Оренда Траншеєкопач Simex CHD120
На складі
Рейтинг:

Оренда Траншеєкопач Simex CHD120

Оренда Траншеєкопач Simex CHD120

Назва виробникаSimex

МодельCHD120

Максимальна глибина копання (м)1,2

Вага (кг)4450

Ширина (м)1,8

Ширина траншеї (мм)150

Вид машиниБобкат

Режим роботиHigh flow (повышенный поток)

На складі 13900
13 900 грн./смена (8 часов) грн./зміна (8 годин)

Всі ціни вказані без ПДВ. ТОВ «Мінірент» залишає за собою право змінювати ціни і наявність техніки, зазначену на сайті і не несе відповідальності за друкарські помилки і помилки на сайті. Ціни вказані в гривнях. Фото техніки, розміщені на сайті, можуть відрізнятися від техніки, яка здається в оренду. Зазначені ціни не включають транспортування. Ціна може відрізнятися в залежності від характеру робіт, часу виконання роботи і т.п.

Количество смен арендыКількість змін оренди
  • Артикул: Трашеекопатель, траншеєкопач, грунторіз, барова установка, піла, грунторез, пила, бара, баровая установка, миниэкскаватор, мініекскаватор, мини экскаватор, міні екскаватор, мини-экскаватор, міні-екскаватор, копач траншей, копатель траншей

Характеристики:

Назва виробника
Simex
Модель
CHD120
Максимальна глибина копання (м)
1,2
Вага (кг)
4450
Ширина (м)
1,8
Ширина траншеї (мм)
150
Вид машини
Бобкат
Режим роботи
High flow (повышенный поток)

Траншеєкопувач Simex CHD 120 - техніка, що допоможе викопати траншею в будь-якому типі ґрунту, навіть замерзлих і скельних варіантах. Модель варто вибирати для отримання швидкого результату за незначного обсягу робіт. Може бути зафіксований на різні машини та навіть ручний мотоблок. Хороше рішення за необхідності викопати траншеї для прокладання комунікацій та інших потреб.

Чим відрізняються траншеєкопувачі Simex CHD 120?

Копач траншей відрізняється від подібних механізмів такими позитивними характеристиками:

  • міцне лезо зачистки забезпечує повне усунення всього ґрунту з траншеї, а доповнення бічним шнеком виключає його повторне потрапляння назад;
  • використовується двигун преміум класу Poclain. Це вид аксіально-поршневих моторів, стійких до навантажень і максимально продуктивних.

З фіксацією обладнання на екскаватор глибина копання досягає – 1,2 метра, при ширині 15 см.

Оренда механізму від компанії Мінірент доступна в Києві та Київській області, проводиться доставка на об'єкт. Машини, інструменти, змінні механізми та інший товар завжди відмінної якості, перед подачею до клієнта завжди проходить технічний огляд. Ціна залежить від термінів прокату.

Послуга оренди траншеєкопача буде ефективна, якщо враховувати цілий ряд критеріїв вибору: характеристики ґрунту, необхідні параметри обладнання,який ланцюговий вигляд та леза (зуб'я) застосовано, тип приводу (механіка, гідравліка).

Компактний механізм від італійського бренду Сімекс більш зручний у застосуванні та вигідний завдяки мінімальній витратності.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!