Оренда Ямобур на JCB Digga PD7
На складі
Рейтинг:

Оренда Ямобур на JCB Digga PD7

Оренда Ямобур на JCB Digga PD7

Назва виробникаDigga

МодельPD7

Максимальна глибина копання (м)3

Вага (кг)8600

Глибина буріння (м)2,7

Ширина (м)2,35

Діаметр шнека (мм)300, 400, 500

Вид машиниЕкскаватор-навантажувач

Потужність (kW/к.с.)62,5/85

Об'єм навантажувального ковша (м куб)1,1

На складі 11900
11 900 грн./смена (8 часов) грн./зміна (8 годин)

Всі ціни вказані без ПДВ. ТОВ «Мінірент» залишає за собою право змінювати ціни і наявність техніки, зазначену на сайті і не несе відповідальності за друкарські помилки і помилки на сайті. Ціни вказані в гривнях. Фото техніки, розміщені на сайті, можуть відрізнятися від техніки, яка здається в оренду. Зазначені ціни не включають транспортування. Ціна може відрізнятися в залежності від характеру робіт, часу виконання роботи і т.п.

Количество смен арендыКількість змін оренди

Характеристики:

Назва виробника
Digga
Модель
PD7
Максимальна глибина копання (м)
3
Вага (кг)
8600
Глибина буріння (м)
2,7
Ширина (м)
2,35
Діаметр шнека (мм)
300, 400, 500
Вид машини
Екскаватор-навантажувач
Потужність (kW/к.с.)
62,5/85
Об'єм навантажувального ковша (м куб)
1,1

Ямобур JCB Digga PD7 - спецтехніка, що допоможе суттєво розширити можливості звичних екскаваторів та навантажувачів. Компанія Мінірент пропонує змінне обладнання від австралійського виробника в оренду на вигідних умовах, регіон – Київ та Київська область.

Чому варто взяти в оренду гідробур?

Оренда гідробур – варіант для буріння свердловин, встановлення огорож, опор, конструкцій будівель і навіть посадки дерев. Навісний механізм легко зафіксувати на екскаватор, навантажувач, крани, маніпулятори з телескопічною стрілою. Замовляти ямобур Digga актуально для моделей із власною вагою 6-9 тонн.

Бренд Дігга - один із найвідоміших виробників на ринку саме з випуску спеціалізованої техніки - бурів із системою гідравліки.

Послуга прокату машин від Мінірент надає можливість пропонувати клієнтам найкраще обладнання від відомих виробників на вибір. Ціна залежить від технічних можливостей пристрою, а також від термінів та умов застосування. У нас можна взяти механізми в оренду на найвигідніших умовах, з роботою оператора, сто включена у вартість.

1 відгук на Оренда Ямобур на JCB Digga PD7

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!