Самоскид Renault 30 т
На складі
Рейтинг:

Самоскид Renault 30 т

Самоскид Renault 30 т

Назва виробникаRenault

Об'єм кузова (м куб)20

Висота борту (м)2,6/2,9

Вантажопідйомність (тонн)30

Кількість осей (шт.)4

Додаткова інформаціяЦіна за ходку вивезення сміття, грунту або перевезення матеріалів розраховуватися індивідуально. Просимо уточнювати у менеджера.

На складі 7900
7 900 грн./смена (8 часов) грн./зміна (8 годин)

Всі ціни вказані без ПДВ. ТОВ «Мінірент» залишає за собою право змінювати ціни і наявність техніки, зазначену на сайті і не несе відповідальності за друкарські помилки і помилки на сайті. Ціни вказані в гривнях. Фото техніки, розміщені на сайті, можуть відрізнятися від техніки, яка здається в оренду. Зазначені ціни не включають транспортування. Ціна може відрізнятися в залежності від характеру робіт, часу виконання роботи і т.п.

Количество смен арендыКількість змін оренди
  • Артикул: Рено, Даф, Daf, хола, холо, Hola

Характеристики:

Назва виробника
Renault
Об'єм кузова (м куб)
20
Висота борту (м)
2,6/2,9
Вантажопідйомність (тонн)
30
Кількість осей (шт.)
4
Додаткова інформація
Ціна за ходку вивезення сміття, грунту або перевезення матеріалів розраховуватися індивідуально. Просимо уточнювати у менеджера.

Компанія Мінірент пропонує будівельним, промисловим, комунальним, а також іншим організаціям Києва та Київської області скористатися такою послугою, як оренда самоскида 30 тонн або машини іншої вантажопідйомності. Перевезення будматеріалів, ґрунту та сміття нашою спеціалізованою технікою – більш вигідне рішення, ніж покупка, а також постійні витрати на утримання, обслуговування та ремонт власної спецтехніки.

Оренда самоскида 30 тонн за доступною ціною

Машина Renault має чотиривісне шасі та кузов об'ємом 20 куб. метрів. Замовити автотехніку можна цілодобово у будь-який день тижня. Оренда самоскида 30 тонн здійснюється позмінно (тривалість однієї зміни 8 годин) або виконання конкретних завдань. При цьому розрахунок вартості однієї ходки провадиться додатково.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!