Компанія «Мінірент» - це зручна і вигідна оренда універсальної будівельної спецтехніки з доставкою на об'єкт замовника в Бучі. Великий парк різноманітної по потужності і функціональності міні-техніки, оперативна транспортування міні-тракторів по Київській області, чесні тарифи і послуги досвідчених машиністів - наші ключові конкурентні переваги.

Будівельні, земляні та дорожньо-ремонтні роботи будь-якої складності

Ми пропонуємо напрокат спецтехніку світових лідерів в області міні-техніки для дорожньо-ремонтних і інших будівельно-підготовчих робіт, включаючи екскавацію і вантажно-розвантажувальні процеси будь-якої складності. Серед пропонованих нами в оренду марок:

 • Caterpillar, Gehl, Mustang і Bobcat (США);
 • JCB (Англія);
 • Manitou (Франція);
 • Toyota (Японія).

Американський Бобкат став уже загальним ім'ям, давши назву цілому класу міні-навантажувачів зі змінними навісними гідравлічними знаряддями. Марки CAT, JCB і Bobcat - законодавці технічної «моди» серед виробників компактних, неймовірно маневрених і потужних міні-тракторів, які отримали свою світову популярність завдяки універсальності застосування і невибагливості в експлуатації.

 • Висока точність.
 • Делікатність в роботі.
 • Економна витрата палива.
 • Екологічність.
 • Всесезонність.
 • Компактні розміри.
 • Легкість у транспортуванні.

Всі ці техніко-експлуатаційні переваги нашої спецтехніки дозволяють нам здавати її в оренду для виконання різних видів будівельних, земляних та інших дорожньо-ремонтних робіт в Бучі та в інших містах столичного регіону незалежно від пори року і умов експлуатації.

Відмінний технічний стан техніки

Вся доступна у нас в оренду спецтехніка проходить регулярне планове техобслуговування згідно з рекомендованим автовиробником з календарним планом з заміною зношених запчастин і витратних матеріалів. Ремонтопридатність і доступність автозапчастин - ще одна перевага надається нами в прокат міні-техніки.

Наша сервісна служба моментально виїде до вас в Бучу для екстреного ремонту техніки, якщо все ж аварійна ситуація з якихось причин відбудеться. Це зведе до мінімуму простої на вашій будівельному майданчику і не порушить технологічний процес будівництва.

Добова оренда міні-техніки в Бучі

Прокат спецтехніки при нерегулярному або сезонному її використанні економічно більш доцільний, ніж покупка дорогої будівельної техніки. Зберігання та технічне обслуговування навіть простоює обладнання ще більше збільшать і без того великі капіталовкладення.

Добова оренда міні-техніки для земляних, будівельних та інших робіт з озеленення та благоустрою територій - це оптимізація загальновиробничих витрат комунальних служб і дорожньо-будівельних організацій при невеликих обсягах робіт і їх нерегулярності.

Компанія «Мінірент» пропонує для підприємств та організацій будь-якої форми власності, включаючи і комунальні служби Бучі, будівельну міні-техніку універсального застосування

 • Екскавація міні- та міді-екскаваторами з ковшами різного об'єму.
 • Планування грунту і його культивація перед висівом газонних трав.
 • Навантаження і вивіз грунту, сміття та інших сипучих вантажів.
 • Копання ям для стовпів, опор зборів і дерев, а також траншей для чагарників.
 • Прибирання снігу, Антиожеледний посипання і сміття з доріг і тротуарів.
 • Дорожньо-ремонтні роботи.

Останній пункт - це повний спектр робіт по заміни і укладанні асфальтобетонного покриття, включаючи підготовчі процеси і завершальний етап по утрамбовки асфальту катком. Для зняття старого асфальтового покриття ви можете взяти в оренду фрезу на міні-тракторі або ручної Шовнарезчик. Для ущільнення асфальту ми надаємо в прокат ручні трамбувальники і катки, в т.ч. і грунтові для ущільнення грунту перед початком укладання дорожнього полотна.

Професійні машиністи

Будівельна спецтехніка здається в оренду тільки разом з послугами досвідчених водіїв-операторів. У нашому штаті виключно кваліфіковані машиністи міні-техніки, включаючи професійних екскаваторників. Всі оператори пройшли навчання техніки безпеки при роботі на потенційно небезпечної спецтехніки та пройшли державну атестацію з охорони праці.

Досвід наших операторів спецтехніки та володіння ними сучасними будівельними і дорожньо-ремонтними технологіями дозволяє вирішувати навіть самі нетривіальні завдання в умовах обмеженого простору населених пунктів і поблизу мереж міських комунікацій. Висока точність і швидкість роботи без шкоди якості - головні переваги оренди спецтехніки з водієм.

Доставка спецтехніки в Бучі

Оренда будівельної міні-техніки в нашій компанії включає в себе і доставку машин безпосередньо на будмайданчик замовника. Компактні розміри і відносно мала маса такої техніки дозволяє транспортувати її на звичайних платформах для легкових автомобілів. Завдяки цьому ми можемо оперативно доставити будь-який вид будівельної міні-техніки в Бучу і в інше місто Київської області навіть в умовах пікової завантаженості доріг столичного регіону.

Чесні ціни на оренду техніки - передбачувана кошторис і планування витрат

Розрахунок вартості оренди будівельної спецтехніки в компанії «Мінірент» прозорий і не таїть в собі ніяких «підводних каменів» у вигляді прихованих платежів і обов'язкових доплат. Ви берете в прокат техніку на обумовлену кількість змін, ми надаємо вам розрахунок вартості оренди, послуг машиніста і доставки обладнання до вас на будмайданчик в Бучі. Це дозволить вашим кошторисникам більш точно спланувати витрати, заклавши обсяг робіт і точну вартість оренди використовуваної спецтехніки в кошторис.

Мінімальна тривалість робочої зміни машиніста і оренди спецтехніки - 8 годин. Вартість понаднормової роботи, а також у нічний час, на свята і у вихідні обговорюється індивідуально.

10

років на ринку

24/7

робота цілодобово

️2700

клієнтів

️15870

виконаних робіт