Оренда Повноповоротний екскаватор HITACHI ZX190W
На складі
Рейтинг:

Оренда Повноповоротний екскаватор HITACHI ZX190W

Оренда Повноповоротний екскаватор HITACHI ZX190W

Назва виробникаHITACHI

МодельZX190W

Максимальна глибина копання (м)5,93

Вага (кг)19700

Ширина (м)2,47

Довжина (м)9,0

Висота (м)3,15

Потужність (kW/к.с.)122/165

Обсяг ковша (м куб.)1,2

Максимальна досяжність перед собою (м)9,48

Можливість комплектації додатковим обладнаннямКівш, паук

На складі 15900
15 900 грн./смена (8 часов) грн./зміна (8 годин)

Всі ціни вказані без ПДВ. ТОВ «Мінірент» залишає за собою право змінювати ціни і наявність техніки, зазначену на сайті і не несе відповідальності за друкарські помилки і помилки на сайті. Ціни вказані в гривнях. Фото техніки, розміщені на сайті, можуть відрізнятися від техніки, яка здається в оренду. Зазначені ціни не включають транспортування. Ціна може відрізнятися в залежності від характеру робіт, часу виконання роботи і т.п.

Количество смен арендыКількість змін оренди

Характеристики:

Назва виробника
HITACHI
Модель
ZX190W
Максимальна глибина копання (м)
5,93
Вага (кг)
19700
Ширина (м)
2,47
Довжина (м)
9,0
Висота (м)
3,15
Потужність (kW/к.с.)
122/165
Обсяг ковша (м куб.)
1,2
Максимальна досяжність перед собою (м)
9,48
Можливість комплектації додатковим обладнанням
Ківш, паук

Оренда екскаватора HITACHI ZX190W - актуальна послуга від компанії МІНІРЕНТ для виконання широкого спектру завдань. Такі хітачі екскаватори відносяться до гідравлічних, одноковшових моделей. Спецтехніка відрізняється надійністю та довговічністю, практичними доповненнями, що роблять експлуатацію ще більш комфортною та ефективною.

Які переваги моделі?

Модель екскаватора hitachi має цілу низку позитивних характеристик:

  • довговічність – забезпечена міцним корпусом, посиленням ширшої рами. Порівняно з попередніми моделями, надійність корпусу зросла майже на 10%. Також збільшено рівень зносостійкості деталей робочих органів;
  • показник продуктивності покращено завдяки зменшенню втрати тиску в гідравліці через оптимізацію. Це вплинуло на швидкість, динаміку розгону. При цьому знижена витрата палива, що покращує економічність. Ще один позитивний технічний момент – модернізація підвіски та шин, колісний хід отримує більш високу прохідність по різних поверхнях;
  • зручність та безпека розміщення та управління оператора – завдяки комфортному крісло, стабілізації клімату, широкому огляду. В управління додано функцію утримання гальмування, автоблокування моста. Робота плавна та при поворотах із застосуванням клапанів амортизації.

Оренда техніки доступна на вигідних умовах у Києві та Київській області. Екскаватор може застосовуватися на будівельний об'єкт для благоустрою ділянки, завдань комунальників та інших цілей. Вся техніка проходить своєчасне технічне обслуговування, доступно розмістити навісне обладнання, що розширює спектр робіт та гарантує якісний та швидкий результат.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!