Оренда Рокла гідравлічна (Візок) 3 т
На складі
Рейтинг:

Оренда Рокла гідравлічна (Візок) 3 т

Оренда Рокла гідравлічна (Візок) 3 т

Назва виробникаVulkan

МодельSYP-1-3000

Вага (кг)90

Ширина (м)0,55 (вил)

Довжина (м)1,15 (вил)

Вантажопідйомність (кг)3000

На складі 800
800 грн./смена (8 часов) грн./зміна (8 годин)

Всі ціни вказані без ПДВ. ТОВ «Мінірент» залишає за собою право змінювати ціни і наявність техніки, зазначену на сайті і не несе відповідальності за друкарські помилки і помилки на сайті. Ціни вказані в гривнях. Фото техніки, розміщені на сайті, можуть відрізнятися від техніки, яка здається в оренду. Зазначені ціни не включають транспортування. Ціна може відрізнятися в залежності від характеру робіт, часу виконання роботи і т.п.

Количество смен арендыКількість змін оренди

Характеристики:

Назва виробника
Vulkan
Модель
SYP-1-3000
Вага (кг)
90
Ширина (м)
0,55 (вил)
Довжина (м)
1,15 (вил)
Вантажопідйомність (кг)
3000

Рокла гідравлічна - варіант вилочної, ручної техніки. Використовується для переміщення важких габаритних вантажів на невеликих ділянках. Відмінний вибір для складської роботи, навантаження та вивантаження при невеликих зусиллях. Візок – оптимальне рішення для транспортування вантажу на палеті або європіддоні. Головна відмінність обладнання - наявність гідравлічного домкрата у конструкції, що допомагає підняти та опустити вила.

Оренда рокли для складу та інших завдань

Рокла 3 т - проста техніка, без якої складно уявити склад. 3000 кг – це оптимальна вантажопідйомність для багатьох товарів, коробок магазинів. Середній показник стане універсальним рішенням, але доступна рок-оренда і на 1, 5, 2 або 5 тонн.

Конструкція складається з кількох простих елементів:

  • рукояті для керування;
  • системи гідравліки;
  • рами з вилами;
  • коліс та під вилочних роликів.

Фахівці Мінірент рекомендують вибирати візок залежно від потрібної вантажопідйомності, довжини вил, висоти в опущеному та піднятому стані, матеріалу конструкції та потреби у додаткових опціях: низький спуск, ваги та ін. Оренда обладнання доступна у Києві та Київській області на вигідних умовах та різні терміни .

Компанія Мінірент пропонує послуги спецтехніки будівельного та дорожнього типу, оренда bobcat та оренда екскаватора jcb 3cx та багато іншого.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!