить не тільки як елемент ландшафту, але також виконує безліч практичних функцій, в ньому можна розводити рибу (необхідна мінімальна глибина 2,5 м для зимівлі риб), з нього можна здійснювати полив, і звичайно, при достатньому розмірі ставка, в ньому можна купатися. Пристрій водойми досить трудомісткий процес, який завжди можна оптимізувати, використовуючи техніки від МІНІРЕНТ.

МІНІРЕНТ готовий провести розробку котловану і комплекс земляних робіт по підготовці басейну, ставка, озера або будь-якого водоймища.

Часто Клієнти з побоюванням вирішуються на штучне водоймище у себе на ділянці, особливо якщо вже зроблені будь-які ландшафтні роботи, так як при будівництві водойм для виїмки грунту як правило використовують техніку (екскаватор, самоскид для вивозу грунту), яка виконує основну частину роботи, але з іншого боку може нашкодити вже виробленим посадкам або будівлям.

Саме тому МІНІРЕНТ пропонує безліч різновидів міні-техніки, яка, маючи малі габарити, без проблем пройде в ворота, хвіртку, використовує діючі доріжки, маючи малу вагу, не зашкодить тротуарну плитку і при замовленні техніки на гумових гусеницях, Ви забезпечите мінімальний тиск на грунт , що збереже необхідні газони або клумби.

МІНІРЕНТ пропонує скористатися міні-екскаватором Caterpillar 305E або міні-навантажувачем Caterpillar 259 B3.

З усіх питань телефонуйте і наші фахівці проведуть необхідні консультації і дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Коментарі:

Написати коментар

Увага: HTML символи заборонені!