Який бульдозер вибрати: особливості та діапазон застосування

Який бульдозер вибрати: особливості та діапазон застосування
2022-09-05
1
463
Рейтинг: 5
Опис статті

Який бульдозер вибратиСучасна техніка різноманітна та багатофункціональна. Окремі види спецмашин мають кілька варіантів. Який бульдозер вибрати? Фахівці компанії Мінірент допоможуть знайти правильне рішення та розкриють особливості та головні види робіт виконуваних бульдозером. Наша спеціалізована техніка в оренду, у тому числі бульдозери, допоможе впоратися з рядом завдань швидко і ефективно.

Особливості бульдозерів

Бульдозером називають робочий, гусеничний чи колісний варіант спецтехніки. Головна особливість машини – наявність фронтального відвалу, з керуванням гідравлічною системою. Використовується машина в роботах зі складними ґрунтами, у підготовці території, плануванні, формування насипу та навпаки розчищення майданчика. Відвал - характерний техніки варіант устаткування, але й її доповнюють розпушувачами, ріжучими елементами, іншими видами навісного устаткування.

Чи є необхідність перемістити ґрунт, розчистити територію, прискорити землерийний процес? Наша компанія пропонує сучасні моделі бульдозерів від відомих виробників в оренду, у місті Київ та Київській області.

Види бульдозерів

Класифікація бульдозерів відбувається за тяговими характеристиками. Основний клас тяги визначає можливості застосування для завдань різної складності:

 • 0, 9 клас. Компактний, компактний варіант моделі. Підходить для будівництва, процесів з переміщенням сипких матеріалів;
 • 1-4 клас – легкий вигляд. Призначення – виконання робіт у сільськогосподарській сфері, планування складних ґрунтів (I – II рівня щільності);
 • 4-15 клас. Універсальні, найзатребуваніші моделі, що впораються з рядом складних, поширених завдань та ґрунтом до 4 категорії;
 • Понад 15 класів. Спеціалізовані важкі машини. Види робіт бульдозера: промисловість, дорожнє будівництво, робота в кар'єрах.

Види робіт, що виконуються бульдозером, залежать і від вибору ходу. Гусеничний чи колісний варіант підібрати?

 • Самохідний на гусениці підійде виконання завдань нестабільної поверхні. Вони не формують сильного тиску на ґрунт;
 • Колісні моделі застосовують переважно у місті. Не псує дорожнє покриття мобільний, з можливістю вільного переміщення до будь-якого району міста.

Виникли проблеми з визначенням конкретного варіанту? Менеджери компанії Мінірент допоможуть обрати оптимальне рішення за телефоном. Широкий автопарк машин в оренду – можливість підібрати оптимальну модель

Це можуть бути як відомі моделі від американського виробника Caterpillar (CAT) з відмінною репутацією на ринку, так і функціональні та надійні бульдозери Dressta (TD-7 M), Shantui (SD 13 та DS 16).

Окрім широкого асортименту, переваги замовлення оренди спецтехніки у нас:

 • Швидка доставка;
 • Гарантія високої якості машин із регулярним технічним обслуговуванням;
 • Комплексні послуги з виконання завдань з роботою досвідченого оператора;
 • Робота цілодобово, без вихідних;
 • Офіційні договори.

Наші бульдозери зможуть ефективно впоратися із поставленими завданнями. Є й інша спеціалізована техніка для продовження співпраці з приємними бонусами клієнтам.

Коментарі:

Написати коментар

Увага: HTML символи заборонені!