Реєстрація спецтехніки

Реєстрація спецтехніки
2023-04-12
1
1602
Рейтинг: 5
Опис статті

Техніка для особистого використання та ведення бізнесу обов'язково документально фіксується. Реєстрація самохідної техніки можлива з наявністю документа на право власності, паспорта, укладання фахівця. Він є незалежним експертом. Спеціальна установа дозволяє виключити в оформлення фальсифікацію номерів та супровідних паперів. Є відмінності у первинному та вторинному процесі. Другий варіант може вимагати протоколу від зборів засновників, з ухваленням рішення зняти з обліку та продавати транспортний засіб.

Фахівці компанії Мінірент знають усі особливості процедури та допоможуть правильно та швидко отримати бажаний результат.

Яку техніку треба ставити на облік?

Реєстрація спецтехніки в Україні є обов'язковою процедурою для багатьох варіантів техніки. Їй підлягають трактор, самохідна дорожньо-будівельна, комунальна, сільськогосподарська спецтехніка. А також позашляховий автотранспорт, наземні безрейкові механізми з двигуном внутрішнього згоряння понад 50 куб. див. або електродвигуном (потужність не більше 4 кВт). На ці варіанти оформляють документ - паспорт самохідної машини, електронний паспорт тощо.

Як відбувається процедура реєстрації будівельної техніки?

Постановка на облік будівельної техніки часто тривалий та кумедний процес. Щоб він пройшов швидше і простіше, слід виконувати порядок постановки на облік спецтехніки:

  • Після покупки машини обов'язково придбати страховий поліс;
  • Підготувати весь список із пакета документів та відвідати орган реєстрації Держтехнагляд;
  • Написати заяву, провести технічне обслуговування транспортного засобу;
  • Постановка спецтехніки на облік.

Використовувати машини без реєстрації незаконно. Йому надається спеціальний номерний знак. Для варіантів навісного та причіпного обладнання (крім принципу трактора) постановка не є обов'язковою.

Якщо постановка на облік спецтехніки була проведена з порушеннями надалі може виникнути проблеми з видачею документації прав володіння та застосування. Серед популярних причин відмов: підроблені, стерті номерні знаки чи ні код ідентифікатор. Перереєстрація можлива лише тоді, коли самохідний механізм знято з урахування попереднього власника.

Документи після реєстрації спецтехніки

Постановка техніки на облік – послуга, що закінчується видачею свідоцтва про реєстрацію ТЗ. Пакет документів подано: реєстраційним номером, паспортом на машину, полісом. Обов'язково зафіксуйте номер у відведеному місці.

Крім великих машин реєстрації підлягає: бурові установки, навантажувач, ковзанки тощо. Головна вимога - двигун понад 50 куб. див. Мотоблоки для експлуатації на приватній території без використання як засіб пересування можна документально не оформлювати.

Постановка на облік гусеничної техніки, самоскида, бульдозера, екскаватора та інших машин потребує суворого дотримання правил. Тільки тоді техніка доступна до купівлі, оренди та особистого використання.

Каталог техніки Мінірент пропонує сучасні машини для виконання різних завдань. Всі вони оформлені з урахуванням законодавства, функціональні та надійні у застосування.

Коментарі:

Написати коментар

Увага: HTML символи заборонені!