Компанія «Мінірент» - це доступна навіть для пересічних приватних замовників оренда будівельної і вантажопідйомної техніки з доставкою в Вишгород і послугами професійних водіїв-операторів. Наш парк спецтехніки дозволяє вирішувати практично всі завдання по ремонту та будівництву нових автомобільних доріг та пішохідних тротуарів, благоустрою прибудинкових територій, озеленення та прокладання підземних комунікацій.

Прокат універсальної спецтехніки з доставкою в Вишгород

Ми володіємо одним з найбільших автопарків будівельної, дорожньо-ремонтної і вантажно-розвантажувальної техніки в Київській області. Серед доступних в оренду марок техніки тільки авторитетні виробники:

  • американські міні-трактори Caterpillar, Bobcat, Mustang, і Gehl;
  • англійська техніка JCB;
  • французькі міні-навантажувачі Manitou;
  • японська спецтехніка Toyota.

Будівельна техніка цих марок заслужила високий авторитет завдяки своїй надійності і безвідмовності в роботі навіть в самих екстремальних експлуатаційних умовах по всьому світу. Універсальні міні-навантажувачі Bobcat дали назву цілому класу міні-техніки, яка стала популярною завдяки своїй універсальності і маневреності при вкрай компактних розмірах і відносно невеликій вазі.

Ви можете взяти в оренду будь-міні-трактор з необхідним навісним обладнанням для виконання тих чи інших будівельних завдань. Простота зміни робочого органу дозволяє виконувати всі технологічні процеси за допомогою однієї одиниці, взятої напрокат, спецтехніки.

Завдяки компактності і відносній легкості, ми доставляємо орендовану міні-техніку в Вишгород безпосередньо на місце проведення будівельних робіт на звичайному евакуаторі. Це спрощує і прискорює транспортування навіть в пікові години максимальної завантаженості доріг столичного регіону.

Послуги та види робіт

Компанія «Мінірент» надає в оренду будівельну техніку в комплексі з послугою професійного машиніста. Досвідчений оператор володіє необхідними практичними навичками та атестований в акредитованому центрі охорони праці відповідно до державних вимог щодо техніки безпеки при виконанні земляних, будівельних та інших робіт із застосуванням спецтехніки. Це гарантія швидкого, але якісного виконання поставлених завдань, а також безпеки для інших працівників будмайданчика і навколишніх будівель в щільній забудові Вишгорода.

За допомогою доступною в оренду спецтехніки ми надаємо практично будь-які послуги, пов'язані з будівництвом, усуненням аварійних ситуацій на міських комунікаціях і благоустроєм громадських територій.

  • Дорожні роботи - заміна старого асфальтобетонного покриття і прокладка нових доріг, ямковий ремонт і відновлення автодорожнього полотна після заміни підземних комунікацій.
  • Вантажно-розвантажувальні процеси. Перевалка в самоскиди витягнутого грунту, сипучих будматеріалів, вторсировини і відходів виробництва. Розвантаження і навантаження палетованих вантажів будь-якими доступними в оренду автопогрузчиками вилочного і ковшового типів, в т.ч. і телескопічними.
  • Прокладка підземних трубопроводів і кабельних мереж з подальшим відновленням дорожнього полотна, порушеного після розтину траншеї. Установка систем автономного водопроводу та каналізації з монтажем підземних септиків.
  • Механізоване прибирання снігу, Антиожеледний посипання, опалого листя та сміття з вулиць, площ і пішохідних тротуарів Вишгорода.
  • Ландшафтне будівництво та озеленення - планування грунту, культивація, копка ям і траншей під саджанці дерев і чагарників, корчування пнів і будівництво штучних водойм.
  • Демонтаж бетонних і асфальтобетонних покриттів за допомогою гідромолота на базі міні-навантажувача бобкат або ручного Шовнарезчик.

У компанії «Мінірент» ви можете взяти напрокат з доставкою в Вишгород автомобільний кран з необхідною вантажопідйомністю і довжиною вильоту стріли. Наявність в нашому автопарку автовишки дозволяє виконувати висотні роботи по ремонту фасадів, монтажу зовнішньої реклами та проведення електротехнічних робіт на повітряних лініях електропередачі.

Вам не потрібно шукати досвідченого машиніста спецтехніки або кваліфікованого екскаваторника. Наші водії-оператори міні-техніки та вантажопідйомного обладнання виконувати всі роботи точно, акуратно і безпечно.

Бездоганна технічний стан

Вся доступна в оренду будівельна і навантажувальна техніка регулярно проходить планове сертифіковане техобслуговування згідно з календарним планом виробника спецтехніки. В процесі ТО ми використовуємо тільки оригінальні витратні матеріали та автозапчастини, що в рази збільшує надійність і безвідмовність машин навіть при експлуатації їх в самих екстремальних погодних умовах.

Якщо непередбачена аварійна ситуація все ж сталася, наша сервісна служба терміново виїде до Вишгорода для моментального усунення поломки. Власний запас запчастин, кваліфіковані майстри і сучасне діагностичне обладнання - гарантія швидкого ремонту техніки прямо на будмайданчику замовника. Завдяки цьому ваш будівельний процес не порушиться, а простої будуть незначними.

Прозорий розрахунок вартості оренди спецтехніки

Чесне ціноутворення без «підводних каменів» у вигляді прихованих платежів та додаткових умов прокату техніки - це гарантія передбачуваності ваших загальновиробничих витрат і точності розрахунку будівельної кошторису без непередбачених витрат.

У каталозі на нашому сайті вказані позмінні ціни без урахування доставки орендованої техніки до Вишгорода. Мінімальний час оренди - одна восьмигодинний робочий зміна. Робота водія-машиніста спецтехніки в надурочний час, у вихідні та святкові дні оплачується за окремо обмовляється тарифу.

10

років на ринку

24/7

робота цілодобово

️2700

клієнтів

️15870

виконаних робіт