Будівництво водоймів

Будівництво водоймів

У ландшафтному дизайні приватних домоволодінь, парків, баз відпочинку часто є фонтан, струмок, озеро, створені своїми руками. Пристрій водойм допомагає ділянці набути більш цікавого зовнішнього вигляду. Але це не тільки декоративний прийом, часто це проектування та будівництво штучних водойм для розведення риби, або носить меліоративний характер, а облаштування таких водойм вимагає певних знань.

Створення таких варіантів облагородження території неможливе без застосування спецтехніки різного типу та призначення. Компанія Minirent надає послугу та машини в оренду на найвигідніших умовах, у Києві та Київській області.

Чим особливо будівництво штучної водойми?

Клієнти нашої компанії часто з побоюванням ставляться до ідеї водойм, бояться створювати їх самотужки. Але саме дача, заміська ділянка – оптимальне місце для споруд.

Вартість будівництва ставка може бути капіталовкладенням не тільки в естетичну складову облагородження території. Часто водоймища грають меліоративну роль, акумулюючи зайву вологу з ділянки.

Також пристрій водойм ціна може нести практичні функції:

  1. Розводити рибу. Для таких озер слід передбачити глибину не менше ніж 2,5 м для безпечної зимівлі риби на дні.
  2. Проводити полив саду та городу. Відомо, що для городу та рослин тепла вода озер більш комфортна в процесі поливу, тому облаштування ставка для збору поливу несе декоративну та практичну функцію.
  3. Купання. Вимагає великих розмірів та пологого входу у водойму. Також будівництво штучних озер для купання передбачає облаштування таких водойм пірсом або майданчиком зі сходами для дотримання техніки безпеки.

Наші фахівці з компанії Мінірент допоможуть розрахувати всі нюанси, що виникають у процесі будівництва ставків Київ та Київської області.

Як відбувається будівництво штучних водойм?

Будівництво водойм Київ та Київської області краще довірити кваліфікованим працівникам компанії Мінірент.

Пристрій - процес трудомісткий, що вимагає як знань, так і техніки. Наші фахівці можуть провести розробку котловану, комплексу земляних робіт для будь-якого виду штучної водойми з урахуванням усіх норм та норм безпеки.

Для таких робіт використовують:

  • екскаватор;
  • самоскид для вивезення ґрунту з території;
  • міні-навантажувачі.

При цьому, не варто турбуватися про молоді дерева, озеленення ділянки, споруди. Наш автопарк складається із багатьох варіантів міні-техніки. Компактні габарити дозволяють не нашкодити навколишнім елементам, без проблем в'їхати у ворота, проїхати по доріжках, без їхньої деформації завдяки легкій вазі машин. Газони та клумби також не отримають шкоди. Продумана логістика транспорту, а також охайність нашої команди не зіпсують зовнішній вигляд території.

Замовити послугу в компанії Мінірент

Найчастіше для створення водойм, на вже впорядкованих ділянках менеджери Мінірент підбирають міні-екскаватор Caterpillar 305E або міні-навантажувач Caterpillar 259 ВЗ. Цей вид техніки легкий, компактний та маневрений. Відмінна прохідність і при цьому висока продуктивність допоможуть здійснити проект у вказаний термін.

Якщо вас цікавить будівництво ставків, ціна на такі послуги розраховується індивідуально, виходячи з технічних характеристик дільниць, кількості задіяної техніки, термінів оренди спецпристроїв.

Розрахувати будівництво водойм та ставків вартість можна у менеджерів по телефону, в облік беруть розмір, конфігурацію, щільність ґрунту, необхідність його навантаження та вивезення з ділянки.

Замовте послугу прямо зараз, і ми зв'яжемося з вами

Питання та відповіді

Коментарі:

Написати коментар

Увага: HTML символи заборонені!