Оренда Повноповоротний екскаватор DOOSAN 140W-3
На складі
Рейтинг:

Оренда Повноповоротний екскаватор DOOSAN 140W-3

Оренда Повноповоротний екскаватор DOOSAN 140W-3

Назва виробникаDOOSAN

Модель140W-3

Максимальна глибина копання (м)4,50

Вага (кг)14998

Ширина (м)2,50

Довжина (м)7,25

Висота (м)3,6

Потужність (kW/к.с.)102/137

Обсяг ковша (м куб.)0,9

Максимальна досяжність перед собою (м)7,50

Можливість комплектації додатковим обладнаннямКівш, паук

На складі 6900
6 900 грн./смена (8 часов) грн./зміна (8 годин)

Всі ціни вказані без ПДВ. ТОВ «Мінірент» залишає за собою право змінювати ціни і наявність техніки, зазначену на сайті і не несе відповідальності за друкарські помилки і помилки на сайті. Ціни вказані в гривнях. Фото техніки, розміщені на сайті, можуть відрізнятися від техніки, яка здається в оренду. Зазначені ціни не включають транспортування. Ціна може відрізнятися в залежності від характеру робіт, часу виконання роботи і т.п.

Количество смен арендыКількість змін оренди
  • Виробник: Doosan (Дусан)
  • Артикул: полноповоротный экскаватор, повоповоротний екскаватор, полноповоротник, повноповоротнік, колесник, колёсник, атлас, Atlas, єкскаватор, круговоротный экскаватор, мобильный экскаватор, мобільний екскаватор

Характеристики:

Назва виробника
DOOSAN
Модель
140W-3
Максимальна глибина копання (м)
4,50
Вага (кг)
14998
Ширина (м)
2,50
Довжина (м)
7,25
Висота (м)
3,6
Потужність (kW/к.с.)
102/137
Обсяг ковша (м куб.)
0,9
Максимальна досяжність перед собою (м)
7,50
Можливість комплектації додатковим обладнанням
Ківш, паук

Оренда повноповоротного екскаватора Київ та Київська область - затребувана послуга компанії Мінірент.

Робота техніки має широку сферу застосування. Машину використовують для облаштування ділянок, будівельних завдань як навантажувач. Основний робочий орган – ківш. Але при цьому оренда колісного повноповоротного екскаватора є доступною і з використанням додаткового навісного обладнання (гідромолот, ямобур та ін.).

Спецтехніка може мати і гусеничний тип, але саме колеса забезпечують відмінну маневреність та пересування міськими вулицями, без пошкодження дорожнього покриття.

Компанія Мінірент дає можливість замовляти повноповоротний екскаватор оренда на дуже вигідних умовах, особливо при довгостроковій співпраці. Ціна на зміну (8 годин) становить 6900 грн.

Каталог містить змінне обладнання, інструментарій, що допоможе оформити проект усіх необхідних механізмів в одному місці.

При цьому є гарантія якості та справності машини, високого професіоналізму оператора. Для постійних клієнтів діє система знижок.

Чи є екскаватор повноповоротний колісний оренда міні версій машин?

Наш каталог, крім моделі Doosan, пропонує величезний автопарк обладнання від різних брендів: JCB, Hitachi, Bobcat та ін. Можна вибрати оптимальний вид механізму під конкретні завдання.

Чи є можливість взяти техніку лише на годину?

Так, менеджери компанії розрахують вартість в залежності від обсягу робіт та інших факторів. Заповніть форму зворотного зв'язку або зверніться за телефонною консультацією.

2 відгука на Оренда Повноповоротний екскаватор DOOSAN 140W-3

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!