Яку глибину може викопати міні-екскаватор?

Яку глибину може викопати міні-екскаватор?
2023-04-11
1
1134
Рейтинг: 5
Опис статті

Спеціалізована техніка на сучасному ринку представлена у великій різноманітності. Перед тим, як купити її або взяти в оренду, треба визначити основні завдання та підібрати оптимальну модель. Знадобився котлован, траншея, вивезти ґрунт? Важлива характеристика – на яку глибину копає екскаватор?

Технічні можливості міні моделей

Компактна версія популярної спецтехніки, це машина з вагою від 0,8 до 8 т. Хоча з'являються більш важкі моделі. Головна перевага варіанта - робота в обмежених умовах, завдяки компактним розмірам. Вони легкі та маневрені. Тільки обладнання на гусеничному шасі мають низьку швидкість пересування.

Дуже малі варіанти не пристосовані до кріплення траншеєкопача, вантажного ковша великого об'єму. Але гусениця здатна покращити прохідність машин, а значить легко проходити ґрунтом, без великого навантаження на поверхню. Конструкція показує найкращу стійкість.

Міні екскаватор глибина копання

Глибина копання екскаватора стандартних габаритів досягає 5-10 метрів, максимальний показник, на яку глибину копає міні екскаватор близько 2 метрів.

Від чого залежить, як копає екскаватор?

  • умови ведення робіт;
  • Особливостей конструкції та розміру стріли моделі;
  • Типу та розміру ковша.

Міні версії техніки чудовий вибір для копання на обмеженому просторі. Техніка виконає обережні роботи на один метр.

На глибину суттєво впливає конструкція моделі, що застосовується навісне обладнання. Так, фіксована стріла програє телескопічною.

Важливу роль відіграє ківш та його модифікація. Він може бути виконаний у різному розмірі, формі та типі конструкції. Найчастіше для операцій виб робіт пряму та зворотну лопату, для стиснених ділянок підійдуть вузькі та довгі форми. Хороше рішення для формування траншеї. Ківш-драглайн беруть на кар'єрні роботи. Потрібно збільшити глибину копання? Фахівці радять вибрати форму грейфера.

Компанія Мінірент пропонує вибір міні екскаватора в оренду, у Києві та Київській області. Якісні, функціональні та надійні версії стануть справжньою знахідкою для копання ґрунту, піску, глини тощо. Варіант техніки та ковша підбирається під конкретні завдання клієнта.

Коментарі:

Написати коментар

Увага: HTML символи заборонені!