У яких випадках варто вибрати оренду екскаватора?

У яких випадках варто вибрати оренду екскаватора?
2023-04-11
1
2422
Рейтинг: 5
Опис статті

Гусеничний або колісний екскаватор - це спеціальна будівельна техніка, яка здатна виконувати широкий перелік послуг, починаючи від копання котлованів та траншей, і закінчуючи комунально-прибиральними роботами. Якщо ж на транспортний засіб додати навісні пристрої, такий механізм здатний закрити значну частину будівельних потреб компанії.

Міні екскаватор в оренду варто замовляти у таких випадках:

 • для планування майбутньої забудови;
 • щоб провести очисні маніпуляції на території;
 • під час прокладання трубопроводів, кабелів та інших комунікацій;
 • у комунальному господарстві - для збирання снігу, облагородження присадибних ділянок;
 • для копання котлованів, траншей, ям для розміщення труб;
 • для проведення розкопок у важкопрохідних кар'єрах, де мобільність транспорту відіграє істотну роль.

Купівля дорогого обладнання не завжди виправдана, особливо для вирішення одноразових питань. У таких випадках компанія Мінірент пропонує спецтехніку на годину або інший період, необхідний для реалізації Ваших потреб.

Переваги послуги екскаватори навантажувачі в оренду

Послуга здачі в оренду екскаватор навантажувач дійсно має попит, тому що має ряд переваг:

 • компактність навантажувача, що дозволяє використовувати транспорт у випадках невеликого простору;
 • повна поворотність, фактично на 360°, і це допоможе завантажити самоскид чи іншу допоміжну техніку у будь-якій точці;
 • незначні навантаження на ґрунт завдяки гусеничному ходу, оскільки вага рівномірно розподіляється на всю площу взаємодії навантажувача та ґрунту;
 • найвищий показник продуктивності;
 • порівняно тиха робота, що дозволяє використовувати навантажувач у вечірній час неподалік житлових приміщень.

Ціна на оренду екскаватора досить прийнятна. Якщо Вас цікавить оренда спецтехніки навантажувач, зверніться до менеджера компанії Мінірент, ми допоможемо підібрати варіант колісного екскаватора в оренду.

Оренда колісного екскаватора

Припустимо, що Ваше завдання — викопати траншею на невеликій ділянці або забрати сніг біля офісу. У такому разі рекомендуємо звернутися до спеціаліста Мінірент та забронювати оренду екскаватора повноповоротного.

Невеликі габарити, мобільність транспорту дозволяє виконувати завдання на невеликій території, а завчасне бронювання допоможе забрати техніку в певні терміни.

Також до Вашої уваги пропонується оренда екскаватора з оператором, що значно полегшує процес та економить час.

Оренда екскаватора з ножицями

Обладнання ножицями використовується для робіт в умовах похилої поверхні. У таких випадках телескопічний аксесуар максимально ефективно підходить для вирівнювання території.

Якщо Вас зацікавила оренда екскаватора в Україні, перш ніж забронювати вид техніки, рекомендуємо точно знати:

 • характер та обсяг завдань, для яких потрібне обладнання;
 • габарити будівлі або території, де буде задіяно механізм;
 • вимоги до додаткового обладнання, зокрема до гідроножиць — ширина обхвату, матеріал ріжучої кромки, для металу чи бетону використовуватиметься техніка;
 • відстань до довколишніх будівель;
 • очікуваний графік робіт.

Гусеничний екскаватор оренда затребуваний для виконання широкого спектру послуг, а додаткові механізми навісу значно розширюють цей перелік.

Оренда гідромолоту на базі екскаватора

Якщо перед технікою стоїть завдання — робота з мерзлим грунтом, тоді слід вибрати оренду колісного екскаватора jcb з гідромолотом. Цей додатковий аксесуар для ковша допомагає обробити міцні матеріали в демонтажних роботах.

Сфера застосування гідро-пристрою:

 • подрібнення бетонних конструкцій;
 • розкриття асфальтобетонного покриття;
 • занурення паль;
 • розтин різного роду підземних комунікацій, у тому числі, в мерзлому ґрунті.

Механізм роботи гідромолота наступний: частина пристрою, що падає, впливає на породу або будівлю ударними рухами. Всередині гідромолот знаходиться рідина під високим тиском.

Оренда кубового екскаватора

Щоб оренда екскаватора з гідромолотом дешево, спочатку слід визначитися з типом обладнання. Виділяють три типи:

 1. Будівництво. Їх задіють під час підготовки фундаменту, риють котлован, траншей для комунікаційних споруд.
 2. Кар'єрні. Їхнє завдання — гірничодобувні роботи.
 3. Універсальні.

Також можна взяти в оренду екскаватор ціна, якщо є потреба переміщати негабаритний вантаж або сипучі матеріали між будівельними майданчиками. Така техніка на колісному ходу характеризується своєю маневреністю, що дозволяє заощадити необхідність додаткової техніки.

Міні-навантажувач може працювати в закритих приміщеннях, наприклад, на складах, а кубовий девайс здатний транспортувати великий обсяг вантажу за короткий термін.

Оренда екскаватора в Києві

Існує перелік вагомих критеріїв, щоб оренда екскаватора з гідромолотом Київ пройшла найвигідніше.

 1. Глибина копання, на якій проводитимуться роботи.
 2. Максимальне навантаження на спецтехніку.
 3. Переважний тип шасі. Гусеничний механізм варто вибрати для робіт у важкопрохідних ділянках, а колісний транспорт краще в тих випадках, коли техніка рухатиметься в міській смузі або дорогами загального призначення.
 4. Тривалість виконання завдань - навантажувач з одним ковшем робить роботу циклічно, спочатку риє, потім завантажує грунт. Вибираючи двоковшну техніку, Ви припускаєте безперебійне виконання завдань, що значно скорочує витрати часу.
 5. Перелік того, що виконуватиме техніка. Для роботи з сипучими вантажами слід звернути увагу на машини з об'ємним ковшем, а для вантажних завдань вибирайте техніку з високим показником вантажопідйомності переднього ковша.

Якщо Ви розглядаєте варіант купівлі спецтехніки, хочемо звернути Вашу увагу на наступні аспекти:

 • Ціна. Необхідність обладнання для проведення будівельних чи кар'єрних робіт складно переоцінити, але набагато простіше та дешевше забронювати необхідну техніку.
 • Догляд за девайсами. Обладнання вимагає місця для зберігання, технічне обслуговування, заміну олії та інших рідин. Придбання машини спричиняє додаткові витрати, тоді як послуги спеціалізованої компанії Мінірент убезпечать від Вас екстра-витрат.
 • Ремонт обладнання. Не всякий спеціаліст здатний розібратися в тонкощах обслуговування спецтехніки, тому користуючись машиною протягом обумовленого періоду, Ви можете бути впевнені, що всі ремонтні роботи проведені висококласними професіоналами.
 • Персонал. У нашій компанії Ви можете укласти договір на бронювання спецтехніки разом з оператором, що не вимагає від Вас додаткового працівника до штату компанії.

Купувати техніку рекомендуємо тільки в тому випадку, якщо існує постійний попит на роботу машини. В інших випадках ми рекомендуємо брати обладнання у компанії Мінірент.   

Коментарі:

Написати коментар

Увага: HTML символи заборонені!