Особливості перевезення спецтехніки

Особливості перевезення спецтехніки
2023-04-12
1
564
Рейтинг: 5
Опис статті

Перевезення спецтехніки – потрібна послуга, якою користуються компанії та організації. Таку роботу не можна назвати легкою, тому що екскаватори, асфальтоукладачі, ковзанки мають нестандартні розміри та відрізняються великою вагою. Для перевезення пристроїв на далекі відстані потрібні спеціальні транспортні засоби. Також потрібно мати досвід і знання в такій сфері діяльності.

Перевезення важкої техніки: основні правила

Якщо цікавить перевезення негабаритного екскаватора або оренда техніки JCB, звертайтесь до професіоналів. Це гарантія того, що роботу буде виконано якісно та оперативно. Перевезення важкої будівельної техніки є складним завданням. У ході її рішення слід дотримуватись таких правил:

 • вибір транспорту з урахуванням габаритів вантажу;
 • габаритна техніка перевозиться із дотриманням встановлених норм;
 • велика увага приділяється забезпеченню безпеки;
 • перевезення дорожньо-будівельної техніки здійснюється з урахуванням якості дорожнього покриття;
 • Слід пам'ятати, що у населених пунктах й у деяких районах міст діють обмеження. Тому транспортувати трактор, екскаватор, ковзанку заборонено.

Коли виконується транспортування будівельної техніки

Компанія «Мінірент» має великий автопарк транспортних засобів. Можна зв'язатися з менеджером та обговорити всі питання. Оренда спецтехніки у Києві вигідна з різних причин: прийнятна вартість, швидка доставка до місця призначення та професіоналізм.

Перевезення будівельної спецтехніки актуальні, коли планується транспортування на далекі відстані та у разі виникнення несправностей. Окрема увага приділяється транспорту на гусеничному ході. Його потрібно перевозити за допомогою спеціальних пристроїв, тому що інакше сильно ушкоджується асфальт.

Як здійснюється переміщення важких вантажів?

Тяжка техніка транспортується на інше місце з дотриманням усіх вимог. Для цієї мети призначається трал. Це напівпричіп з низькою рамою, що широко використовується для перевезення сільськогосподарської та будівельної техніки. Робота виконується за чітким алгоритмом:

 • оцінка завдання, вибір найкращого рішення та підготовка дозвільної документації;
 • розробка маршруту таким чином, щоб не було перешкод у вигляді мостів, естакад, залізничних колій;
 • подача трала на майданчик та підготовка до навантаження;
 • навантаження та закріплення вантажу на платформі для забезпечення безпеки;
 • транспортування техніки на об'єкт за раніше розробленим маршрутом;
 • вивантаження за такою самою схемою, як і при виконанні вантажних робіт.

Трали вирізняються великою вантажопідйомністю, тому підходять для переміщення негабаритних вантажів. Це чудова платформа для перевезення тракторів. Якщо потрібно, завантажується екскаватор краном. Вартість послуг та перевезення будівельної техніки формуються з урахуванням відстані, ваги, складності поставленого завдання.

Коментарі:

Написати коментар

Увага: HTML символи заборонені!