Чим відрізняється фронтальний навантажувач від телескопічного?

Чим відрізняється фронтальний навантажувач від телескопічного?
2023-04-11
1
487
Рейтинг: 5
Опис статті

Роботи з транспортування, завантаження різного типу вантажу проводяться із застосуванням спеціальної техніки. Найчастіше вибирають телескопічний чи фронтальний навантажувач. Ця машина відрізняється високим рівнем маневреності, спецтехніка може виконувати завдання як на відкритих майданчиках, так і в обмежених, міських, складських умовах.

Порівняння телескопічних навантажувачів та фронтальних моделей

Техніка для спеціалізованих робіт представлена у величезній різноманітності. Ринок дає великий вибір, але який телескопічний навантажувач краще? Чим відрізняється один вид іншого?

Вибрати модель допомагають досвідчені фахівці компанії Мінірент.

У чому різниця типів? Насамперед оснащеним обладнанням для підняття вантажу:

  • Фронтальний. Виконаний як рама з фіксацією однієї частини до горизонтального валу, а до іншої кріпиться вантажозахоплююче обладнання. Роботу забезпечує наявність гідроциліндра або двох гідросистем;
  • Телескопічний механізм. Також залежить від гідравліки. Характеристика - стріла з кількома секціями, за допомогою якої відбувається захоплення вантажу. Спецтехніка цього зручна в керування, оператор може регулювати довжину стріли, має хороший огляд у роботі.

Який фронтальний навантажувач краще?

Рейтинг формується з урахуванням функціоналу техніки. Серед фірм-виробників останній рік дуже потрібні машини від jcb. Компанія вийшла в топ із випуску техніки різних напрямків.

Для моделей цього характерно: застосування ковша для робіт із сипучими будматеріалами. Їх часто вибирають для очищення територій, вивезення снігових мас, вирівнювання майданчиків, для копання траншей та укладання комунікацій.

Чим фронтальний навантажувач відрізняється від телескопічного?

Новий вид машин зі стрілою відрізняється компактними розмірами, але при цьому широкими можливостями завдяки конструкції зі стрілою. Так, при висуванні механізму доступно підняти вантаж на висоту 20 м. Хороший вибір для будівництва, складу, робіт у обмежених умовах.

Підбирати техніку треба виходячи з подальшого застосування, навантаження, умов, кожен із видів підійде під конкретні завдання.

Коментарі:

Написати коментар

Увага: HTML символи заборонені!