Оренда Самоскид Scania 40 т
На складі
Рейтинг:

Оренда Самоскид Scania 40 т

Оренда Самоскид Scania 40 т

Назва виробникаScania

Об'єм кузова (м куб)28

Висота борту (м)3,4

Вантажопідйомність (тонн)40

Кількість осей (шт.)4

Додаткова інформаціяЦіна за ходку вивезення сміття, грунту або перевезення матеріалів розраховуватися індивідуально. Просимо уточнювати у менеджера.

На складі 8900
8 900 грн./смена (8 часов) грн./зміна (8 годин)

Всі ціни вказані без ПДВ. ТОВ «Мінірент» залишає за собою право змінювати ціни і наявність техніки, зазначену на сайті і не несе відповідальності за друкарські помилки і помилки на сайті. Ціни вказані в гривнях. Фото техніки, розміщені на сайті, можуть відрізнятися від техніки, яка здається в оренду. Зазначені ціни не включають транспортування. Ціна може відрізнятися в залежності від характеру робіт, часу виконання роботи і т.п.

Количество смен арендыКількість змін оренди
  • Артикул: скания, сканія

Характеристики:

Назва виробника
Scania
Об'єм кузова (м куб)
28
Висота борту (м)
3,4
Вантажопідйомність (тонн)
40
Кількість осей (шт.)
4
Додаткова інформація
Ціна за ходку вивезення сміття, грунту або перевезення матеріалів розраховуватися індивідуально. Просимо уточнювати у менеджера.

Перевезення сипких вантажів іноді потребує застосування спецтехніки великої вантажопідйомності. Компанія Мінірент надає організаціям з Києва та області можливість скористатися такою послугою, як оренда самоскида 40 тонн, заощадивши кошти на придбання та утримання, а також ремонти техніки.

Основні характеристики

Чотирьохвісна 40-тонна Scania має великий кузов об'ємом 28 куб. метрів. Машина ідеально підходить для вирішення таких завдань, як транспортування будівельних матеріалів та ґрунту, а також вивіз сміття.

Оренда самоскида 40 тонн

Замовити машину можна на одну або більше змін, тривалість кожної з яких становить 8 годин. Можлива також разова оренда самоскидів 40 тонн для виконання певного завдання – ціна розраховується, виходячи з вартості однієї ходки.

Компанія Мінірент пропонує послуги спецтехніки будівельного та дорожнього типу, оренда bobcat та оренда jcb 3cx та багато іншого.

1 відгук на Оренда Самоскид Scania 40 т

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!