Прокладка труб і кабелів

Прокладка труб і кабелів

Будівництво без інженерних споруд неможливо, основою процесів є проведення кабелів і труб під землею. Скільки коштує прокладання трубопроводу? Відповісти на це питання важко, не розібравшись з набором інструментів і пристроїв, необхідних для вирішення такого завдання.

За допомогою спеціалізованої техніки від "Minirent" прокладання труб та проводів значно спроститься. Функціональні машини вирішують завдання швидше та ефективніше, особливо якщо порівнювати ручний спосіб.

Прокладання силового дроту та труб у землі - послуга компанії

Одним із напрямів діяльності Мінірент є здавання в оренду техніки та обладнання для проведення комунікацій.

Послуги з прокладання водопроводу, підготовка траншеї під газ, силовий кабель із застосуванням спеціальних машин буде організовано правильно, під вимогу служб.

Процес буде виконаний якісно та в короткий термін за допомогою прокату пристроїв з автопарку Мінірент, а саме завдяки:

  • траншеєкопач, ґрунторіз Caterpillar T9, що впорається з глибиною 120 м і шириною 15 см. Відмінний показник продуктивності - 200 м/год. Техніка може працювати із замерзлими ґрунтами, не боїться каміння, коріння, тому актуальна для використання в різних умовах;
  • міні-екскаватор зі змінними ковшами різної ширини. Відмінно підходять для міста, обмежених майданчиків. Гусеничні моделі вибирають для болотистій місцевості, легких ґрунтів, а машини на автомобільному шасі актуальні в межах міста або в тих випадках, коли доводиться рухатися дорогами загального призначення.

Перш ніж розрахувати вартість прокладання кабелю в каналізації, слід визначити парк необхідної техніки, а також визначити терміни прокату пристроїв. Також рекомендуємо орендувати техніку в компанії Мінірент з досвідченими операторами, що значно впливає на якість виконаних робіт, а також скорочує проведення кабелю та інших підземних комунікацій.

Проведення кабелю та труб: особливості

Прокладати інженерну споруду неможливо без важких земляних робіт. Тут потрібна не лише спеціалізована техніка, а й додаткові навісні пристрої, наприклад фреза для прокладання кабелю.

Спецтехніку слід вибирати виходячи з місця, адже великий гусеничний бульдозер не заженеш у міське подвір'я, а техніку на пневмоколесах не можна відправити в кар'єр на укладання труб у траншею - ціна за зіпсовану орендовану машину не зрівняється з витратами на послуги оператора.

Якщо ваше завдання - прокладання кабелю Київ та Київської області, зверніться до компанії Мінірент, менеджери компанії допоможуть визначити оптимальні варіанти техніки, малогабаритні міні-екскаватори або великі потужні машини. Закладіть у ціни на прокладку кабелю послуги досвідченого оператора – і отримайте відмінний результат у короткі терміни.

Плюсами міні-екскаваторів, навантажувачів є:

  • Можливість оснащення різним додатковим обладнанням: буром, гідромолотом, бетонорізом, ковшами, лопатами;
  • Рухливість та маневреність. Машини з відмінною прохідністю, маневреність, що цінно у міських умовах, присадибних ділянках. Лінія зв'язку, електрики, труб газопостачання до нових будинків, запити клієнтів різні. Міні техніка здатна забезпечити точність виконання робіт у стислих умовах – це і є головна перевага оренди;
  • Продуктивність. Стереотип, що невеликі машини не впораються зі складними завданнями та великим обсягом робіт. Швидкість, точність та легкість управління дозволяють вирівняти показники.

Екскаватори-навантажувачі – універсальний вид техніки. Впорається з копанням траншеєю і котловану, навантаженням і транспортуванням вантажів, прибиранням будівельного сміття.

Сучасна технологія дозволяє зробити складні процеси швидко. Спецтехніка від Мінірент - рішення для організації інженерних комунікацій у будь-яких умовах

Замовте послугу прямо зараз, і ми зв'яжемося з вами

Питання та відповіді

Коментарі:

Написати коментар

Увага: HTML символи заборонені!