Як вибрати в оренду міні-півник

Як вибрати в оренду міні-півник
2022-09-26
1
114
Рейтинг: 5
Опис статті

Екскаватор-навантажувач - це універсальне обладнання, яке поєднує в собі відмінні можливості копання траншей, копання котлованів та вантажно-розвантажувальних робіт зі зручністю користування однією машиною, яку легко обслуговувати та експлуатувати. Оренда спецтехніки такого класу цікава збалансованістю різних характеристик машин, включаючи потужність, витрату палива та ціна, що позитивно впливає на вартість робіт, що виконуються. Якщо ж на увазі є екскаватор навантажувач півник, то в цей перелік входить ще й висока маневреність.

Пристрій міні півня

До складу екскаватора-навантажувача входять такі модулі та вузли:

  • • Трактор, який є основним компонентом екскаватора-навантажувача. Шасі міні екскаватора сконструйовано так, щоб легко було долати всі типи важкопрохідної місцевості. Трактор зазвичай оснащений дизельним двигуном, міцними шинами та кабіною з простим кермовим керуванням. Для захисту оператора екскаватори-навантажувачі або повністю закриті або мають відкритий навіс.
  • • Навантажувач – вузол, що кріпиться спереду. Навантажувач може виконувати безліч завдань, але не може виконувати операції копання. Його основним завданням є збирання та транспортування великих обсягів сипучого. Спецтехніка з таким обладнанням також може бути використана для вирівнювання ґрунту.
  • • Зворотна лопата – використовується для вилучення твердих матеріалів, часто землі, або для підйому великої ваги. Зворотна лопата складається зі стріли, ковша та щупа, що з'єднує шарнір із ковшем.

Кожна одиниця обладнання призначена для певного завдання. Тому оренда півня - це процес, на першому етапі якого потрібно зрозуміти, які функції виконуватиме машина.

Навісне обладнання екскаватора-навантажувача

Правильний вибір міні півня можна зробити лише після того, як ви визначили, яке навісне обладнання вам знадобиться.

Ковші - найбільш поширене навісне обладнання, що використовується як кінцеве навісне обладнання. Доступно безліч ковшів, що дозволяють покращити процес копання, витримуючи тяжкі умови роботи. До них належать такі різновиди:

  • • Загальні та багатоцільові.
  • • Посилені, призначені для роботи у важкому режимі матеріалу – не більше технічних характеристик трактора.
  • • Ковші для очищення канав тощо.

Шнеки – свердла у формі штопора різних розмірів, що використовуються для свердління отворів у різних матеріалах, таких як деревина, ґрунт та гравій. Наприклад, всюди зустрічаються оголошення, у яких пропонується буріння свердловин.

Існують два типи шнеків, у тому числі:

  • • З прямим приводом. Використовуючи гідравлічний двигун, шнеки з прямим приводом врівноважують гідравлічну потужність машини та швидкість напору шнека. Вони добре працюють в умовах легкого та середнього навантаження.
  • • З планетарним механізмом. Особливістю такого рішення є наявність механізму зубчастої передачі, що робить їх ідеальними для копання в важкопрохідній місцевості. Вони забезпечують максимальний момент, що крутить.

Молоти, іноді звані відбійними молотками, що застосовуються для руйнування бетонних, кам'яних та інших перешкод, які можуть бути видалені. Вони широко використовуються на будівельних майданчиках та в кар'єрах.

Розпушувачі – являють собою великі зуби з гострим кінцем. Ці насадки рекомендуються для видалення товстих та твердих поверхонь, таких як лід, камінь та асфальт.

Ущільнювачі – пристрої, призначені для ущільнення ґрунту шляхом утрамбування ґрунту в траншеях та котлованах.

Снігоочисники – використовуються для видалення снігових завалів із доріг та інших об'єктів. Додаткові пристрої включають кутові щітки, V-подібні леза, відра, штовхачі, повітродувки і снігові леза. До речі, послуга очищення доріг та інших площ дуже популярна в зимовий період. Але швидше за все, вам буде вигідніша саме оренда півня.

Мітли. Ідеально підходять для збирання землі, тому що можуть переміщати не тільки такі предмети, як пісок та ґрунт, але й важчі, такі як сміття та битий бетон.

Захоплення – мають два ряди затискачів або зубів, які розташовані один навпроти одного, утворюючи форму раковини, і під час руху працюють як щелепа, що відкривається і закривається. Його основна функція полягає у захопленні та підйомі матеріалу при транспортуванні з одного місця в інше.

З того, які види робіт доведеться виконувати, вибирається певна модель техніки. Півник – дуже корисна машина, що має безліч переваг. Але якщо він потрібний не завжди, то, звичайно, краще його орендувати - ви можете дізнатися більше про оренду техніки в нашому блозі.

Коментарі:

Написати коментар

Увага: HTML символи заборонені!