Оренда Самоскид МАЗ 10 т
На складі
Рейтинг:

Оренда Самоскид МАЗ 10 т

Оренда Самоскид МАЗ 10 т

Назва виробникаМАЗ

Об'єм кузова (м куб)8

Висота борту (м)2,3

Вантажопідйомність (тонн)10

Кількість осей (шт.)2

Додаткова інформаціяЦіна за ходку вивезення сміття, грунту або перевезення матеріалів розраховуватися індивідуально. Просимо уточнювати у менеджера.

На складі 5300
5 300 грн./смена (8 часов) грн./зміна (8 годин)

Всі ціни вказані без ПДВ. ТОВ «Мінірент» залишає за собою право змінювати ціни і наявність техніки, зазначену на сайті і не несе відповідальності за друкарські помилки і помилки на сайті. Ціни вказані в гривнях. Фото техніки, розміщені на сайті, можуть відрізнятися від техніки, яка здається в оренду. Зазначені ціни не включають транспортування. Ціна може відрізнятися в залежності від характеру робіт, часу виконання роботи і т.п.

Количество смен арендыКількість змін оренди
  • Артикул: маз

Характеристики:

Назва виробника
МАЗ
Об'єм кузова (м куб)
8
Висота борту (м)
2,3
Вантажопідйомність (тонн)
10
Кількість осей (шт.)
2
Додаткова інформація
Ціна за ходку вивезення сміття, грунту або перевезення матеріалів розраховуватися індивідуально. Просимо уточнювати у менеджера.

Спецтехніка постійно розвивається та вдосконалюється, але є машини, які актуальні незважаючи на нові розробки. До такої техніки впевнено ставиться МАЗ 10т. Це білоруський самоскид, що вже понад 30 років має попит і не втрачає свої позиції.

Чому варто взяти модель на прокат?

Послуга самоскид 10 тонн оренда – частий вибір з автопарку компанії Мінірент. І хоча техніка не відрізняється сучасними рішеннями, вона практична та надійна для багатьох завдань.

Серед позитивних характеристик можна назвати:

  • вантажопідйомність – 10т, об'єм кузова 8 куб м – актуально замовити, як на будівельний об'єкт, так і для робіт на приватній ділянці;
  • висока маневреність і прохідність завдяки конструкції з двох осей і типу приводу 4*2;
  • простора кабіна для двох людей, розміщена над двигуном та перекидається за необхідності сервісного обслуговування.

Компанія Мінірент пропонує величезний автопарк спецтехніки різного призначення (Київ та область). Самоскид МАЗ, КАМАЗ, вантажівка ЗІЛ та інші моделі - машини, що не вимагають уявлення, це класика, вони мають попит постійно. Бажаєте вигідно замовити потрібний варіант вантажного автомобіля? Наші менеджери підберуть найоптимальніший варіант під конкретні завдання. Ціна залежить від термінів оренди, що довше тим дешевше. У ціну входить робота досвідченого оператора. Разові виїзди на об'єкт та їх вартість обумовлюються в індивідуальному порядку.

Компанія Мінірент пропонує послуги спецтехніки будівельного та дорожнього типу, навантажувач bobcat в оренду та оренда jcb 3cx та багато іншого.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!