Оренда спецтехніки як комплексне вирішення ваших проблем

Оренда спецтехніки як комплексне вирішення ваших проблем
2022-07-04
2
435
Рейтинг: 5
Опис статті

Будівництво, копання котлованів, великі завантаження, очищення територій - виконання цих процесів складно уявити без використання спеціалізованої техніки. Будівельний бізнес не вимагає володіння величезним автопарком. Техніку завжди можна взяти в оренду! Найчастіше, для підприємств техніка потрібна періодично, нерегулярно, тому послуга оренди затребувана у сфері.

оренда спецтехніки

Оренда спецтехніки – що це?

Придбання власних екскаваторів, навантажувачів, тракторів, самоскидів та іншої техніки потребує величезних фінансових вливань.

Крім того, машини вимагають догляду, технічного обслуговування, місця дислокації, ремонту тощо. А скільки часу займе пошук потрібних моделей? Ринок величезний та різноманітний. Якщо витрати фінансів і часу не виправдані фірми, завжди доступно орендувати техніку.

Вона включає як пропозицію затребуваних моделей, так і видів для виконання специфічних завдань.

Гаряча та холодна оренда: особливості

  • Гарячою орендою спецтехніки називають можливість укласти швидкий договір на найпопулярніші варіанти спецтехніки: крани, екскаватори, навантажувачі. Головне – з оператором, який виконує роботи та стежить за станом транспорту. За великого автопарку машина може бути "сьогодні на сьогодні" за дуже вигідною вартістю;
  • Холодна оренда – це замовлення техніки без оператора. З можливістю посадити своїх працівників та максимально застосувати техніку у зазначений термін. Перевага - ретельна підготовка процесів, домовленості на всіх етапах та економія для клієнта.

Оренда спецтехніки як бізнес

Пропонуючи орендувати спецтехніку компанія "Minirent" підібрала найкращі варіанти машин. У нас можна взяти різні моделі у відмінному стані.

До спецтехніки відносять:

Складання клієнту нашої техніки тільки після ретельного технічного огляду. Компанія має штат працівників, які провадять ремонт, усувають несправності. Для бізнесу дуже важливо надати якісні послуги у швидкий термін!

Замовити послуги можна на будь-який термін. Можливість підписати договір на будівельний рік виконання робіт, сезон або лише на кілька годин.

Особливість роботи компанії – гнучкість. Менеджери підберуть оптимальний план, модель техніки, час надання послуги (денний, нічний). Гнучкий графік гарантує отримання максимальної продуктивність праці.

В нас працюють професіонали. Від юристів, менеджерів до операторів машин з великим досвідом проведення завдань різної складності.

Для постійних клієнтів на довгострокові домовленості діє система знижок.

Ринок оренди спецтехніки зростає та розвивається - бізнес із постійною динамікою та оновленнями. Власникам важливо тримати руку на пульсі новинок як самої техніки, так і доповнень, сервісу!

Питання та відповіді

Коментарі:

Написати коментар

Увага: HTML символи заборонені!