Як демонтувати будинок

Як демонтувати будинок
2023-04-12
1
198
Рейтинг: 5
Опис статті

Бажаєте знести будинок? Це складне завдання, що складається з кількох етапів. Спочатку складається план демонтажу, потім виконуються всі процеси, але в завершальному етапі вивозиться сміття. Тільки завдяки грамотному підходу до справи та дотримання всіх правил забезпечується добрий результат.

Коли потрібне знесення старого будинку?

Така проблема виникає у різних випадках:

  • просідання фундаменту та руйнування стін;
  • знесення конструкції вигідніше, ніж реставрація;
  • будівництво нового будинку.

Знесення дерев'яного будинку – затребувана послуга, якою користуються, коли будівництво вже не потрібне і є зовсім інші плани. Для реалізації такого завдання застосовується спецтехніка, що відрізняється високою функціональністю та надійністю. Оренда Маніту та інших пристроїв значно полегшує демонтаж дачного будинку. Робота виконується оперативно та з дотриманням вимог. Можна знести старий будинок без особливих проблем та планувати будівництво нової будівлі.

Знесення житлового будинку: порядок дій

Демонтаж будівель починається з підготовки. Це важливий етап, на якому фахівці компанії «Мінірент» ознайомлюються з об'єктом та беруть до уваги основні моменти. Під ними мається на увазі наявність інженерних комунікацій, стан побудови, які матеріали слід зберегти для подальшого застосування.

Коли все вирішено, виконується знос приватного будинку з бруса або цегли. Робота починається з демонтажу комунікацій та розбирання базових конструкцій (дах, віконні та дверні блоки). Потім зносяться стіни та перекриття, демонтується фундамент.

Знесення дачного будинку завершується сортуванням будівельного сміття. Будівельні матеріали, придатні для повторного використання, складаються окремо. Сміття вивозиться у спеціально відведене для цього місце. Оренда Бобкет значно полегшує процес демонтажу будівлі.

Як правильно розібрати будинок?

Існує кілька способів вирішення такого трудомісткого завдання. Розглянемо їх докладніше:

  • демонтаж цегляного будинку за допомогою спецтехніки – пристрої підбираються з урахуванням особливостей об'єкта. До переваг такого варіанта відноситься виконання роботи в стислі терміни та звільнення від багатьох турбот;
  • ручний спосіб - правильно розібрати будинок таким методом непросто, оскільки потрібно багато часу та фізична сила. Ручний спосіб підходить тільки в тому випадку, коли споруда знаходиться у заселеному секторі та заїзд спецтехніки неможливий;
  • комбінований метод – популярне рішення, в якому поєднується практичність та зручність. Розбирання будівель та споруд здійснюється за допомогою спецтехніки та вручну. Це актуально, коли необхідно зберегти частину будівельних матеріалів.

Демонтаж старих будівель – найкраще звернутися до фахівців

Якщо планується знесення старого будинку, найвигідніше звернутися до компанії, яка надає такі послуги. Вартість роботи формується в індивідуальному порядку і залежить від складності та від того, яка спецтехніка використовуватиметься. Знесення будинку виконується в обумовлені терміни.

Коментарі:

Написати коментар

Увага: HTML символи заборонені!