Види екскаваторів

Види екскаваторів
2023-04-12
0
1005
Рейтинг: 0
Опис статті

Є багато різновидів екскаваторів та вантажно-розвантажувального обладнання, здатного виконувати його функції. Вигляд, який вам потрібен, повинен відповідати тому, як ви його використовуватимете.

Класифікація екскаваторів здійснюється за способом копання та руху, а також за призначенням. Деякі типи екскаваторів перетинаються за категоріями і служать подвійним цілям. Ось основні види екскаваторів за призначенням та технічними особливостями:

Гусенична техніка

Гусеничні машини - найпоширеніший різновид екскаватора. Це спецтехніка на гусеницях, що отримала свою назву за здатність повзти пересіченою місцевістю і чіплятися за круті схили. Розміри гусеничного спецтехніки варіюються від міні-екскаваторів з гумовими гусеницями до величезних монстрів, що пересуваються на сталевих гусеницях. Гусенична техніка чинить менший тиск на ґрунт, ніж пристрої на колісному ходу, що й визначає призначення екскаватора.

Колісна техніка

Хоча гусенична спецтехніка залишає невеликий слід і має чудову тягу, вона відносно повільна в русі. Заміна гусениць на колеса підвищує швидкість. Колісна спецтехніка пересувається набагато швидше, ніж гусенична. Хоча вона не така стійка через більш високий центр ваги, колеса забезпечують чудову мобільність і скорочують час транспортування між робочими майданчиками та переїзди по них.

Машини з бортовим поворотом

Класифікація спецтехніки свідчить, що це апарати є повним аналогом стандарту. Але вони також здатні ефективно копати. Багато міні-навантажувачів, навантажувачів підвищеної прохідності та гусеничних компактних навантажувачів легко приймають навісне обладнання, таке як землерийна стріла. Поставивши навісне обладнання для копання, можна з мінімальними витратами змусити машину копати та переміщати великі обсяги матеріалу за дуже короткий час.

Екскаватори-навантажувачі

Ведуться запеклі суперечки у тому, чи ставляться традиційні екскаватори-навантажувачі до цієї категорії. Кожна машина може працювати як екскаватор на пневмоколісному ходу, оскільки має землерийну стрілу на боці протилежного від ковша навантажувача корпусу. Основна відмінність полягає в тому, що стріла з ковшем для землерийних робіт екскаватора-навантажувача не може обертатися повністю.

Спецтехніка з довгим вильотом

Техніка з довгим вильотом - це машини, які використовуються в особливих ситуаціях. Такі частини екскаватора даного виду, як рукоятка та стріла, мають значно більші розміри, ніж у звичайних машин. Іноді горизонтальне подовження становить понад 30 метрів. Це ідеальний варіант для роботи на складних ділянках, де оператор може розмістити машину в найзручнішому місці та звідти розпочати роботу.

Екскаватори-драглайни

Драглайни добре працюють в умовах видобутку корисних копалин. До появи на ринку нинішнього гідравлічного обладнання з обертанням на 360 градусів багато землерийних компаній мали у своєму парку один або два драглайни. У даній моделі екскаваторів стріла та ківш працюють на тросах за допомогою системи шківів. Величезна вантажопідйомність пристрою робить цей вибір найкращим при масштабних земляних роботах на відкритих майданчиках.

Всмоктувальні машини

Ці незвичайні, але практичні машини виконують роботу, з якою не може впоратися жодна інша модель. Вони переміщують матеріал, випускаючи струмінь води під високим тиском і створюючи вакуум, який всмоктує розмитий сипкий матеріал через шланг бункер. Всмоктують машини широко використовуються в міських умовах з високою щільністю забудови, де вони виконують комунальні роботи, забезпечуючи мінімальний ризик пошкодження прилеглого майна.

Що в результаті

Кожен тип обладнання має призначення. І незалежно від того, чи потрібна техніка для звичайного будівництва, будівництва доріг, зносу будівлі або видобутку копалин, завжди є можливість підібрати потрібну машину. Все про екскаватори можна дізнатися в каталозі компанії Мінірент, що надає такі послуги як оренда міні-навантажувача, екскаватора-навантажувача, самоскида і т.д.

Орендувати машину все одно буде вигідніше, ніж купити навіть старий екскаватор, включаючи вітчизняні екскаватори.

Коментарі:

Написати коментар

Увага: HTML символи заборонені!