Прокладка труб і кабелів

Прокладка труб і кабелів
21.04.2020 19:59:43
0
1667

Техніка та обладнання для проведення комунікацій - одне і ключових напрямків МІНІРЕНТ.

Викопати траншею під газ, електрокабель, каналізацію, водопровід можна швидко і якісно використовуючи спеціальні пропозиції з оренди техніки від МІНІРЕНТ.

Серед найсучасніших технічних рішень МІНІРЕНТ пропонує скористатися траншеєкопач (грунторез) на базі міні-навантажувача. Траншеєкопач Caterpillar T9 ідеально підходить для риття траншей глибиною до 120 см і шириною 15 см.

Продуктивність траншеєкопача від МІНІРЕНТ становить в середньому 200 м за 1 годину роботи і ідеально підходить для прокладки електричних кабелів, кабелів зв'язку, газопроводів, трубопроводів та інших комунікацій.

Даний траншеекопатель обладнаний спеціальним ланцюгом для мерзлих грунтів і тому біс проблем прокладає траншеї в зимовий період і не боїться попадання каміння, скельних вкраплень, коренів дерев при роботі цілий рік.

Траншеєкопач Т9 ефективний при прокладанні траншей на великі відстані, тому що швидко і якісно виконує дану роботу.

Для роботи в міських умовах при наявності значних комунікацій пропонуємо використовувати міні-екскаватори Caterpillar 305E або Caterpillar 301.7D. Дані екскаватора обладнані стандартними ковшами, шириною 70 см або змінними вузькими ковшами, шириною 30 см.

Повноповоротний міні-екскаватор дійсно незамінний вид спецтехніки при роботі в обмежених умовах і на майданчиках з обмеженими можливостями. Гусеничний хід екскаватора дозволяє його експлуатацію в болотистій місцевості або на легких ґрунтах.

У будь-якому випадку риття траншей для прокладки труб і кабелів з технікою МІНІРЕНТ ставати простим завданням, а залучення наших фахівців зробить роботу з належним рівнем якості.

З приводу замовлення техніки або отримання професійної консультації телефонуйте та ми надамо повну консультацію.

Коментарі:

Написати коментар

Увага: HTML символи заборонені!