Використання гідравлічної системи у спецтехніці

Використання гідравлічної системи у спецтехніці
2022-09-29
1
115
Рейтинг: 5
Опис статті

Гідравлічна система – це важливий елемент конструкції спецтехніки. З її допомогою доступно виконати найважчі, найінтенсивніші процеси. Рідина сприяє передачі енергії, дає можливість перетворювати малі зусилля на великі. Гідросистема визначає продуктивність машин, тому рекомендується вибирати варіанти устаткування перевірених виробників. Каталог спецтехніки Мінірент чудова можливість отримати гідравліку від таких компаній як JCB, Manitou, Kalmar. Вибирати гідравлічні комплексні системи слід з урахуванням їх типу та особливостей.

Типи гідравлічних систем та їх відмінності

Компоненти гідравлічних систем складають цілий комплекс різних запчастин, представлених насосом, розподільником, гідроциліндром, трубопроводом та іншими елементами. Механіка поєднана разом формує цілісний організм.

Сучасний процес функціонування всіх типів систем схожий, але є й відмінності, отже, яким гідравлічна система ділиться на два варіанти:

  • Відкритий тип. З розміщенням відкритого розподільника у центральній частині. Максимальне навантаження вимагатиме всю рідину, при невеликих потужностях залишок переходить до спеціального резервуару. Це допомагає зберегти постійно мережу тиску;
  • Закритий тип. Характерне використання закритого розподільника. Якщо передача рідини не потрібна, вмикається робота режиму очікування.

Відкритий тип оптимально використовує гідравліка систем із малим та середнім показником потужності. Закритий варіант притаманний складних механізмів.

Переваги використання якісної гідравлічної системи

Гідравлічна система бульдозера, екскаватора, трактора та іншої техніки має цілу низку позитивних характеристик у використанні:

  • Дозволяє підняти та перемістити великі, об'ємні вантажі, адже дає можливість значно збільшити зусилля;
  • Забезпечує плавні та синхронні дії всіх елементів;
  • Позиціювання максимальної точності;
  • Не шкодять людині та навколишньому середовищу;
  • Компактність габаритів та комфорт у застосування;
  • Економічність витрати;
  • Надійність конструкції та тривала експлуатація.

Особливості експлуатації гідравліки

Щоб виключити ремонт гідравлічної системи та продовжити терміни застосування фахівці компанії Мінірент радять суворо дотримуватись правил та рекомендацій використання систем. Періодично замінювати деталі, фільтр, що підлягають зносу, стежити чи не витікає масло, його кількістю, щільністю з'єднань і вузлів.

Розрахунок гідросистеми для спецтехніки

Те, як працює гідравлічна система визначається грамотним проектуванням. Воно має враховувати різні фактори та показники: щільність рідких речовин, та їх в'язкість, діаметри циліндрів та параметри трубопроводів.

Розрахунок допоможе отримати дані про рівень робочого тиску, стан насоса і його можливостей, величину робочого ходу штока, характеристики інших деталей конструкції.

З професійним підходом, гідросистема трактора, бульдозера та інша техніка порадують чудовою роботою.

Послуги оренди спецтехніки від Мінірент включають своєчасне технічне обслуговування, надійні комплектуючі та контроль всіх елементів, що впливають на продуктивність. У нас представлені машини від відомих виробників найвищого рівня та у великій різноманітності. Можна взяти трактор, екскаватор, навантажувач, автокран та інше спецобладнання з гарантією їхньої справності та широкими технічними можливостями. Для збільшення функціоналу та роботи з великим спектром завдань завжди можна підібрати навісне, змінне обладнання.

Коментарі:

Написати коментар

Увага: HTML символи заборонені!