Як працює дорожня фреза?

Як працює дорожня фреза?
2022-12-30
1
65
Рейтинг: 5
Опис статті

Фрезерування дорожнього покриття – виконання ремонтних робіт на ділянці дорожнього полотна.

Дорожня техніка фрези використовується для видалення нерівностей, що виникли в процесі прокладання дороги, а також машина для зрізання асфальту іноді потрібна, щоб зняти шар масляних плям з асфальтобетонної поверхні.

Як працює фреза асфальт

Основна характеристика роботи фрези для зняття асфальту – роторний, повністю закритий, навісний барабан із встановленими на ньому ножами. Машина прицільно зрізає частину дорожнього полотна.

Існує для способу видалення покриття:

  • гарячий метод – тривалий процес ремонту дороги змусив фахівців переглянути ефективність цього; крім того, після зрізу частини асфальтобетонної поверхні гранулят неможливо використати повторно;
  • холодний метод зрізу – дозволяє здійснювати ремонтні роботи і під час дощу, відрізняється економічністю та набагато тривалішим терміном використання.

Також варто відзначити, що дорожні служби, вибираючи машину для зрізання асфальту, віддають перевагу техніці з холодним способом видалення покриття. Такі агрегати оснащені сталевими зносостійкими ножами, що дозволяють суттєво продовжити термін експлуатації техніки, а також використовувати її на значній площі поверхні за призначенням. Також варто відзначити, що після застосування методу холодного зрізу, можливий ресайклінг віддалених відходів, оскільки подрібнена в гранулят асфальтова суміш змішується з хімічними стабілізаторами, після чого її можна використовувати для подальшого ремонту ямки або для укладання нового дорожнього покриття.

Технічні особливості роботи

Фреза дорожня для ямкового ремонту – гусеничний транспорт, оснащений повним приводом, що дозволяє використовувати машину для розпушування та подрібнення ґрунту, у тому числі асфальтобетонного полотна як у межах міста, так і на автомагістралях.

Автоматизована система керування фреза дорожня для ямкового ремонту працює за таким принципом:

  • барабан з ріжучими ножами переміщається у протилежну ходу руху транспорту вбік;
  • відпрацьовані відходи усуваються спеціальним конвеєром;
  • робочий механізм охолоджується водою, щоб запобігти нагріванню механізму, а також прибрати пиловий осад і тим самим збільшити термін використання фрези.

Призначена для ремонтних робіт у дорожній галузі, фреза допомагає ефективно укладати асфальтобетонне покриття протягом тривалого часу використання.

Оренда фрези для зняття асфальту

Компанія Мінірент надає дорожню техніку в оренду, в тому числі фрези для зняття асфальтного покриття.

Вибираючи машини для ремонтних робіт, зверніть увагу на:

  • якість матеріалу ножів – це має бути зносостійкий матеріал, стійкий до корозії, перепадів температурних режимів та вологості;
  • технічне обслуговування техніки, її стан;
  • пропозиція повноцінних сервісних робіт із машинами.

У компанії Мінірент можна проконсультуватися щодо основних принципів роботи фрези для зняття асфальтобетонного покриття та взяти в оренду оптимальний варіант.

Коментарі:

Написати коментар

Увага: HTML символи заборонені!